Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    05.01.03, 21:55
    Już sie pytałem ale nikt mi nie odpowiedział mianowicie jakie są najlepsze
    kąty do jazdy na snowboardzie. Jeżdże tak normalnie czyli zjeżdżam z górek i
    czasmi sobie poskacze :) nie wiem czy mam miękką czy twardą deche.

    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka