kosiarz007 05.01.03, 21:55 Już sie pytałem ale nikt mi nie odpowiedział mianowicie jakie są najlepsze kąty do jazdy na snowboardzie. Jeżdże tak normalnie czyli zjeżdżam z górek i czasmi sobie poskacze :) nie wiem czy mam miękką czy twardą deche. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj