Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Hajto to burak

    IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.10.01, 15:16
    Czy tez uwazacie ze Hajto to niesamowity burak? Zwlaszcza jak sie odezwie. I ta
    ksywa - Gianni, ze niby elegant. Nie moge na niego patrzec.
    Obserwuj wątek
      • Gość: TYTUS Re: Hajto to burak IP: *.upc-b.chello.nl 28.10.01, 15:19
        uwazam ze to ty jestes burakiem...
        • Gość: tomek Re: Hajto to burak IP: *.wola-justowska.sdi.tpnet.pl 12.06.02, 12:00
          Gość portalu: TYTUS napisał(a):

          > uwazam ze to ty jestes burakiem...
          Niestety brak Ci obiektywizmu i jestes podobny do idola kupa chama. Jego morda
          mówi sama za siebie, gdyby nie grał w piłkę stałby pod budką z piwem. To dzięki
          temu gwiazdorowi straciliśmy gole w meczach. Gratuluje wyboru idola baranie i CH
          ci w D.
      • Gość: Lechita Re: Hajto to burak IP: 211.168.222.* 28.10.01, 16:14
        Gość portalu: malgoska napisaŠŠ(a):

        > Czy tez uwazacie ze Hajto to niesamowity burak? Zwlaszcza jak sie odezwie. I ta
        >
        > ksywa - Gianni, ze niby elegant. Nie moge na niego patrzec.


        no to glupia szmato nie patrz. Lepiej patrz na swojego ukochanego murzynka. A
        Hajto i tak jest lepszym pilkarzem niz oli.
        • Gość: LakerFan Re: Hajto to burak IP: *.chello.pl 28.10.01, 17:51

          > Lepiej patrz na swojego ukochanego murzynka. A
          > Hajto i tak jest lepszym pilkarzem niz oli.

          kopaczem chyba
          • Gość: agentka nikt nie jest burakiem a przynajmniej nikt z .... IP: *.solutions.net.pl 28.10.01, 18:57
            naszej Reprezentacji!
            jak jeden glupi komentarz moze podzielic pilkarska publicznosc ... przeciez
            odaj i Hajto i Oli graja w jednej druzynie REPREZENTACJI POLSKI! za 2 tygodnie
            chlopcy nie beda juz nic pamietac a wam uraz zostanie
            • Gość: rychu Re: nikt nie jest burakiem a przynajmniej nikt z .... IP: 194.204.130.* 29.10.01, 17:01
              Gość portalu: agentka napisał(a):

              > naszej Reprezentacji!
              > jak jeden glupi komentarz moze podzielic pilkarska publicznosc ... przeciez
              > odaj i Hajto i Oli graja w jednej druzynie REPREZENTACJI POLSKI! za 2 tygodnie
              > chlopcy nie beda juz nic pamietac a wam uraz zostanie
              obawiam się , że niestety będą sobie pamiętać ..... niestety jeden powiedział za
              dużo i drugi za dużo , i niepotrzebnie ... niby dorośli ludzie .?.?.?
              tak się właśnie psuje tzw atmosfera ...... a propos akurat mr Wałdoch nie miał
              żadnych pretensji do mr Olisadebe , więc po jakiego wała mr Hajto występuje
              nieproszony w jego obronie ??????????????
        • Gość: tomek Re: Hajto to burak IP: *.wola-justowska.sdi.tpnet.pl 12.06.02, 12:02
          Gość portalu: Lechita napisał(a):

          > Gość portalu: malgoska napisaŠŠ(a):
          >
          > > Czy tez uwazacie ze Hajto to niesamowity burak? Zwlaszcza jak sie odezwie.
          > I ta
          > >
          > > ksywa - Gianni, ze niby elegant. Nie moge na niego patrzec.
          >
          >
          > no to glupia szmato nie patrz. Lepiej patrz na swojego ukochanego murzynka. A
          > Hajto i tak jest lepszym pilkarzem niz oli.

          Ty pedale z szacunkiem do kobiet. Żal ci dupe ściska że Małgosia zna sie lepiej
          na piłce i ludziach od ciebie ośle. Spadaj na drzewo i bujaj się.

        • Gość: tomek Re: Hajto to burak IP: *.wola-justowska.sdi.tpnet.pl 12.06.02, 12:05
          Baranie jeden cwelu i pedale wynocha do shalke ze swoim idolem.
      • szuri Re: Hajto to burak 11.06.02, 01:11
        • Gość: Lutek Re: Hajto to burak i ... IP: *.tele2.pl 11.06.02, 11:27
          Kryminalista na boisku. Gdyby jego eleganckie nadepniecie zakonczylo sie
          fatalnie, zawiesiliby go chyba na dlugie lata. mam nadziej ze cwok chociaz po
          kieszeni dostanie. won na lawe do Schalke!
      • robgoblin Re: Hajto to burak 11.06.02, 11:33
        Hajto bredzi. Obaj ze Świerczewskim są chyba z innej rzeczywistości.
      • Gość: maciekl Re: Hajto to burak IP: 195.114.173.* 12.06.02, 15:36
        Co do niedawnajeszcze się doniego modliłas a teraz be....
        niedzielny kibicu.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka