Gość: malgoska IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.10.01, 15:16 Czy tez uwazacie ze Hajto to niesamowity burak? Zwlaszcza jak sie odezwie. I ta ksywa - Gianni, ze niby elegant. Nie moge na niego patrzec. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: TYTUS Re: Hajto to burak IP: *.upc-b.chello.nl 28.10.01, 15:19 uwazam ze to ty jestes burakiem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek Re: Hajto to burak IP: *.wola-justowska.sdi.tpnet.pl 12.06.02, 12:00 Gość portalu: TYTUS napisał(a): > uwazam ze to ty jestes burakiem... Niestety brak Ci obiektywizmu i jestes podobny do idola kupa chama. Jego morda mówi sama za siebie, gdyby nie grał w piłkę stałby pod budką z piwem. To dzięki temu gwiazdorowi straciliśmy gole w meczach. Gratuluje wyboru idola baranie i CH ci w D. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lechita Re: Hajto to burak IP: 211.168.222.* 28.10.01, 16:14 Gość portalu: malgoska napisaŠŠ(a): > Czy tez uwazacie ze Hajto to niesamowity burak? Zwlaszcza jak sie odezwie. I ta > > ksywa - Gianni, ze niby elegant. Nie moge na niego patrzec. no to glupia szmato nie patrz. Lepiej patrz na swojego ukochanego murzynka. A Hajto i tak jest lepszym pilkarzem niz oli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LakerFan Re: Hajto to burak IP: *.chello.pl 28.10.01, 17:51 > Lepiej patrz na swojego ukochanego murzynka. A > Hajto i tak jest lepszym pilkarzem niz oli. kopaczem chyba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agentka nikt nie jest burakiem a przynajmniej nikt z .... IP: *.solutions.net.pl 28.10.01, 18:57 naszej Reprezentacji! jak jeden glupi komentarz moze podzielic pilkarska publicznosc ... przeciez odaj i Hajto i Oli graja w jednej druzynie REPREZENTACJI POLSKI! za 2 tygodnie chlopcy nie beda juz nic pamietac a wam uraz zostanie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rychu Re: nikt nie jest burakiem a przynajmniej nikt z .... IP: 194.204.130.* 29.10.01, 17:01 Gość portalu: agentka napisał(a): > naszej Reprezentacji! > jak jeden glupi komentarz moze podzielic pilkarska publicznosc ... przeciez > odaj i Hajto i Oli graja w jednej druzynie REPREZENTACJI POLSKI! za 2 tygodnie > chlopcy nie beda juz nic pamietac a wam uraz zostanie obawiam się , że niestety będą sobie pamiętać ..... niestety jeden powiedział za dużo i drugi za dużo , i niepotrzebnie ... niby dorośli ludzie .?.?.? tak się właśnie psuje tzw atmosfera ...... a propos akurat mr Wałdoch nie miał żadnych pretensji do mr Olisadebe , więc po jakiego wała mr Hajto występuje nieproszony w jego obronie ?????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek Re: Hajto to burak IP: *.wola-justowska.sdi.tpnet.pl 12.06.02, 12:02 Gość portalu: Lechita napisał(a): > Gość portalu: malgoska napisaŠŠ(a): > > > Czy tez uwazacie ze Hajto to niesamowity burak? Zwlaszcza jak sie odezwie. > I ta > > > > ksywa - Gianni, ze niby elegant. Nie moge na niego patrzec. > > > no to glupia szmato nie patrz. Lepiej patrz na swojego ukochanego murzynka. A > Hajto i tak jest lepszym pilkarzem niz oli. Ty pedale z szacunkiem do kobiet. Żal ci dupe ściska że Małgosia zna sie lepiej na piłce i ludziach od ciebie ośle. Spadaj na drzewo i bujaj się. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek Re: Hajto to burak IP: *.wola-justowska.sdi.tpnet.pl 12.06.02, 12:05 Baranie jeden cwelu i pedale wynocha do shalke ze swoim idolem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lutek Re: Hajto to burak i ... IP: *.tele2.pl 11.06.02, 11:27 Kryminalista na boisku. Gdyby jego eleganckie nadepniecie zakonczylo sie fatalnie, zawiesiliby go chyba na dlugie lata. mam nadziej ze cwok chociaz po kieszeni dostanie. won na lawe do Schalke! Odpowiedz Link Zgłoś
robgoblin Re: Hajto to burak 11.06.02, 11:33 Hajto bredzi. Obaj ze Świerczewskim są chyba z innej rzeczywistości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciekl Re: Hajto to burak IP: 195.114.173.* 12.06.02, 15:36 Co do niedawnajeszcze się doniego modliłas a teraz be.... niedzielny kibicu. Odpowiedz Link Zgłoś