Gość: kolej
IP: *.stacje.agora.pl
07.03.03, 16:04
Zastanawia mnie, powracające teraz w typowaniach, uporczywe nazywanie klubu
Groclin Dyskobolia albo Dyskopatią albo Discopolią... Ja osobiście nie mam
wielkich sympatii do tego klubu podobnie jak do innych wynalazków w małych
miejscowościach ALE WOLĘ ich niż np. Odrę W. czy Świt, bo to WIelkopolanie,
wolę ich niż Amicę, bo mają jednak jakiś kibiców i tradycję, no i na pewno
nie naśmiewałbym się z nazwy, która jest stara, piękna i polska, a raczej z
Groclinu bądź Amiki czy innych takich dziwadeł...
Zastanawia mnie to tym bardziej, że koledzy używający tych wyśmiewanek nie
używają ich np. wobec Legii czy innych niekochanych przez nas klubów.
Wrzucam temat - teraz się tłumaczcie...