Gość: Adamor IP: 80.51.255.* 26.03.03, 08:12 Szkoda, że wygrał Arsenal. Wolałem Chelsea jako rywala dla moich ulubieńców. Go, go Sheffield United Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj