garbusmoneta Małysz szósty w serii próbnej 03.02.07, 18:36 juz znudzily mi sie wygrane tego narciarza skokowego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewunia 28 Re: Małysz szósty w serii próbnej IP: *.chello.pl 03.02.07, 18:44 a nam nie! Kogo obchodzi co Ci się znudziło? ADAŚ-BRAWO! HURAAA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z Małysz szósty w serii próbnej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 18:38 Małisz? Spepsaj Dzadu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: REX Re: Małis..... IP: *.dsl.pltn13.sbcglobal.net 03.02.07, 18:58 Kto Tobie pozwolil uzywac komputer, to jest bardzo dobre urzadzenie elektroniczne, ale nie dla ciebie, jeszcze troche sie poedukuj, a potem wez jakis kurs dobrych manier. Szacunek dla Pana Adama za ambicje, wole walki i zwyciestwa. Pozdrawiam Kibicow, i tylko kibicow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: f Re: Małis..... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 19:04 ty tes rex spepsaj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Skoki Małysz szósty w serii próbnej IP: 83.238.173.* 03.02.07, 18:41 Brawo Adam!Jesteś najlepszy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lord1 Zrobił to dla szypiorków! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 18:51 Mazurek Dąbrowskiego znów się uniósł, Małysz daje Naszym handballistom morale na jutro. Trzy zwycięstwa na niemieckiej ziemi, tego nam trzeba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Flyingduchmen Re: Zrobił to dla szypiorków! IP: *.adsl-surfen.hetnet.nl 03.02.07, 19:01 Niemiaszki rozpoczeli nauke Mazurka Dabrowskiego ( jeszcze nie za dobrze im szlo )...do jutra powinni sie nauczyc.Beda musieli go grac dwa razy... Do boju biale orly pokazcie czarnej wronie gdzie jej miejsce... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oGÓr Małysz szósty w serii próbnej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 19:42 Bardzo dobrze Adam ! Widac, ze jestes 100% profesjonalista ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stan Małysz szósty w serii próbnej IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 03.02.07, 20:18 Co za niechlujne pisanie, co zdanie to blad. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bibi Małysz szósty w serii próbnej IP: *.st.kolornet.pl 03.02.07, 20:23 no to dziś Adaś, jutro zapewne też Adaś :D przynajmniej życzę tego jemu, sobie, i w ogóle nam wszystkim! a po południu chłopcy nasi i te cholerne szwaby mogą nas pocałować w ... i to będzie polskie "ostateczne rozwiązanie kwestii ... niemieckiej" - w sporcie oczywiście! Odpowiedz Link Zgłoś
whining Super sonda! 03.02.07, 20:27 Brawa za sondę, ale czemu jedno "raczej tak" jest bardziej popularne niż drugie? Wykształciuchy jedne, psujecie sondaże! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gigi Gdzie jest to ścierwo "schuja"? IP: *.chello.pl 03.02.07, 20:29 schowałeś się pod zmywakiem, parobasie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luk Ten facet był, jest i będzie WIELKI !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:29 To urodzony zwycięzca!!! Gratulacje! Odpowiedz Link Zgłoś
wikal Re: Ten facet był, jest i będzie WIELKI !!! 04.02.07, 00:56 To prawda! On i Ahonen. Mogą mieć słabsze dni, ba sezony, ale to prawdziwi mistrzowie. Kiedyś był jeszcze Sven Hannavald - niestety nerwy miał słabsze. Reszta to świetni zawodnicy, ale szybko przemijają albo i startują , ale takmi geniuszami skoczni nie są. To mistrzowie jednego sezonu, potem są już pojedyncze miejsca, drobne sukcesy, jakies podium... Kto dziś pamięta Sigurda Petesena, który przecież bodajże 2 lata temu wygrał Turniej Czterech Skoczni? Gdzie jest? A co z mistrzem świata, Benkovicem? Tylko Małysz i Ahonen - oni już przeszli do historii tak jak paru ich wielkich poprzedników. Gratulacje dla Adama i czapki z głów przed oboma. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: genek Małysz szósty w serii próbnej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:46 nasz batman the best forewer Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek0904 Re: Małysz szósty w serii próbnej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:59 Adam Małysz jest w wielkiej formie hyba wraca do formy z przed lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przecinek Bez Małysza nie ma polskich skoków.Kropka.Są tylko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 21:02 jakieś amatorskie próby. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PBe Stoch 17 IP: *.gprspla.plusgsm.pl 03.02.07, 21:28 Stoch oficjalnie jest 17! Po drugiej serii zdyskwalifikowano trzech Norwegów LJOEKELSOEY'A, BARDALA i HILDE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Y_Sam Re: Stoch 17 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.07, 22:41 Ale beka, żeby w ten sposób karać za niewłaściwie przypięte numery startowe !? Jeszcze rozumiem jakby się chłopaki dla picu pozamieniali tymi numerami... Chyba ich nie zdyskwalifikowali - a przesunęli na miejsca 28 29 i 30 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pedro Małysz szósty w serii próbnej IP: 85.128.47.* 03.02.07, 21:29 ADAM JEST WIELKI I TYLE A TEN KTO MONTOWAŁ SONDAŻ DAŁ CIAŁA ( RACZEJ TAK DWA RAZY????JEDNO 50% A NASTĘPNE 5%) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: schuja Małysz KING i KAISER! IP: *.dip.t-dialin.net 03.02.07, 21:53 Ten człowiek jest wielki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jonek Re: Małysz KING i KAISER! IP: *.e-wro.net.pl 03.02.07, 22:51 Kto sie podszywa pod schuję? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zenek Raczej tak!!! IP: *.acn.waw.pl 03.02.07, 22:00 Ja tesz sondze, rze raczej tak Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tyt Małysz szósty w serii próbnej IP: 189.146.166.* 03.02.07, 22:01 ile sie dostaje za wygrana w takim konkursie ? 30 tys euro ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jerzy Małysz szósty w serii próbnej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.07, 22:17 Gdyby to nie byli przyjaciele sportowi Adam to bym napisał o nich " @&^()&*&^&_) b niemcy " Jka o naszych napisala jakaś prowokacyjna kretyńska gazeta ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jonek Re: Małysz szósty w serii próbnej IP: *.e-wro.net.pl 03.02.07, 22:50 Wyluzuj. Sam to dobrze zauważyłeś, że to prowokacja. To że jakaś gazeta napisała takie bzdury nie oznacza, że wszyscy Niemcy tak o nas myślą. To jakiś ichniejszy fakt lub tym podobny szmatławiec. Cieszmy się, że Adam sie rozkręca przed mistrzostwami świata w Japonii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lili <<<SONDA>>> IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 23:30 www2.onsport.t-online.de/dyn/c/10/15/70/28/10157028.html Odpowiedz Link Zgłoś
mapi7 Re: <<<SONDA>>> 04.02.07, 00:27 Brawo dla Adama Małysza!!!! Ja zawsze myślę o nim z wielkim szacunkiem,nie ważne czy jest pierwszy czy piętnasty. To wielki sportowiec, który dostarczył nam Polakom wiele wzruszeń i radości. Dzięki takim sportowcom jak on, życie w III, a teraz w IV RP bywa chwilami radosne. Bez niego Polacy w skokach narciarskich niestety nie istnieją!!! I tak jest od lat! Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: Małysz szósty w serii próbnej 04.02.07, 01:52 Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć Adaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gucio wypuscili Morfiego IP: *.dsl.bell.ca 04.02.07, 18:14 lec Morfi lec. jak to juz nie piszesz skad jestes? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yah_42 gratulacje !!! IP: *.ppath.umn.edu 04.02.07, 01:58 gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mały pisek Zasługa PiSu i braci Kaczyńskich,brawo IP: 212.160.102.* 04.02.07, 05:39 To oni tworząc żeczywistość tak pozytywnie oddziaływują na naszych mistrzów.Para prezydencka osobiście dopilnuje naszych szczypiornistów i poprowadzi ich do zwycięstwa.Adam odbierze od prezydenta medal"Zasłużony dla PiS".Kibicujmy im. Odpowiedz Link Zgłoś
wikal Re: Zasługa PiSu i braci Kaczyńskich,brawo 04.02.07, 19:58 Za wcześnie wstałeś dziecko! A już jeśli tak się stało, to trzeba było poświęcić czas na naukę ortografii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Skok Adama Małysz szósty w serii próbnej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.07, 07:50 www.youtube.com/watch?v=ijxNd5Bar1A Odpowiedz Link Zgłoś