Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Małysz szósty w serii próbnej

      • garbusmoneta Małysz szósty w serii próbnej 03.02.07, 18:36
        juz znudzily mi sie wygrane tego narciarza skokowego.
        • Gość: Ewunia 28 Re: Małysz szósty w serii próbnej IP: *.chello.pl 03.02.07, 18:44
          a nam nie!
          Kogo obchodzi co Ci się znudziło?
          ADAŚ-BRAWO!
          HURAAA
      • Gość: z Małysz szósty w serii próbnej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 18:38
        Małisz? Spepsaj Dzadu!
        • Gość: REX Re: Małis..... IP: *.dsl.pltn13.sbcglobal.net 03.02.07, 18:58
          Kto Tobie pozwolil uzywac komputer, to jest bardzo dobre urzadzenie
          elektroniczne, ale nie dla ciebie, jeszcze troche sie poedukuj, a potem wez
          jakis kurs dobrych manier.
          Szacunek dla Pana Adama za ambicje, wole walki i zwyciestwa. Pozdrawiam
          Kibicow, i tylko kibicow.
          • Gość: f Re: Małis..... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 19:04
            ty tes rex spepsaj
      • Gość: Skoki Małysz szósty w serii próbnej IP: 83.238.173.* 03.02.07, 18:41
        Brawo Adam!Jesteś najlepszy!
      • Gość: kosa Adam, Adam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 18:45
        mistrz !
        • Gość: Lord1 Zrobił to dla szypiorków! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 18:51
          Mazurek Dąbrowskiego znów się uniósł, Małysz daje Naszym handballistom morale na
          jutro. Trzy zwycięstwa na niemieckiej ziemi, tego nam trzeba.
          • Gość: Flyingduchmen Re: Zrobił to dla szypiorków! IP: *.adsl-surfen.hetnet.nl 03.02.07, 19:01
            Niemiaszki rozpoczeli nauke Mazurka Dabrowskiego ( jeszcze nie za dobrze
            im szlo )...do jutra powinni sie nauczyc.Beda musieli go grac dwa razy...
            Do boju biale orly pokazcie czarnej wronie gdzie jej miejsce...
            • tarura Małysz znów wielki, a Wielgus nadal mały 03.02.07, 19:13

      • windfola Re: Małysz szósty w serii próbnej 03.02.07, 19:20
        GRATULACJE!!!!
      • Gość: oGÓr Małysz szósty w serii próbnej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 19:42
        Bardzo dobrze Adam ! Widac, ze jestes 100% profesjonalista !
      • Gość: bibi Małysz szósty w serii próbnej IP: *.st.kolornet.pl 03.02.07, 20:16
      • Gość: Stan Małysz szósty w serii próbnej IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 03.02.07, 20:18
        Co za niechlujne pisanie, co zdanie to blad.
      • Gość: bibi Małysz szósty w serii próbnej IP: *.st.kolornet.pl 03.02.07, 20:23
        no to dziś Adaś, jutro zapewne też Adaś :D przynajmniej życzę tego jemu, sobie,
        i w ogóle nam wszystkim! a po południu chłopcy nasi i te cholerne szwaby mogą
        nas pocałować w ... i to będzie polskie "ostateczne rozwiązanie kwestii ...
        niemieckiej" - w sporcie oczywiście!
      • whining Super sonda! 03.02.07, 20:27
        Brawa za sondę, ale czemu jedno "raczej tak" jest bardziej popularne niż
        drugie? Wykształciuchy jedne, psujecie sondaże!
      • Gość: gigi Gdzie jest to ścierwo "schuja"? IP: *.chello.pl 03.02.07, 20:29
        schowałeś się pod zmywakiem, parobasie?
      • Gość: luk Ten facet był, jest i będzie WIELKI !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:29
        To urodzony zwycięzca!!! Gratulacje!
        • wikal Re: Ten facet był, jest i będzie WIELKI !!! 04.02.07, 00:56
          To prawda! On i Ahonen. Mogą mieć słabsze dni, ba sezony, ale to prawdziwi
          mistrzowie. Kiedyś był jeszcze Sven Hannavald - niestety nerwy miał słabsze.
          Reszta to świetni zawodnicy, ale szybko przemijają albo i startują , ale takmi
          geniuszami skoczni nie są. To mistrzowie jednego sezonu, potem są już
          pojedyncze miejsca, drobne sukcesy, jakies podium... Kto dziś pamięta Sigurda
          Petesena, który przecież bodajże 2 lata temu wygrał Turniej Czterech Skoczni?
          Gdzie jest? A co z mistrzem świata, Benkovicem? Tylko Małysz i Ahonen - oni już
          przeszli do historii tak jak paru ich wielkich poprzedników. Gratulacje dla
          Adama i czapki z głów przed oboma.
      • Gość: genek Małysz szósty w serii próbnej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:46
        nasz batman the best forewer
      • Gość: tomek0904 Re: Małysz szósty w serii próbnej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:59
        Adam Małysz jest w wielkiej formie hyba wraca do formy z przed
        lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: przecinek Bez Małysza nie ma polskich skoków.Kropka.Są tylko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 21:02
        jakieś amatorskie próby.
      • Gość: PBe Stoch 17 IP: *.gprspla.plusgsm.pl 03.02.07, 21:28
        Stoch oficjalnie jest 17! Po drugiej serii zdyskwalifikowano trzech Norwegów
        LJOEKELSOEY'A, BARDALA i HILDE
        • Gość: Y_Sam Re: Stoch 17 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.07, 22:41
          Ale beka, żeby w ten sposób karać za niewłaściwie przypięte numery startowe !? Jeszcze rozumiem jakby się chłopaki dla picu pozamieniali tymi numerami...
          Chyba ich nie zdyskwalifikowali - a przesunęli na miejsca 28 29 i 30
      • Gość: pedro Małysz szósty w serii próbnej IP: 85.128.47.* 03.02.07, 21:29
        ADAM JEST WIELKI I TYLE A TEN KTO MONTOWAŁ SONDAŻ DAŁ CIAŁA ( RACZEJ TAK DWA
        RAZY????JEDNO 50% A NASTĘPNE 5%)
      • Gość: schuja Małysz KING i KAISER! IP: *.dip.t-dialin.net 03.02.07, 21:53
        Ten człowiek jest wielki!
        • Gość: Jonek Re: Małysz KING i KAISER! IP: *.e-wro.net.pl 03.02.07, 22:51
          Kto sie podszywa pod schuję?
      • Gość: Zenek Raczej tak!!! IP: *.acn.waw.pl 03.02.07, 22:00
        Ja tesz sondze, rze raczej tak
      • Gość: tyt Małysz szósty w serii próbnej IP: 189.146.166.* 03.02.07, 22:01
        ile sie dostaje za wygrana w takim konkursie ? 30 tys euro ?
        • Gość: kibic Barcy 30 tys CHF IP: *.ip.WRO.Korbank.PL 03.02.07, 22:12
          :-)
      • Gość: Jerzy Małysz szósty w serii próbnej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.07, 22:17
        Gdyby to nie byli przyjaciele sportowi Adam to bym napisał o nich " @&^()&*&^&_)
        b niemcy " Jka o naszych napisala jakaś prowokacyjna kretyńska gazeta !
        • Gość: Jonek Re: Małysz szósty w serii próbnej IP: *.e-wro.net.pl 03.02.07, 22:50
          Wyluzuj. Sam to dobrze zauważyłeś, że to prowokacja. To że jakaś gazeta napisała
          takie bzdury nie oznacza, że wszyscy Niemcy tak o nas myślą. To jakiś ichniejszy
          fakt lub tym podobny szmatławiec. Cieszmy się, że Adam sie rozkręca przed
          mistrzostwami świata w Japonii.
      • Gość: lili <<<SONDA>>> IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 23:30
        www2.onsport.t-online.de/dyn/c/10/15/70/28/10157028.html
        • mapi7 Re: <<<SONDA>>> 04.02.07, 00:27
          Brawo dla Adama Małysza!!!!
          Ja zawsze myślę o nim z wielkim szacunkiem,nie ważne czy jest pierwszy czy
          piętnasty. To wielki sportowiec, który dostarczył nam Polakom wiele wzruszeń i
          radości. Dzięki takim sportowcom jak on, życie w III, a teraz w IV RP bywa
          chwilami radosne.
          Bez niego Polacy w skokach narciarskich niestety nie istnieją!!! I tak jest od lat!
      • morfeusz_1 Re: Małysz szósty w serii próbnej 04.02.07, 01:52


        Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć Adaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć!!!
        • Gość: gucio wypuscili Morfiego IP: *.dsl.bell.ca 04.02.07, 18:14
          lec Morfi lec. jak to juz nie piszesz skad jestes?
      • Gość: yah_42 gratulacje !!! IP: *.ppath.umn.edu 04.02.07, 01:58
        gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: Mały pisek Zasługa PiSu i braci Kaczyńskich,brawo IP: 212.160.102.* 04.02.07, 05:39
          To oni tworząc żeczywistość tak pozytywnie oddziaływują na naszych
          mistrzów.Para prezydencka osobiście dopilnuje naszych szczypiornistów i
          poprowadzi ich do zwycięstwa.Adam odbierze od prezydenta medal"Zasłużony dla
          PiS".Kibicujmy im.
          • wikal Re: Zasługa PiSu i braci Kaczyńskich,brawo 04.02.07, 19:58
            Za wcześnie wstałeś dziecko! A już jeśli tak się stało, to trzeba było
            poświęcić czas na naukę ortografii.
      • Gość: Skok Adama Małysz szósty w serii próbnej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.07, 07:50
        www.youtube.com/watch?v=ijxNd5Bar1A

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka