Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Roland Garros 2007

    22.05.07, 18:27
    Jeszcze się turniej dobrze nie zaczął, a nasi najlepsi Kubot i Przysiężny już
    odpadli - w I rundzie eliminacji. Cóż za zapaść polskiego męskiego tenisa.

    Ale czemu się dziwić, kiedy Polskim Związkiem Tenisowym kierują
    tacy "specjaliści" jak Lew Rywin, czy kapciowy Prawdomównego Ola -
    Dubaniowski.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka