krotoss 14.06.03, 20:06 ludzie help! gdzie mogę znaleźć w internecie program zawodów GP?? Pilne (spójrzcie na godzinę kiedy to pisze ;o)) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
krotoss Re: GP! 14.06.03, 20:16 sam sobie pomogłem he he. programsgp.w.interia.pl/ super sprawa aplikacja malutka w excelu 200kb niecałe, i wpisujemy tylko miejsce zawodnika, sam rozstawia na kolejne biegi, kolorowe-polecam :o) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SDB Re: GP! IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 14.06.03, 21:20 krotoss napisał: > sam sobie pomogłem he he. programsgp.w.interia.pl/a super sprawa > aplikacja malutka w excelu 200kb niecałe, i wpisujemy tylko miejsce zawodnika, > sam rozstawia na kolejne biegi, kolorowe-polecam :o) > Możesz ten program juz nad kompem powiesić.Hahahahahahha! Brawo Bajerski! Toruń jak zwykle górą. Odpowiedz Link Zgłoś
krotoss Re: GP! 15.06.03, 01:39 coś Ci narosło antagonizmów niezdrowych za plecami ostanio widzę.. a szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
sdb Re: GP! 15.06.03, 03:07 Spoko kroti przeczytaj moje Expose a przekonasz sie ze tu dziala cos niezaleznego ode mnie. przepraszam za tego sznura. Odpowiedz Link Zgłoś
krotoss Re: GP! 16.06.03, 10:14 heh no ja tez wypaliłem widze niepotrzebnie... ale parę komentarzy ostanich jak czytałem to z podziwu wyjśc nie mogłem co Cię tak zmieniło a tu zonk. Jakie to szczęście że biedronka jest tak blisko i SDB jednak się nie zmienił ;o) Pozdrawiam i teraz będe uważał :o) Odpowiedz Link Zgłoś
krotoss Re: GP! 16.06.03, 10:15 swoja droga jak ktoś zarejestrowałe nicka, to czemu portal pozwala używac go innym w formie tzw. 'tymczasowego' ? Na polchacie np już tak nie zrobisz. Odpowiedz Link Zgłoś