Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    14.06.03, 20:06
    ludzie help! gdzie mogę znaleźć w internecie program zawodów GP?? Pilne
    (spójrzcie na godzinę kiedy to pisze ;o))
    Obserwuj wątek
      • krotoss Re: GP! 14.06.03, 20:16
        sam sobie pomogłem he he. programsgp.w.interia.pl/ super sprawa
        aplikacja malutka w excelu 200kb niecałe, i wpisujemy tylko miejsce zawodnika,
        sam rozstawia na kolejne biegi, kolorowe-polecam :o)
        • Gość: SDB Re: GP! IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 14.06.03, 21:20
          krotoss napisał:

          > sam sobie pomogłem he he. programsgp.w.interia.pl/a super sprawa
          > aplikacja malutka w excelu 200kb niecałe, i wpisujemy tylko miejsce
          zawodnika,
          > sam rozstawia na kolejne biegi, kolorowe-polecam :o)
          >
          Możesz ten program juz nad kompem powiesić.Hahahahahahha!
          Brawo Bajerski!
          Toruń jak zwykle górą.
          • krotoss Re: GP! 15.06.03, 01:39
            coś Ci narosło antagonizmów niezdrowych za plecami ostanio widzę.. a szkoda.
            • sdb Re: GP! 15.06.03, 03:07
              Spoko kroti przeczytaj moje Expose a przekonasz sie ze tu dziala cos
              niezaleznego ode mnie. przepraszam za tego sznura.
              • krotoss Re: GP! 16.06.03, 10:14
                heh no ja tez wypaliłem widze niepotrzebnie... ale parę komentarzy ostanich
                jak czytałem to z podziwu wyjśc nie mogłem co Cię tak zmieniło a tu zonk.

                Jakie to szczęście że biedronka jest tak blisko i SDB jednak się nie
                zmienił ;o) Pozdrawiam i teraz będe uważał :o)
                • krotoss Re: GP! 16.06.03, 10:15
                  swoja droga jak ktoś zarejestrowałe nicka, to czemu portal pozwala używac go
                  innym w formie tzw. 'tymczasowego' ? Na polchacie np już tak nie zrobisz.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka