Gość: zią IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.06.07, 13:44 A gdzie zagra Kobe? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: . Transfery w NBA: Ray Allen w Bostonie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.07, 13:57 hej hej hej tu enbiej: www.cyberdunk.com?ref=11286 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek odczep się z tym Cybergó... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.07, 18:50 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Endy Re: Transfery w NBA: Ray Allen w Bostonie IP: *.tvgawex.pl 29.06.07, 15:36 A gdzie KG ? Odpowiedz Link Zgłoś
afore1 Re: Transfery w NBA: Ray Allen w Bostonie 29.06.07, 19:27 > A gdzie zagra Kobe? W WKS Śląsk, za 189zł/miesiąc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ignas81 Re: Transfery w NBA: Ray Allen w Bostonie IP: *.range81-158.btcentralplus.com 30.06.07, 10:48 Na plutonie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo Re: Transfery w NBA: Ray Allen w Bostonie IP: *.dyn.optonline.net 01.07.07, 02:30 KREW MNIE ZALEWA JAK PATRZE NA TE POCZYNANIA KNICKS HITEM BYłO ODDANIE 2 LATA TEMU HARDAWAYA KTóREMU SIE KOńCZYł KONTRAKT ZA FRANCISA Z 4 LETNIM CYROGRAFEM :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bart NYK Re: Transfery w NBA: Ray Allen w Bostonie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.07.07, 08:57 Dobrze zrobili.Francis to cień samego siebie wyszedł mu tylko jeden dobry mecz w zakończonym juz sezonie.Frye fakt jest obiecujący ale za miekki.Widziałem ponad 50 spotkań Knicks w poprzednim sezonie i uważam ,że ta wymiana jest jedną z lepszych, których dokanali.Dziennikarze w Stanach jak i w Polsce zawsze muszą wrzucić kamyczek do Garden ale co zrobić , coś muszą pisać.Mam nadzieje ,że już niedługo NYK pokaże na co ich stać.Pozdro wszystkich dla fanów NBA Odpowiedz Link Zgłoś