Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    inne "Wygraj Ligę"

    IP: *.19.165.17.osk.enformatic.pl 23.07.07, 12:46
    Liga angielska;
    fantasy.premierleague.com/ - chyba najlepsza gra.W tamtym sezonie
    ponad 1200000 uczestników.Dla chętnych: krzrek liga kod 70094-17394
    fantasyfootball.metro.co.uk/ - krzrek liga hasło alamakota
    uk.premiership.fantasysports.yahoo.com/football - gra jeszcze nie
    ruszyła
    Liga włoska;
    it.seriea.fantasysports.yahoo.com/ - jeszcze nie ruszyła
    Liga hiszpańska;
    es.superliga.fantasysports.yahoo.com/ - jeszcze nie ruszyła
    Liga francuska;
    fr.ligue1.fantasysports.yahoo.com/ - uruchomiona- krzrek liga hasło
    alamakota

    Pozdrawiam i zapraszam chętnych.
    Obserwuj wątek
      • Gość: krzrek liga francuska IP: *.19.165.17.osk.enformatic.pl 23.07.07, 15:39
        Tam,aby wpisać się do krzrek ligi,nie wpisujemy nazwy,tylko nr identyfikacyjny -
        106 a potem hasło - alamakota
        • Gość: kolor71 Re: liga francuska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 12:57
          Tu równiez załozyłem druzynę , ale nie mogę sie teraz do niej dostać ( błąd
          login lub hasło ) - chyba odpuszczę
      • Gość: master Re: inne "Wygraj Ligę" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.07, 16:23
        fantasy.premierleague.com/ wie ktos jak sie mozna zajerestrowac bo wpisuje
        login password i zawsze pisze ze ktos juz taki ma lub ze jest zły
        • Gość: krzrek Re: inne "Wygraj Ligę" IP: *.19.165.17.osk.enformatic.pl 24.07.07, 16:55
          To pewnie są zajęte.Pisz do skutku.I stosuj się do zaleceń przed okienkami.
      • Gość: krzrek liga angielska IP: *.19.165.17.osk.enformatic.pl 24.07.07, 16:58
        Na
        uk.premiership.fantasysports.yahoo.com/football
        została właśnie uruchomiona gra na sezon 2007/2008.
        Zapraszam - krzrek liga - ID 404 hasło - alamakota.
        • Gość: krzrek Re: liga angielska IP: *.19.165.17.osk.enformatic.pl 24.07.07, 22:18
          I jeszcze jedna gra z ligą angielską
          www.cyki.com/M/home.mc
          Dla chętnych - krzrek liga - kod 5078-629
          Zapraszam
          • mistrz9393 Re: liga angielska 27.07.07, 18:59
            Only Alpha (a-z) and numeric (0-9) and underscore (_) characters may be used in
            user names. zawsz mi to wyskakuje jak chce sie zajerestrowac
            • mistrz9393 Re: liga angielska 27.07.07, 19:00
              co mam wpisac w username
              • Gość: krzrek Re: liga angielska IP: *.116.224.4.strzyzow224.tnp.pl 27.07.07, 20:34
                nie uzywac polskich liter i tylko liczb od o do 9
      • Gość: krzrek liga niemiecka IP: *.19.165.17.osk.enformatic.pl 30.07.07, 21:45
        www.kicker.de/games/startseite - dwie gry :Managerspiel Classic i
        Managerspiel Interactive.W jednej i drugiej można ustawiać składy na I i II
        ligę niemiecką.Różnią się ilością wybieranych zawodników,budżetem i możliwościa
        transferów.Ja bawię się tylko w I lidze.
        Na Managerspiel Interactive założona liga prywatna - krzrek liga.Chętni mogą
        się zapisywać.Wystaczy wpisać nazwę ligi i poczekać na akceptację z mojej
        strony.Zapraszam.
        • krzrek i jeszcze liga niemiecka 30.07.07, 22:29
          bildbuli.neopoly.com/bildbuli/ - liga dla chętnych - krzrek liga -
          hasło : alamakota
          Zapraszam
          • Gość: FABUS Re: i jeszcze liga niemiecka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.07, 22:43
            Ty w to wszystko grasz ? Jest jeszcze jakis manager oprocz pilkarzykow i
            spormanagera ?
            • Gość: krzrek Re: i jeszcze liga niemiecka IP: *.19.165.17.osk.enformatic.pl 30.07.07, 23:57
              Witam.
              Gram to za poważnie powiedziane.Na poważnie to tylko liga angielska na
              fantasy,metro,yahoo itd.
              Reszta to tylko zabawa.
              Dojdzie jeszcze liga mistrzów od fazy grupowej i puchar uefa.
          • kolor71 Re: i jeszcze liga niemiecka 03.08.07, 08:01
            Tutaj się zapisałem
        • noriusz81 Re: liga niemiecka 30.07.07, 22:46
          witam, wszystko fajnie - mam już swój team na kickerze - ale nie mogę wyszukać
          Twojej ligi - wpisywałem zarówno "krzrek" jak i "krzrek liga" - und nicht
          gefunden ;/
          • Gość: krzrek Re: liga niemiecka IP: *.19.165.17.osk.enformatic.pl 30.07.07, 23:51
            Sorry.Wpisz KS Leszcze.
            Chyba się pomyliłem w nazwie.
            • gientarka liga meksykańska 02.08.07, 13:49
              games.espn.go.com/mpd/frontpage
        • kolor71 Re: liga niemiecka 02.08.07, 19:52
          Założyłem drużynę w Interactive Kicker , tylko nie wiem jak zapisać sie do ligi
          Krzrek jeżeli możesz to podaj dokładnego linka
          • Gość: krzrek Re: liga niemiecka IP: *.19.165.17.osk.enformatic.pl 02.08.07, 20:30
            Jak jesteś zalogowany to otwierasz na pasku u góry Managerspiel Interactive
            potem Bundesliga,dalej pod Bundesligą Managerliga i w wyświetlonym pasku "Name
            der Liga" wpisujesz KS Leszcze.
            Adres tej strony
            managerspiel.kicker.de/interactive/bundesliga/managerliga/ligabeitreten/
            • kolor71 Re: liga niemiecka 02.08.07, 20:56
              Wpisałem . Otworzyło się , ale nadal nie widzę tam swojej drużyny :-(
              • Gość: krzrek Re: liga niemiecka IP: *.19.165.17.osk.enformatic.pl 02.08.07, 21:05
                U mnie w innym oknie powinna pojawić się Twoja drużyna i dopiero po mojej
                akceptacji pojawić się w lidze.Ale jej tu też na razie nie ma.Poczekajmy.
              • Gość: krzrek już jesteś IP: *.19.165.17.osk.enformatic.pl 02.08.07, 21:43
                w lidze.Dzięki.Może jeszcze ktoś zdecyduje się zagrać.Zapraszam
                • kolor71 Re: już jesteś 03.08.07, 07:50
                  Mnie nadal mie ma :-( . Marcin Rymkiewicz to nie ja . Mein Kader: Teo S
                  • Gość: krzrek Teo S IP: *.19.165.17.osk.enformatic.pl 05.08.07, 20:20
                    Już jest w lidze.Witam.
                    U nich pewnie musi to trwać kilka dni.
                    • Gość: kolor71 Re: Teo S IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 12:56
                      Chyba jednak błąd był po mojej stronie . Chyba wysłałem nie to co trzeba .
                      Teraz jest dobrze . Gram typowo na próbę ;-)
                      • Gość: kolor71 Re: Teo S IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.07, 07:11
                        Jak na razie jest nas tylko trzech . Ja zrobiłem skład typowo na próbę . Nie
                        znam zasad ani punktacji . Czy będzie jakaś możliwość transferów ?
                        Może zrobimy jakieś osobne forum ?
      • Gość: krzrek tylko do 04.08 do godz.12-tej IP: *.19.165.17.osk.enformatic.pl 02.08.07, 20:43
        można wystawiać składy do pierwszej kol. w lidze francuskiej.
        fr.ligue1.fantasysports.yahoo.com/
        Chętnych zapraszam do ligi prywatnej - krzrek liga
        Do wpisania się potrzebne jest ID - 106 i hasło - alamakota
      • Gość: Manager Liga Polska kilka managerów IP: *.chello.pl 03.08.07, 09:38

        www.SportManager.pl
      • Gość: rejmistrz Re: inne "Wygraj Ligę" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 15:44
        Premierleague Fantasy
        www.fantasyfc.co.uk/
        Moim zdaniem gorsze od FPL ale jak ktoś chce może wypróbować. Oczywiście za
        darmo, punktacja ciekawa choć nie idealne, zawodnik z pierwszego składu zawsze
        punktuje dwa razy lepiej niż z podstawowego( np. napastnik który gra o 1 minuty
        za bramke ma 5pkt. a napastnik, który wszedł z ławki na boisko za bramke ma
        2,5pkt.) liczone są punkty za strzały na bramke a także faule czyli bazują na
        profesjonalnych statystykach.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka