Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Engel odchodzi!

    01.04.01, 12:31
    Przed chwilą rozmawiałem z panem Jerzym Engelem. Stwierdził, że w reprezentacji
    Norwegii nie ma dobrych piłkarzy i nie ma sensu pracować z taką reprezentacją.
    Pięć minut przed rozmową potwierdził, że podpisał kontrakt z reprezentacją Wysp
    Owczych. Pracę zacznie od 1 lipca 2001 roku. Szkoda... Ale podobno
    reprezentację Polski ma prowadzić ktoś znany. Zaraz zadwonię do PZPN!
    Obserwuj wątek
      • Gość: sqbi Re: Engel odchodzi! IP: 212.109.132.33, 212.109.128.* 01.04.01, 12:43
        tak Engel odchodzi ...w dodatku zabiera ze soba
        Olisadebe...podobno juz wystapili do Kwasniewskiego z
        prosba o skreslenie murzynka z listy obywateli
        polskich...maja tak zamieszac w aktach zeby sie nikt
        nie zorientowal ze Oli byl Polakiem ...jak Kwachu nie
        zalatwi to groza mu akcje odwetowe AWWO (Armia
        Wyzwolencza Wysp Owczych)...
        • Gość: majkel Re: Engel odchodzi! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 01.04.01, 13:20
          ale bzdury podobno mj i barkley maja grac w skk, wymyslajcxie cos normalnego w
          co mozna uwierzyc bo to juz jest nudne, engel w norwegii poziom troche niski
          ale coz nie mozna oczekiwac nic lepszego od gw

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka