michalmly
01.04.01, 12:31
Przed chwilą rozmawiałem z panem Jerzym Engelem. Stwierdził, że w reprezentacji
Norwegii nie ma dobrych piłkarzy i nie ma sensu pracować z taką reprezentacją.
Pięć minut przed rozmową potwierdził, że podpisał kontrakt z reprezentacją Wysp
Owczych. Pracę zacznie od 1 lipca 2001 roku. Szkoda... Ale podobno
reprezentację Polski ma prowadzić ktoś znany. Zaraz zadwonię do PZPN!