Gość: fatality IP: *.e-wro.net.pl 22.09.07, 00:19 Kochane Dziewczyny trzymam za Was kciuki! Pani Agacie życzę zdrowia,zdrowia i trzeciego tytułu ME ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tetlian Re: Agata Mróz: Mają przywieźć złoto i koniec! 22.09.07, 15:01 Oby im się udało. Odpowiedz Link Zgłoś
robertw18 Zdrowia! 22.09.07, 20:50 Szkoda, że p. przeprowadzający wywiad nie dowiedział się szczegółów o zdrowiu p. Mróz. Zwłaszcza po jej dość rozpaczliwej wypowiedzi o swoim udzielaniu się w siatkówce w ogóle. A przecież to bardzo miła zawodniczka i z pewnością nie odmówiłaby wiadomości... Szkoda jej... nie tylko ze względów sportowych. Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yhwh Agata Mróz: Mają przywieźć złoto i koniec! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.07, 15:29 POLSKA BIAŁO CZERWONI! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yhwh Re: Agata Mróz: Mają przywieźć złoto i koniec! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.07, 15:30 oj.sorry POLSKA BIAŁO CZERWONE!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
klaudusiaxo Agata Mróz: Mają przywieźć złoto i koniec! 22.09.07, 15:40 wierze w nasze dziewczeta!:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olek Re: Agata Mróz: Mają przywieźć złoto i koniec! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.07, 16:27 teraz to wierzysz a jak zajeły 5miejsce na wgp to pisałaś ze sa złabe i do nieczego sie nie nadają zenada Odpowiedz Link Zgłoś
wieslaw1 Agata Mróz: Mają przywieźć złoto i koniec! 22.09.07, 16:45 Łatwo powiedzieć "wiśta wio". Na złoto jest wiele chętnych drużyn np.Rosjanki,Holenderki.Niech nasze dziewczyny grają z zębem.Brąz to na dzisiaj sukces.Te które wygrywały dla nas złoto na poprzednich ME ciągle są najlepsze w druzynie,a stawy i mięśnie juz nie takie jak dawniej.Brakuje świeżej krwi,ale jak wszyscy życzę naszm złotkom najcenniejszego kruszcu.To by było coś trzy razy z rzędu. Odpowiedz Link Zgłoś