Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Agata Mróz: Mają przywieźć złoto i koniec!

    IP: *.e-wro.net.pl 22.09.07, 00:19
    Kochane Dziewczyny trzymam za Was kciuki! Pani Agacie życzę
    zdrowia,zdrowia i trzeciego tytułu ME ;)
    Obserwuj wątek
      • tetlian Re: Agata Mróz: Mają przywieźć złoto i koniec! 22.09.07, 15:01
        Oby im się udało.
        • robertw18 Zdrowia! 22.09.07, 20:50
          Szkoda, że p. przeprowadzający wywiad nie dowiedział się szczegółów o zdrowiu p. Mróz. Zwłaszcza po jej dość rozpaczliwej wypowiedzi o swoim udzielaniu się w siatkówce w ogóle. A przecież to bardzo miła zawodniczka i z pewnością nie odmówiłaby wiadomości...
          Szkoda jej... nie tylko ze względów sportowych.
          Pozdr.
      • Gość: yhwh Agata Mróz: Mają przywieźć złoto i koniec! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.07, 15:29
        POLSKA BIAŁO CZERWONI!
        • Gość: yhwh Re: Agata Mróz: Mają przywieźć złoto i koniec! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.07, 15:30
          oj.sorry
          POLSKA BIAŁO CZERWONE!!!!
      • klaudusiaxo Agata Mróz: Mają przywieźć złoto i koniec! 22.09.07, 15:40
        wierze w nasze dziewczeta!:))
      • Gość: olek Re: Agata Mróz: Mają przywieźć złoto i koniec! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.07, 16:27
        teraz to wierzysz a jak zajeły 5miejsce na wgp to pisałaś ze sa
        złabe i do nieczego sie nie nadają zenada
      • wieslaw1 Agata Mróz: Mają przywieźć złoto i koniec! 22.09.07, 16:45
        Łatwo powiedzieć "wiśta wio". Na złoto jest wiele chętnych drużyn
        np.Rosjanki,Holenderki.Niech nasze dziewczyny grają z zębem.Brąz to
        na dzisiaj sukces.Te które wygrywały dla nas złoto na poprzednich ME
        ciągle są najlepsze w druzynie,a stawy i mięśnie juz nie takie jak
        dawniej.Brakuje świeżej krwi,ale jak wszyscy życzę naszm złotkom
        najcenniejszego kruszcu.To by było coś trzy razy z rzędu.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka