lhp
07.06.01, 08:39
Engel wykazal sie doswiadczeniem i wielka wiedza, i widac, ze mysli o tej
druzynie dlugofalowo, w przeciwnym razie zagralby OLI i Baba Jaga - moze bylyby
to ostatnie ich mecze w karierze.
Czyzby M. Kukielka zawital na dobre do reprezentacji - bardzo dobry wystep
naszgo obroncy - moze wyprze ze sklady (starszego?? ;-]) z brac "Z"
Z takim podejsciem do zawodnikow na 100% jestesmy na mistrzostwach swiata
Pzdr