Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Brawo Engel!!

    07.06.01, 08:39
    Engel wykazal sie doswiadczeniem i wielka wiedza, i widac, ze mysli o tej
    druzynie dlugofalowo, w przeciwnym razie zagralby OLI i Baba Jaga - moze bylyby
    to ostatnie ich mecze w karierze.
    Czyzby M. Kukielka zawital na dobre do reprezentacji - bardzo dobry wystep
    naszgo obroncy - moze wyprze ze sklady (starszego?? ;-]) z brac "Z"
    Z takim podejsciem do zawodnikow na 100% jestesmy na mistrzostwach swiata

    Pzdr
    Obserwuj wątek
      • Gość: campo Re: Brawo Engel!! IP: 212.244.177.* 07.06.01, 08:52
        Tak to fakt,Kukielka zagrał bardzo dobrze.Brawa także dla Jurka Engela!!
        Jeszcze 3 mecze i jedziemy na mistrzostwa!!!
        P.S.
        Jestem w p.g.:)
        Pozdrawiam

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka