Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Anwil pokonał Prokom!

    09.03.08, 22:12
    Ha a jednak.. Ogladałem ostatnio właśnie wypowiedzi
    panów "pseudoreporterów" na tej stronce..Tóż po meczy gwiazd..
    Wszyscy trzej wytypowali zwycięstwo Prokomu.. Nie rozumiem
    kompletnie jak kibic śląska(czy jakiegokolwiek zespołu) może być
    redaktorem w niby szanującej się gazecie.. Jego stronnicze
    wypowiedzi, komentarze meczów nie raz doprowadzały mnie do szału..
    Apeluje do przełożonych tego pana o przemyślenie prowadzenia dalszej
    wspołpracy z tym panem..
    Ale wracając do najważniejszego.. po raz czwarty z rzędu Anwil
    okazał się lepszy od Prokomy:) Prokomu który ma kilkukrotnie wyższy
    budżet i aspiracje Euroligowe.. Po raz kolejny Anwil udowodnił, że
    jest klubem z charakterem i potrafi wygrać z każdym, niezależnie od
    tego jaka (użyje powtorzenia wiem;)) "pseudogwiazda" odejdzie z
    klubu i jacy zawodnicy doznaja kontuzji.. To jest też klub z bądz co
    bądz tradycją i miliony wydawane przez pana Krauzego tu nie pomogą:)
    Jednym zdaniem.. ANWIL ZAWSZE BYŁ I BĘDZIE MISTRZEM POLSKI!
    Obserwuj wątek
      • Gość: mariusz Re: Anwil pokonał Prokom! IP: *.akademiki.uni.torun.pl 09.03.08, 22:22
        Nie wiem co cie boli w kwestii redaktorow. Stwierdzili tylko obiektywny fakt, ze Anwil teoretycznie byl na straconej pozycji. Kazdy ma prawo do wlasnego zdania.
        Musze cie takze zdziwic faktem, ze jestem wiernym kibicem Anwilu. Po prostu troche wiecej szacunku dla kazdego przeciwnika. Za jednym razem wygrywamy my,a za kolejnym ktos inny. Skonczmy z retoryka prostactwa i zadufania w sobie.
        • Gość: budowniczypg Re: Anwil pokonał Prokom! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.08, 14:13
          Ale Ty wiesz na czym polega żetelne dziennikarstwo? Oczywiscie się z
          Tobą zgadzam.. Masz racje we wszystkim.. Ale przyznasz sam, że tan
          pan nie raz wypowiadał sie negatywnie o ANwilu ( co w większości nie
          było prawdą) i to mnie boli..
      • kibicanwilu89 Re: Anwil pokonał Prokom! 12.03.08, 13:41
        ja myślałem że anwil już żadnego meczu nie wygra ale wygra poprostu
        ja bede zawsze tam gdzie anwil gra CZY WYGRYWASZ CZY NIE BO I TAK
        KOCHAM CIE MOIM SERCU ANWIL JEST I NA DOBRE I NA ZŁE MISTRZ MISTRZ
        ANWIL MISTRZ KOCHAM TYLKO ANWILEK JEMU ODAM SERCE SWE SERCE ODAM
        MOJEJ DRUZYNIE KOCHAM TYLKO ANWILEK

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka