budowniczypg
09.03.08, 22:12
Ha a jednak.. Ogladałem ostatnio właśnie wypowiedzi
panów "pseudoreporterów" na tej stronce..Tóż po meczy gwiazd..
Wszyscy trzej wytypowali zwycięstwo Prokomu.. Nie rozumiem
kompletnie jak kibic śląska(czy jakiegokolwiek zespołu) może być
redaktorem w niby szanującej się gazecie.. Jego stronnicze
wypowiedzi, komentarze meczów nie raz doprowadzały mnie do szału..
Apeluje do przełożonych tego pana o przemyślenie prowadzenia dalszej
wspołpracy z tym panem..
Ale wracając do najważniejszego.. po raz czwarty z rzędu Anwil
okazał się lepszy od Prokomy:) Prokomu który ma kilkukrotnie wyższy
budżet i aspiracje Euroligowe.. Po raz kolejny Anwil udowodnił, że
jest klubem z charakterem i potrafi wygrać z każdym, niezależnie od
tego jaka (użyje powtorzenia wiem;)) "pseudogwiazda" odejdzie z
klubu i jacy zawodnicy doznaja kontuzji.. To jest też klub z bądz co
bądz tradycją i miliony wydawane przez pana Krauzego tu nie pomogą:)
Jednym zdaniem.. ANWIL ZAWSZE BYŁ I BĘDZIE MISTRZEM POLSKI!