Gość: ober IP: 193.194.145.* 03.01.02, 13:47 i znowu bardzo dobrze zdopingowani skoczkowie niemieccy zostawili adama w cieniu.(nareszcie srodki dopingowe zadzialaly u martina- Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Pablo Re: poczatek konca IP: *.kalisz.sdi.tpnet.pl 03.01.02, 14:19 Nie ciesz się tak szwabie Puchar Świata i tak dla Adama. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mat.pl Re: poczatek konca IP: *.mofnet.gov.pl 03.01.02, 14:29 Herr ober - kufel upadł Ci na głowę. Odpowiedz Link Zgłoś