kris024 19.01.02, 14:57 ADAM CAŁY CZAS JEST W FORMIE ALE NIE NAJLEPSZEJ-A CO POWIECIE O MISTRZACH KTÓRZY WOGÓLE NIE AWANSOWALI DALEJ A TACY SĄ!!!!!!!!!!!!!!!- PRAWDZIWY KIBIC UMIE CZEKAC !!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kidi Re: Kris IP: *.waw.cdp.pl 19.01.02, 14:59 może powinien pic więcej Red Bull-a ? Odpowiedz Link Zgłoś