Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Kadziński: Stilić nie odejdzie

    IP: *.dsl.wlfrct.sbcglobal.net 06.01.09, 02:05
    Pozyjemy, zobaczymy. Pan prezio zapomnial o starym przyslowiu: z
    niewolnika nie ma pracownika.
    Obserwuj wątek
      • Gość: olo Re: Kadziński: Stilić nie odejdzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.01.09, 08:41
        ale jak niewolnik pogra sobie w rezerwach np z huraganem pobiedziska to niewolnikowi przejdą kaprysy
        • Gość: t.s Re: Kadziński: Stilić nie odejdzie IP: *.chello.pl 06.01.09, 10:35
          to samo wy zrobiliscie z Alboreda ze musial grac w rezerwach a teraz was to
          czeka , zobaczcie jak to dobrze
      • mikolaj.plank Re: Kadziński: Stilić nie odejdzie 06.01.09, 09:14
        Po co pisać takie rzeczy? Zainteresowanie Celtiku to na razie twórcze podejście
        superekspresu do informacji. Możecie sobie spokojnie dać spokój - atmosfery ani
        wokół Lecha, ani w samym Lechu nie zepsujecie. Tematy dla gazety.pl i GW:
        Transfer Boruca - proponowane kierunki Arsenal, Chelsea, numer końcówki
        banderoli: Fenerbahce i Omonia Nikozja
        Transfer Rogera - proponowane kierunki: St Ettiene, Auxerre, Paris Saint
        Germain, końcówki banderoli: AEK Ateny i Kuopio Paloseura
        I w ogóle tak jak dotąd: legia, legia, legia - już Weber na pewno coś znajdzie
        na waszym ulubionym źródle informacji: stronie internetowej legii
        Naprzód powodzenia
        • Gość: dezerterzysta Re: Kadziński: Stilić nie odejdzie IP: *.icpnet.pl 06.01.09, 09:23
          nie rozumiem sformułowania
          " pozbawił resztę zawodników nadziei na transfer"
          czy pozostali zawodnicy mają "nadzieję na transfer"?
          bez sensu, dlaczego od kilku tygodni jest taka nagonka na Lecha?
          Panowie! wstyd!
          ps. błędy wytykać, wywierać presje, by nie padli na laury. ale taka agresywna
          postawa? ojjj, nie ladnie...
          pps. a tak w ogóle to wyborcza przestaje być "moją" gazetą- i podług polityki,
          ekonomii i sportu. toć!
          • Gość: w.b Re: Kadziński: Stilić nie odejdzie IP: *.chello.pl 06.01.09, 10:38
            lech degradacja za handelek meczami i sa kwity na to.
            • Gość: kuba Re: Kadziński: Stilić nie odejdzie IP: *.adsl.inetia.pl 06.01.09, 14:01
              śmiało, dawaj te kwity
        • rabarbarus Re: Kadziński: Stilić nie odejdzie 06.01.09, 10:19
          Przestań Plank się wydurniać z tymi tekstami. Na stronie Lecha też masz podobną
          informację, tam też pyszczysz?
          • mikolaj.plank Re: Kadziński: Stilić nie odejdzie 06.01.09, 11:00
            Z takim głupawym tytułem? Nie? To nie mam więcej pytań. O czym ma Stilic zapominać?
      • Gość: bembie Re: Kadziński: Stilić nie odejdzie IP: *.icpnet.pl 06.01.09, 10:36
        Sam Stilic w jednym z wywiadów powiedział, że jak nie będzie
        transferu, to spokojnie wraca 12.01.2009 r. do Poznania i bez
        problemów gra w Lechu. Widać zawodnik ma wiele zdrowego rązsądku, a
        że może by coś chciał bardziej to inna sprawa. Wie jednak, że
        kontrakt podpisał na 4 lata. Więc w czym problem?
      • Gość: kiedys obiektywny Gazeta bardzo chciala by pomoc Legii... IP: *.icpnet.pl 06.01.09, 11:15
        w zdobyciu mistrzostwa.Diennikarze z warszawki juz wysprzedali calą
        druzyne z Poznania jestescie gorsi anizeli Fakt i SE pier***one
        komuchy...

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka