Gość: Jerry IP: *.dsl.wlfrct.sbcglobal.net 06.01.09, 02:05 Pozyjemy, zobaczymy. Pan prezio zapomnial o starym przyslowiu: z niewolnika nie ma pracownika. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: olo Re: Kadziński: Stilić nie odejdzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.01.09, 08:41 ale jak niewolnik pogra sobie w rezerwach np z huraganem pobiedziska to niewolnikowi przejdą kaprysy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: t.s Re: Kadziński: Stilić nie odejdzie IP: *.chello.pl 06.01.09, 10:35 to samo wy zrobiliscie z Alboreda ze musial grac w rezerwach a teraz was to czeka , zobaczcie jak to dobrze Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj.plank Re: Kadziński: Stilić nie odejdzie 06.01.09, 09:14 Po co pisać takie rzeczy? Zainteresowanie Celtiku to na razie twórcze podejście superekspresu do informacji. Możecie sobie spokojnie dać spokój - atmosfery ani wokół Lecha, ani w samym Lechu nie zepsujecie. Tematy dla gazety.pl i GW: Transfer Boruca - proponowane kierunki Arsenal, Chelsea, numer końcówki banderoli: Fenerbahce i Omonia Nikozja Transfer Rogera - proponowane kierunki: St Ettiene, Auxerre, Paris Saint Germain, końcówki banderoli: AEK Ateny i Kuopio Paloseura I w ogóle tak jak dotąd: legia, legia, legia - już Weber na pewno coś znajdzie na waszym ulubionym źródle informacji: stronie internetowej legii Naprzód powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dezerterzysta Re: Kadziński: Stilić nie odejdzie IP: *.icpnet.pl 06.01.09, 09:23 nie rozumiem sformułowania " pozbawił resztę zawodników nadziei na transfer" czy pozostali zawodnicy mają "nadzieję na transfer"? bez sensu, dlaczego od kilku tygodni jest taka nagonka na Lecha? Panowie! wstyd! ps. błędy wytykać, wywierać presje, by nie padli na laury. ale taka agresywna postawa? ojjj, nie ladnie... pps. a tak w ogóle to wyborcza przestaje być "moją" gazetą- i podług polityki, ekonomii i sportu. toć! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: w.b Re: Kadziński: Stilić nie odejdzie IP: *.chello.pl 06.01.09, 10:38 lech degradacja za handelek meczami i sa kwity na to. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kuba Re: Kadziński: Stilić nie odejdzie IP: *.adsl.inetia.pl 06.01.09, 14:01 śmiało, dawaj te kwity Odpowiedz Link Zgłoś
rabarbarus Re: Kadziński: Stilić nie odejdzie 06.01.09, 10:19 Przestań Plank się wydurniać z tymi tekstami. Na stronie Lecha też masz podobną informację, tam też pyszczysz? Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj.plank Re: Kadziński: Stilić nie odejdzie 06.01.09, 11:00 Z takim głupawym tytułem? Nie? To nie mam więcej pytań. O czym ma Stilic zapominać? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bembie Re: Kadziński: Stilić nie odejdzie IP: *.icpnet.pl 06.01.09, 10:36 Sam Stilic w jednym z wywiadów powiedział, że jak nie będzie transferu, to spokojnie wraca 12.01.2009 r. do Poznania i bez problemów gra w Lechu. Widać zawodnik ma wiele zdrowego rązsądku, a że może by coś chciał bardziej to inna sprawa. Wie jednak, że kontrakt podpisał na 4 lata. Więc w czym problem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiedys obiektywny Gazeta bardzo chciala by pomoc Legii... IP: *.icpnet.pl 06.01.09, 11:15 w zdobyciu mistrzostwa.Diennikarze z warszawki juz wysprzedali calą druzyne z Poznania jestescie gorsi anizeli Fakt i SE pier***one komuchy... Odpowiedz Link Zgłoś