detroit
20.02.09, 13:34
Dlaczego w Libercu nie skakały reprezentantki Polski?
Widziałem w TV że dziewczyny też u nas trenują skoki. A przypomne że w nowych konkurencjach sportowych o medale MŚ, czy IO o wiele łatwiej (porównaj z skokiem o tyczce kobiet czy podnoszeniem ciężarów)