Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Liberec2009-skoki kobiet

    20.02.09, 13:34
    Dlaczego w Libercu nie skakały reprezentantki Polski?
    Widziałem w TV że dziewczyny też u nas trenują skoki. A przypomne że w nowych konkurencjach sportowych o medale MŚ, czy IO o wiele łatwiej (porównaj z skokiem o tyczce kobiet czy podnoszeniem ciężarów)
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka