Gość: Cinek IP: *.zabrze.net.pl 30.03.09, 19:12 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Baires czy ktos ma linka do meczu? IP: *.139.146.109.koba.pl 30.03.09, 19:20 j.w. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja mozna gdzies obejrzec? IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.09, 19:21 ma ktos linka do transmisji w necie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: autor Dołączam się do prośby.. IP: *.57.classcom.pl 30.03.09, 19:23 Tylko nie na sopcast albo tvants... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dampro Re: mozna gdzies obejrzec? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.09, 19:24 www.justin.tv/ilovedracula8888 tu cos jest ale nic plynnego (chyba ze to wina mojego łącza) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Villemo Re: mozna gdzies obejrzec? IP: *.xdsl.centertel.pl 30.03.09, 19:31 to nie wina Twojego łącza. www.livestreamingonline.com/channel-7 wie ktoś jak to uruchomic?? Bo mnie nie chodzi, a tam jest na żywo.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: mozna gdzies obejrzec? IP: *.112.79.182.plusnet.ptn-ag2.dyn.plus.net 30.03.09, 19:35 u mnie tez nie dziala Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja ;-/ IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.09, 19:27 juz 1:1 a oni nadal maja 0:0 .. ;-/ paranoja ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rt5rt macie linka IP: *.range86-166.btcentralplus.com 30.03.09, 19:33 www.ustream.tv/channel/world-snooker-china-open www.ustream.tv/channel/tenis-master-series-miami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rt5rt u mnie oba działaja, macie i cieszcie sie IP: *.range86-166.btcentralplus.com 30.03.09, 19:37 www.ustream.tv/channel/tenis-master-series-miami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iou8p hehe dobry meczyk venus słabo serwuje IP: *.range86-166.btcentralplus.com 30.03.09, 19:41 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: macie linka IP: *.112.79.182.plusnet.ptn-ag2.dyn.plus.net 30.03.09, 19:42 rt5rt - thanks! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rt5rt Re: macie linka IP: *.range86-166.btcentralplus.com 30.03.09, 19:45 no worries hehe aga dostała zjebe od sedziego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: macie linka IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.09, 19:48 ZA CO? bo nie obczailam.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rt5rt Re: macie linka IP: *.range86-166.btcentralplus.com 30.03.09, 19:52 za wykłócanie sie... hehe sedzina powiedziała ze jak nie bedzie pewna czy był aut to sama powie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: li Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - rel... IP: *.chello.pl 30.03.09, 19:34 "To może być wielki sukces Radwańskiej NA ŻYWO" przestancie pisac takie brednie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Villemo Re: Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - r IP: *.xdsl.centertel.pl 30.03.09, 19:37 www.ustream.tv/channel/tenis-master-series-miami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aman Re: Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - r IP: *.chello.pl 30.03.09, 19:35 Link dla posiadaczy upc: www.upclive.pl/UPC_Live_TV/Eurosport/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: steve Re: Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - r IP: 195.205.202.* 30.03.09, 19:41 grac z Williams to tak jakby grac z King Kongiem, nie ma co robic sobie nadziei Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - rel.. IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.09, 19:41 swietny return!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: art No No! IP: *.57.classcom.pl 30.03.09, 19:50 mamuśka dzisiaj nie błyszczy.. zobaczymy 4:3 Aga Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - rel.. IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.09, 19:50 ale ładnie gra! naprawde niezle dzisiaj! ma szanse wygrac :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Villemo Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - rel.. IP: *.xdsl.centertel.pl 30.03.09, 19:54 5:3 !!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d jest set IP: *.range86-166.btcentralplus.com 30.03.09, 20:00 narazie venus przegrywa sama ze sobą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: li Re: jest set IP: *.chello.pl 30.03.09, 20:01 ale koncowka seta swietna :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: er oby nie ,ale chyba venus IP: *.range86-166.btcentralplus.com 30.03.09, 20:04 teraz podkreci srubę dobry kurs 1.6 na venus Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: li Re: oby nie ,ale chyba venus IP: *.chello.pl 30.03.09, 21:26 no na serce zejde dzis!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Psubrat Re: oby nie ,ale chyba venus IP: *.xdsl.centertel.pl 30.03.09, 21:28 jak wywalić tę reklamę z obszaru video??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: persefona Re: oby nie ,ale chyba venus IP: *.chello.pl 30.03.09, 21:35 Szkoda, ze sie nie udalo, bo bylo blisko, ale serwis poprawila i wole walki tez bylo widac :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d Re: jest set IP: *.chello.pl 30.03.09, 20:05 sama ze soba to przegrala Diementiewa podarowujac w 2 setach 45 niewymuszonych bledow i podwjne bledy serwisowe w kluczowych momentach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d Re: jest set IP: *.chello.pl 30.03.09, 20:09 zrozum to ze Agnieszka nie gra w dysyplinie kto wiecej pilek przebije na druga strone (a taki byl mecz Wozniacki z Diementiewa) i wiecej kilometrow przebiegnie po korcie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rt5rt Re: jest set IP: *.range86-166.btcentralplus.com 30.03.09, 20:12 nie wiem o czym mówisz w 1 secie venus przegrała ponbiewaz miała mnóstwo niewymuszonych błedów i słabo serwowała aga winnersów za wiele nie miała Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Villemo Re: hhaha xD IP: *.xdsl.centertel.pl 30.03.09, 20:01 6:4 i set dla Agi. Ostatnia akcja całkiem ladna, ale musze stwierdzic, ze w sumie to Venus przegrywa swoimi blędami.. Przy siatce wygrała 1/6!! Voleje jej nie siedzą dzisiaj ewidentnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: hhaha xD IP: *.112.79.182.plusnet.ptn-ag2.dyn.plus.net 30.03.09, 20:02 sorry, nie jestem znawca tenisa, po prostu bardzo lubie... nie wiem czy Venus jest dzis taka slaba czy Aga taka dobra, ale jest super Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dampro Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - rel.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.09, 20:00 ja piernicze co to byla za pilka!!!! bedzie w dziale "shot of the day" na wtatour!!! wow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tom Kocham cie, Agnieszka!!!!!!!! IP: *.belf.cable.ntl.com 30.03.09, 20:03 nawet jak przegrasz ten mecz... Jestes swietna!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ada Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - rel.. IP: *.dclient.hispeed.ch 30.03.09, 20:11 ISIA, jestes wspaniala! Trzymaj sie dzielnie! Jestem wdzieczna, ze tenisisci, johanny i piotrusie nie angazuja sie dzisiaj i oby tak dalej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek tenisistow & ska zatkalo, ale i tak zaraz wyjda IP: *.pools.arcor-ip.net 30.03.09, 20:20 i wytlumacza jak i co to venus adze sprezentowala btw as dla agi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Juziek Radwańska prowadziła IP: *.subscribers.sferia.net 30.03.09, 20:22 Teraz będzie 2 razy po 6:0 dla Wenus. Jasne? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vill Re: Radwańska prowadziła IP: *.xdsl.centertel.pl 30.03.09, 20:25 "Venus" przez V. Troche szacunku ignorancie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek sedzia sie "myli" na korzysc venus... IP: *.pools.arcor-ip.net 30.03.09, 20:27 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dampro Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - rel.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.09, 20:27 4:1 dla Williams w drugim a na stronie wciaz Aga dopiero co wygrala seta. niezla relacja na zywo... Odpowiedz Link Zgłoś
ukos Re: Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - r 30.03.09, 20:32 Gość portalu: dampro napisał(a): > 4:1 dla Williams w drugim a na stronie wciaz Aga dopiero co wygrala seta. niezl > a > relacja na zywo... Polscy "komentatorzy" nie radzą sobie z porażką. Potrafią tylko nadymać balona - przed meczem i jak Polacy prowwadzą. A jak nie ma samograja, to ogon pod siebie i skomlenie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Villemo Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - rel.. IP: *.xdsl.centertel.pl 30.03.09, 20:54 juz mnie trafia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: li Re: Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - r IP: *.chello.pl 30.03.09, 20:56 dupa blada.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paryzanistka Re: Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - r IP: *.97.0-93.rev.gaoland.net 30.03.09, 20:57 juz przegrala Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pla Re: Radwañska walczy z Williams IP: *.internetserviceteam.com 30.03.09, 21:23 Jeszcze nie :) Jest 5:4 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dampro Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - rel.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.09, 21:03 spoko. mecz nie jest zly. Aga gra na dosc dobrym poziomie i faktycznie walczy choc wyglada na to ze na dzis to za malo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paryzanistka Re: Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - r IP: *.97.0-93.rev.gaoland.net 30.03.09, 21:09 fakt, gra niezle Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - r IP: *.112.79.182.plusnet.ptn-ag2.dyn.plus.net 30.03.09, 21:22 ciekawy mecz, Aga sie nie poddaje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Picasso Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - rel.. IP: *.ghnet.pl 30.03.09, 21:26 wyszła z 5:1 na 5:4... Jak nie Isia... nie sądzę jednak, żeby wygrała jeszcze trzy... choć Venus wali w siatkę, aż miło... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sd Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - rel.. IP: *.hsd1.pa.comcast.net 30.03.09, 21:26 www.youtube.com/watch?v=Z3BA3l0Yd5s Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WYNIK NA ŻYWO Wynik na żywo !!! najlepszy IP: 77.222.243.* 30.03.09, 21:29 www.protennislive.com/frameset.asp?year=2009&wkno=12&lang=en&tabno=1&eventid=M007&ref=www.sonyericssonopen.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AF Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - rel... IP: *.olsztyn.mm.pl 30.03.09, 21:32 Zasnęliście? Odpowiedz Link Zgłoś