Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - rel...

    IP: *.zabrze.net.pl 30.03.09, 19:12
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    Obserwuj wątek
      • Gość: Baires czy ktos ma linka do meczu? IP: *.139.146.109.koba.pl 30.03.09, 19:20
        j.w.
      • Gość: ja mozna gdzies obejrzec? IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.09, 19:21
        ma ktos linka do transmisji w necie?
        • Gość: autor Dołączam się do prośby.. IP: *.57.classcom.pl 30.03.09, 19:23
          Tylko nie na sopcast albo tvants...
        • Gość: dampro Re: mozna gdzies obejrzec? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.09, 19:24
          www.justin.tv/ilovedracula8888 tu cos jest ale nic plynnego (chyba ze to
          wina mojego łącza)
          • Gość: Villemo Re: mozna gdzies obejrzec? IP: *.xdsl.centertel.pl 30.03.09, 19:31
            to nie wina Twojego łącza. www.livestreamingonline.com/channel-7 wie ktoś jak to uruchomic?? Bo mnie nie chodzi, a tam jest na żywo..
          • Gość: kasia Re: mozna gdzies obejrzec? IP: *.112.79.182.plusnet.ptn-ag2.dyn.plus.net 30.03.09, 19:35
            u mnie tez nie dziala
      • Gość: ja ;-/ IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.09, 19:27
        juz 1:1 a oni nadal maja 0:0 .. ;-/ paranoja ;/
        • Gość: rt5rt macie linka IP: *.range86-166.btcentralplus.com 30.03.09, 19:33
          www.ustream.tv/channel/world-snooker-china-open
          www.ustream.tv/channel/tenis-master-series-miami
          • Gość: rt5rt u mnie oba działaja, macie i cieszcie sie IP: *.range86-166.btcentralplus.com 30.03.09, 19:37
            www.ustream.tv/channel/tenis-master-series-miami
            • Gość: iou8p hehe dobry meczyk venus słabo serwuje IP: *.range86-166.btcentralplus.com 30.03.09, 19:41
          • Gość: kasia Re: macie linka IP: *.112.79.182.plusnet.ptn-ag2.dyn.plus.net 30.03.09, 19:42
            rt5rt - thanks!
            • Gość: rt5rt Re: macie linka IP: *.range86-166.btcentralplus.com 30.03.09, 19:45
              no worries

              hehe aga dostała zjebe od sedziego
              • Gość: ja Re: macie linka IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.09, 19:48
                ZA CO? bo nie obczailam..
                • Gość: rt5rt Re: macie linka IP: *.range86-166.btcentralplus.com 30.03.09, 19:52
                  za wykłócanie sie... hehe

                  sedzina powiedziała ze jak nie bedzie pewna czy był aut to sama powie :)
      • Gość: li Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - rel... IP: *.chello.pl 30.03.09, 19:34
        "To może być wielki sukces Radwańskiej NA ŻYWO" przestancie pisac takie brednie!
        • Gość: Villemo Re: Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - r IP: *.xdsl.centertel.pl 30.03.09, 19:37
          www.ustream.tv/channel/tenis-master-series-miami
      • Gość: aman Re: Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - r IP: *.chello.pl 30.03.09, 19:35
        Link dla posiadaczy upc:

        www.upclive.pl/UPC_Live_TV/Eurosport/
        • Gość: steve Re: Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - r IP: 195.205.202.* 30.03.09, 19:41
          grac z Williams to tak jakby grac z King Kongiem, nie ma co robic sobie nadziei
      • Gość: ja Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - rel.. IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.09, 19:41
        swietny return!!
        • Gość: art No No! IP: *.57.classcom.pl 30.03.09, 19:50
          mamuśka dzisiaj nie błyszczy.. zobaczymy 4:3 Aga
        • Gość: a Ale piłka ostatnia na seta! IP: *.57.classcom.pl 30.03.09, 20:01
          BRAWO!
      • Gość: ja Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - rel.. IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.09, 19:50
        ale ładnie gra! naprawde niezle dzisiaj! ma szanse wygrac :)
      • Gość: Villemo Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - rel.. IP: *.xdsl.centertel.pl 30.03.09, 19:54
        5:3 !!!!!!
      • Gość: ja hhaha xD IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.09, 19:54
        5:3 ;D
        • Gość: d jest set IP: *.range86-166.btcentralplus.com 30.03.09, 20:00
          narazie venus przegrywa sama ze sobą
          • Gość: li Re: jest set IP: *.chello.pl 30.03.09, 20:01
            ale koncowka seta swietna :)
            • Gość: er oby nie ,ale chyba venus IP: *.range86-166.btcentralplus.com 30.03.09, 20:04
              teraz podkreci srubę
              dobry kurs 1.6 na venus
              • Gość: li Re: oby nie ,ale chyba venus IP: *.chello.pl 30.03.09, 21:26
                no na serce zejde dzis!!!
              • Gość: Psubrat Re: oby nie ,ale chyba venus IP: *.xdsl.centertel.pl 30.03.09, 21:28
                jak wywalić tę reklamę z obszaru video???
                • Gość: persefona Re: oby nie ,ale chyba venus IP: *.chello.pl 30.03.09, 21:35
                  Szkoda, ze sie nie udalo, bo bylo blisko, ale serwis poprawila i wole walki tez
                  bylo widac :)
          • Gość: d Re: jest set IP: *.chello.pl 30.03.09, 20:05
            sama ze soba to przegrala Diementiewa podarowujac w 2 setach 45
            niewymuszonych bledow i podwjne bledy serwisowe w kluczowych
            momentach
          • Gość: d Re: jest set IP: *.chello.pl 30.03.09, 20:09
            zrozum to ze Agnieszka nie gra w dysyplinie kto wiecej pilek
            przebije na druga strone (a taki byl mecz Wozniacki z Diementiewa) i
            wiecej kilometrow przebiegnie po korcie :)
            • Gość: rt5rt Re: jest set IP: *.range86-166.btcentralplus.com 30.03.09, 20:12
              nie wiem o czym mówisz
              w 1 secie venus przegrała ponbiewaz miała mnóstwo niewymuszonych błedów i słabo
              serwowała
              aga winnersów za wiele nie miała
        • Gość: Villemo Re: hhaha xD IP: *.xdsl.centertel.pl 30.03.09, 20:01

          6:4 i set dla Agi. Ostatnia akcja całkiem ladna, ale musze stwierdzic, ze w sumie to Venus przegrywa swoimi blędami.. Przy siatce wygrała 1/6!! Voleje jej nie siedzą dzisiaj ewidentnie.
        • Gość: kasia Re: hhaha xD IP: *.112.79.182.plusnet.ptn-ag2.dyn.plus.net 30.03.09, 20:02
          sorry, nie jestem znawca tenisa, po prostu bardzo lubie...
          nie wiem czy Venus jest dzis taka slaba czy Aga taka dobra, ale jest
          super
      • Gość: dampro Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - rel.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.09, 20:00
        ja piernicze co to byla za pilka!!!! bedzie w dziale "shot of the day" na
        wtatour!!! wow
      • Gość: ja elegancko ;D IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.09, 20:01
        mamy seta ^^
      • Gość: tom Kocham cie, Agnieszka!!!!!!!! IP: *.belf.cable.ntl.com 30.03.09, 20:03
        nawet jak przegrasz ten mecz... Jestes swietna!!!
      • Gość: Ada Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - rel.. IP: *.dclient.hispeed.ch 30.03.09, 20:11
        ISIA, jestes wspaniala! Trzymaj sie dzielnie!
        Jestem wdzieczna, ze tenisisci, johanny i piotrusie nie angazuja sie
        dzisiaj i oby tak dalej
        • Gość: jacek tenisistow & ska zatkalo, ale i tak zaraz wyjda IP: *.pools.arcor-ip.net 30.03.09, 20:20
          i wytlumacza jak i co to venus adze sprezentowala

          btw as dla agi
      • Gość: ja oj .. IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.09, 20:13
        slabiutki poczatek...
      • Gość: Juziek Radwańska prowadziła IP: *.subscribers.sferia.net 30.03.09, 20:22
        Teraz będzie 2 razy po 6:0 dla Wenus. Jasne?
        • Gość: Vill Re: Radwańska prowadziła IP: *.xdsl.centertel.pl 30.03.09, 20:25
          "Venus" przez V. Troche szacunku ignorancie ;)
        • Gość: jacek sedzia sie "myli" na korzysc venus... IP: *.pools.arcor-ip.net 30.03.09, 20:27
      • Gość: dampro Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - rel.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.09, 20:27
        4:1 dla Williams w drugim a na stronie wciaz Aga dopiero co wygrala seta. niezla
        relacja na zywo...
        • ukos Re: Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - r 30.03.09, 20:32
          Gość portalu: dampro napisał(a):

          > 4:1 dla Williams w drugim a na stronie wciaz Aga dopiero co
          wygrala seta. niezl
          > a
          > relacja na zywo...

          Polscy "komentatorzy" nie radzą sobie z porażką. Potrafią tylko
          nadymać balona - przed meczem i jak Polacy prowwadzą. A jak nie ma
          samograja, to ogon pod siebie i skomlenie.
      • Gość: jacek gem do zera, dla Agi :) IP: *.pools.arcor-ip.net 30.03.09, 20:43
      • Gość: Villemo Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - rel.. IP: *.xdsl.centertel.pl 30.03.09, 20:54
        juz mnie trafia.
        • Gość: li Re: Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - r IP: *.chello.pl 30.03.09, 20:56
          dupa blada..
        • Gość: paryzanistka Re: Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - r IP: *.97.0-93.rev.gaoland.net 30.03.09, 20:57
          juz przegrala
          • Gość: pla Re: Radwañska walczy z Williams IP: *.internetserviceteam.com 30.03.09, 21:23
            Jeszcze nie :)
            Jest 5:4
      • Gość: dampro Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - rel.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.09, 21:03
        spoko. mecz nie jest zly. Aga gra na dosc dobrym poziomie i faktycznie walczy
        choc wyglada na to ze na dzis to za malo
        • Gość: paryzanistka Re: Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - r IP: *.97.0-93.rev.gaoland.net 30.03.09, 21:09
          fakt, gra niezle
          • Gość: kasia Re: Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - r IP: *.112.79.182.plusnet.ptn-ag2.dyn.plus.net 30.03.09, 21:22
            ciekawy mecz, Aga sie nie poddaje
      • Gość: Picasso Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - rel.. IP: *.ghnet.pl 30.03.09, 21:26
        wyszła z 5:1 na 5:4...
        Jak nie Isia...

        nie sądzę jednak, żeby wygrała jeszcze trzy... choć Venus wali w
        siatkę, aż miło...
      • Gość: sd Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - rel.. IP: *.hsd1.pa.comcast.net 30.03.09, 21:26
        www.youtube.com/watch?v=Z3BA3l0Yd5s
      • Gość: WYNIK NA ŻYWO Wynik na żywo !!! najlepszy IP: 77.222.243.* 30.03.09, 21:29
        www.protennislive.com/frameset.asp?year=2009&wkno=12&lang=en&tabno=1&eventid=M007&ref=www.sonyericssonopen.com
      • Gość: kaka Juz sie poddala IP: *.nyc.res.rr.com 30.03.09, 21:31
        Przegrala
      • Gość: AF Radwańska walczy z Williams o ćwierćfinał - rel... IP: *.olsztyn.mm.pl 30.03.09, 21:32
        Zasnęliście?

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka