Gość: Crotalus
IP: *.pl
29.01.02, 16:54
Engel powiedział, że Krzynówek jest dużo, dużo lepszy niż Smolarek. Szanuje
trenera za to co zrobiła, ale niech nie wciska takiego kitu. Smolarek przerasta
wszystkich polskich piłkarzy, razem z Olim, o głowe pod względem techniki.
Krzynówek to przy nim drewno. Zresztą co to za porównanie, czołowy klub
Holenderski i bardzo słaby klub Bundesligi. To samo za siebie mówi.