Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Tour de Pologne. VI etap dla Boassona, Ballan l...

    IP: *.superkabel.de 07.08.09, 18:09
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    Obserwuj wątek
      • Gość: kita Tour de Pologne. VI etap dla Hagena, Ballan lid... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.09, 18:24
        Polak Rutkiewicz byłby pierwszy gdyby chciało mu się jechać a nie oglądać się
        za siebie i zwalniać.Przegrał na własne życzenie.
      • Gość: kita Tour de Pologne. VI etap dla Hagena, Ballan lid... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.09, 18:27
        Polak byłby wygrał gdyby nie oglądał się za siebie i nie hamował ucieczki. OFIARA
      • Gość: zniesmak Lang popsuł tour de pologne IP: 82.146.248.* 08.08.09, 01:13
        PANIE LANG, DLACZEGO POPSUŁ PAN TAK FAJNY ETAP JUTRO ? DWA BARDZO TRUDNE
        PODJAZDY, MOGŁYBY POKAZAĆ KTO JEST NAPRAWDĘ MOCNY A PAN DAŁ JE NA POCZĄTEK
        ZAMIAST NA KOENIC ;/ POTEM KOLARZE MAJĄ JESZCZE 100 KM BY DOGONIĆ EWENTUALNE
        UCIECZKI. JA ROZUMIEM ŻE FINISZ W KRAKOWIE TO FAJNA RZECZ POD WZGLĘDEM
        MARKETINGOWYCH ALE NA BOGA ŻADEN POWAŻNY WYŚCIG NIE MOŻE MIEĆ AŻ TYLE PŁASKICH
        ETPAPÓW. MOŻNA SPOKOJNIE W POLSCE NAWET NA TEGOROCZNEJ TRASIE ZROBIĆ 3 GÓRSKIE
        ETAPY, JEDNĄ GÓRSKĄ CZASÓWKĘ, JEDNĄ CZASÓWKĘ W WARSZAWIE I DWA PŁASKIE ETAPY -
        KRAKÓW I NP. LUBLIN I MAMY SUPER WYŚCIG. PRZYJECHAŁOBY SPORO KOLARZY Z
        CZOŁÓWKI A TAK ŻADEN POWAŻNY GÓRAL ANI DOBRY KOLARZ WYŚCIGOWY NIE PRZYJEDZIE
        BO TRASA ZROBIONA JEST DLA PRZECIĘTNIAKÓW I SPRINTERÓW ...
        • cezner Re: Lang popsuł tour de pologne 08.08.09, 10:55
          Co to za etap górski, jak wygrywa go sprinter???

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka