Gość: akas IP: *.superkabel.de 07.08.09, 18:09 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kita Tour de Pologne. VI etap dla Hagena, Ballan lid... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.09, 18:24 Polak Rutkiewicz byłby pierwszy gdyby chciało mu się jechać a nie oglądać się za siebie i zwalniać.Przegrał na własne życzenie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kita Tour de Pologne. VI etap dla Hagena, Ballan lid... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.09, 18:27 Polak byłby wygrał gdyby nie oglądał się za siebie i nie hamował ucieczki. OFIARA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zniesmak Lang popsuł tour de pologne IP: 82.146.248.* 08.08.09, 01:13 PANIE LANG, DLACZEGO POPSUŁ PAN TAK FAJNY ETAP JUTRO ? DWA BARDZO TRUDNE PODJAZDY, MOGŁYBY POKAZAĆ KTO JEST NAPRAWDĘ MOCNY A PAN DAŁ JE NA POCZĄTEK ZAMIAST NA KOENIC ;/ POTEM KOLARZE MAJĄ JESZCZE 100 KM BY DOGONIĆ EWENTUALNE UCIECZKI. JA ROZUMIEM ŻE FINISZ W KRAKOWIE TO FAJNA RZECZ POD WZGLĘDEM MARKETINGOWYCH ALE NA BOGA ŻADEN POWAŻNY WYŚCIG NIE MOŻE MIEĆ AŻ TYLE PŁASKICH ETPAPÓW. MOŻNA SPOKOJNIE W POLSCE NAWET NA TEGOROCZNEJ TRASIE ZROBIĆ 3 GÓRSKIE ETAPY, JEDNĄ GÓRSKĄ CZASÓWKĘ, JEDNĄ CZASÓWKĘ W WARSZAWIE I DWA PŁASKIE ETAPY - KRAKÓW I NP. LUBLIN I MAMY SUPER WYŚCIG. PRZYJECHAŁOBY SPORO KOLARZY Z CZOŁÓWKI A TAK ŻADEN POWAŻNY GÓRAL ANI DOBRY KOLARZ WYŚCIGOWY NIE PRZYJEDZIE BO TRASA ZROBIONA JEST DLA PRZECIĘTNIAKÓW I SPRINTERÓW ... Odpowiedz Link Zgłoś
cezner Re: Lang popsuł tour de pologne 08.08.09, 10:55 Co to za etap górski, jak wygrywa go sprinter??? Odpowiedz Link Zgłoś