Dodaj do ulubionych

O forum w GW

16.09.09, 12:06
Cytuję najciekawszy dla nas fragment:

"Życie na forum biegnie innym torem niż to, co serwują czytelnikom media
głównego nurtu?

Jeden z redaktorów niedawno się dziwił: "Jak to, sami piszą, zakładają własne
wątki, nie komentują tylko artykułów?" Media mają spory wpływ na dyskusje na
forach - wątki polityczne czy gospodarcze są szeroko omawiane. Ale dla ludzi
równie ważna jest dziura w ulicy w ich miejscowości czy zielona kupa niemowlaka.

Albo niedopasowany stanik...

Śmiejesz się, ale tak. Mamy fantastyczne forum o problemach kobiet
biuściastych. To bardzo merytoryczne miejsce. I potrzebne. Jest forum dla
oszczędnych, gdzie internauci wymieniają się poradami, jak z keczupu z
supermarketu i kostki bulionu ugotować przepyszną zupę pomidorową. Są fora,
które zakładają mamy - każde forum o dzieciach urodzonych w konkretnym
miesiącu i roku. Jest też społeczność Wystarczająco Dobrych Pań Domu, coś w
stylu brytyjskiej dziennikarki Anthei Turner, która w BBC prowadziła program
"Perfekcyjna Pani Domu". Tylko że tu takich Anthei mamy sto!

Brzmi, jakby całe forum było opanowane przez kobiety

Bo statystycznie, forum Gazeta.pl jest bardziej kobietą - 55 proc.
użytkowników to kobiety, one też generują ok. 65 proc. odsłon na forach."

https://wyborcza.pl/1,75248,7043355,100_milionow_wpisow_na_forum_Gazeta_pl.html?as=1&ias=2
Obserwuj wątek
    • butters77 Re: O forum w GW 16.09.09, 12:28
      Fajne:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka