kasica_k
16.09.09, 12:06
Cytuję najciekawszy dla nas fragment:
"Życie na forum biegnie innym torem niż to, co serwują czytelnikom media
głównego nurtu?
Jeden z redaktorów niedawno się dziwił: "Jak to, sami piszą, zakładają własne
wątki, nie komentują tylko artykułów?" Media mają spory wpływ na dyskusje na
forach - wątki polityczne czy gospodarcze są szeroko omawiane. Ale dla ludzi
równie ważna jest dziura w ulicy w ich miejscowości czy zielona kupa niemowlaka.
Albo niedopasowany stanik...
Śmiejesz się, ale tak. Mamy fantastyczne forum o problemach kobiet
biuściastych. To bardzo merytoryczne miejsce. I potrzebne. Jest forum dla
oszczędnych, gdzie internauci wymieniają się poradami, jak z keczupu z
supermarketu i kostki bulionu ugotować przepyszną zupę pomidorową. Są fora,
które zakładają mamy - każde forum o dzieciach urodzonych w konkretnym
miesiącu i roku. Jest też społeczność Wystarczająco Dobrych Pań Domu, coś w
stylu brytyjskiej dziennikarki Anthei Turner, która w BBC prowadziła program
"Perfekcyjna Pani Domu". Tylko że tu takich Anthei mamy sto!
Brzmi, jakby całe forum było opanowane przez kobiety
Bo statystycznie, forum Gazeta.pl jest bardziej kobietą - 55 proc.
użytkowników to kobiety, one też generują ok. 65 proc. odsłon na forach."
https://wyborcza.pl/1,75248,7043355,100_milionow_wpisow_na_forum_Gazeta_pl.html?as=1&ias=2