Dodaj do ulubionych

Raport z Brukselii

31.01.08, 13:23
Witajcie Kochane! bardzo sie za Wami stesknilam! Przez najblizse pol
roku mieszkac bede w Belgii, a konkretnie w stolicy.. juz po
tygodniu nie wytrzymalam i poszlam robic rekonesans. Freya
reklamowala sie , ze jest tylko na jednej ulicy sprzedawana..
trafilam na ulice na ktorej numery nie byly po kolei.. pierwszy raz
cos takiego widzialam, ze po 40 jest 60 ale DOTARLAM!!! i co? jedna
Lola na dodatek w rozmiarze 85F. Nie mozna zamawiac..W kolejnych
sklepach bylo juz tylko gorzej.. w najlepszym wypadku Panie
wytrzeszczaly oczy a w najgorszym mimo pokazania metki zawziecie
tlumaczyly, ze nie ma obwodu 65 ;] a ja jestem biednym dzieckiem z
Polski i ktos mi kit wcisnal..i ze to na pewno blad w wszywaniu
metki.. przypominaja mi sie scenki rozdzajowe z triumpha ;p
no nic.. przestalam sie juz lodzic , ze jakis napiersnik tu kupie,
ale ktos z 70 w obwodzie do F moglby tu poszalec :D
pozdrawiam i wybaczcie ale nie mam polskich znakow a pisanie na
belgijskiej klawiaturze to wyzwanie.
Obserwuj wątek
    • ganbaja Re: Raport z Brukselii 31.01.08, 13:27
      Ojojoj...to już u nas jest ciutkę lepiej.
      W sumie to pocieszające...
    • mary_lu Re: Raport z Brukselii 31.01.08, 13:30
      Czyli u nas Europa na całego, a nie Trzeci Świat stanikowy, jak
      czasem nam się zdaje... Tylko te Angole jak zawsze jakieś odwrotne,
      ale chwała im za to.
      • bathilda Re: Raport z Brukselii 31.01.08, 14:15
        My nie Trzeci Świat, my tylko "overseas" :) W wolnym tłumaczeniu "krainy zamorskie".
    • ansil OT prywata, potem siebie wytne ;) 31.01.08, 15:52
      witam w krainie nonsensu, piwa, frytek, czekoladek i owocow morza ;)
      wszystko zaprojektowane po to, zeby przytyc i eby moc kupowac staniki 90F..
      Takie są..

      ojoj, wylookalam ze Ty jestes 30F.. mniej niz 70 to ja ty nigdy nie widzialam..
      znaczy mniej niz 85, bo tu rozmiary sa o 15 wieksze.. primadonna ma piekne
      modele plunge i balkiniki do F, ale nie 65..

      to chyba jakas kawka niedlugo, co?
    • mauzonka Fajnie masz.... 31.01.08, 17:00
      Zazdroszczę Brukseli:) Pewnie stanika nie dostaniesz tam ani jednego, ale za to co sobie pysznego Lindemannsa popijesz, to Twoje. I małże, małże, kurczę, gdzie w Wawie dostać świeże małże za 5 euro?
      • ungore Re: Fajnie masz.... 01.02.08, 12:21
        Nie znosze owocow morza ale czekoladki i piwo baardzo :)

        Anisil :) kawa albo gorraca czekolada- bardzo chetnie, tylko prosz
        byle w miejscu ,ktore nie zrujnuje mojego studenckiego budzetu :D

        nie mam jeszce Belgijskiego numeru wiec skazane jestesmy na maile
        ungore@tlen.pl pozdrawiam :)
        • ansil Re: Fajnie masz.... 01.02.08, 16:59
          ja tez nie jadam owocow morza ;)

          zostawimy "mauze" dla mauzonki :P


          to juz jak sie zadomowisz (albo bedziesz potrzebowala jakiejkolwiek
          pomocy) to wiesz, gdzie mnie znalesc ;)
    • polka_w_brukseli Niezly sklep stacjonarny miedzy Bxl a Antwerpia 21.05.08, 17:34
      Znacie Lingerie Bugattis? Pisalam do nich jakis czas temu z pytaniem o obwody
      60, pani powiedziala ze w ogole nie maja i na tym sie skonczylo. Az tu dzisiaj
      dostaje maila, ze sprowadzili kilka stanikow w moim rozmiarze (nie ekscytujcie
      sie - 60DD, bo ja z LMB) i zapraszaja. Ani ich o to nie prosilam, ani nie jestem
      zobowiazana kupic. Sympatyczne podejscie do klienteli, co? Oni ogolnie maja male
      obwody (zazwyczaj do 65) + duze miski, wiec polecam!

      Tervuursesteenweg 358
      1981 Hofstade
      015/620896
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka