aguchniak86 25.02.08, 19:36 UPRZEJMIE INFORMUJE IZ ODCINEK O BIUSTACH ZOSTANIE WYEMITOWANY .... 11 marca!!!! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
esta69 Re: EWA D tvn i wielkie biusty 25.02.08, 20:17 Cholera, o 17.45 mam wizytę u okulisty, może się załapię na powtórkę :( Odpowiedz Link
gama2003 Re: EWA D tvn i wielkie biusty 25.02.08, 20:22 Juz zapisuje datę- chyba sobie nagram...Tylko czy to da się obejrzec spokojnie? Bo ja nerwowa i zła kobieta jestem... Odpowiedz Link
interalia Re: EWA D tvn i wielkie biusty 25.02.08, 20:41 Spoko, zostalas uprzedzona, wiec bedziesz sobie mogla jakas meliske na uspokojenie zaparzyc przed obejrzeniem, albo cos w tym stylu ;) Odpowiedz Link
besame.mucho Re: setke... 25.02.08, 21:05 Przed czymś takim co co najmniej połówkę. Albo zgoła dwie ;). Że też ja mam wtorki zawalone całe, nie obejrzę chyba tego doskonałego programu. Odpowiedz Link
origami_21 Re: setke... 25.02.08, 21:47 Bez setki ani rusz, nawet mam obietnicę od małża, że dostanę dyspensę od zakazu palenia w domu. Z procentem i dymkiem jakoś może dam radę... Odpowiedz Link
kruszyzna Re: setke... 26.02.08, 07:51 Święta racja, ja bym na trzeźwo nie mogła oglądać :)) Odpowiedz Link
aadrianka Re: EWA D tvn i wielkie biusty 25.02.08, 21:24 Nie obejrzę, bo ja to nerwowa jestem, będę skakać ze złości po pokoju, kląć i ubliżać niewinnemu telewizorowi... mam jednak nadzieję, że na forum pojawi się krótka relacja. Pewnie okraszona dużą ilością ekspresjonizmów, ale czytać łatwiej niż oglądać:) Odpowiedz Link
kasiamat00 Re: EWA D tvn i wielkie biusty 25.02.08, 21:33 W takich wypadkach cieszę się bardziej niż zwykle, że nie mam telewizora. Przynajmniej nie mam takich zmartwień :P Odpowiedz Link
martulka_s Re: EWA D tvn i wielkie biusty 26.02.08, 08:46 A ja właśnie wręcz przeciwnie. Nie mogę się doczekać co za bzdury tam wymyślili. Setka uszykowana. Odpowiedz Link
suziliu Re: EWA D tvn i wielkie biusty 26.02.08, 08:50 Tak sobie myślę, że przezyje Lobby i Stanikomania oblężenie - bo skoro pokażą niedopasowaną miseczkę G (oczywiście bezobwodową, bo każde G przeciez wygląda tak samo!)jako wielki biust, to ludzie zaraz spróbuja sprawdzic jak może wyglądać takiej J albo niedaj Boże K, kurcze ludzie normalnie cyrk przyjechał :) Odpowiedz Link
kociatko_biusciaste Re: EWA D tvn i wielkie biusty 26.02.08, 13:24 Dziewczyny, zawsze sa jakieś plusy i minusy. Co prawda po emisji programu będziemy musiały się przyzwyczaić do tego, że ludzie patrza na nas współczująco z powodu naszej niepełnosprawności, a dzieci uciekają przed mutantami, ale za to może będą nas przepuszczać w kolejkach do kas w supermarketach;) Ale chyba obejrzę ten program z ciekawości. Domyślam się, że będą tam kobiety, które powinny nosić 32J, ubrane w 90G i użalające sie nad swoim losem. Jednak ciekawi mnie to, jakie dokładnie nieszczęścia zostana tam opisane. Jakoś nie mogę nic wymyślić poza deformacją biustu z powodu złych staników, o tym na pewno nie powiedzą, więc zgaduję, że będzie o facecie, który porzucił ją "dla tej z miseczką C";) Swoja drogą, czy słyszałyście kiedykolwiek, żeby partner zostawił partnerkę (lub na odwrót) z powodu jednej części ciała? Co za brednie. Muszę zakupić valium, bo ja nerwowa jestem, melisa nie wystarczy. Odpowiedz Link
mahda_88 Re: EWA D tvn i wielkie biusty 26.02.08, 14:43 Niestety ale to chyba nawet 90G nie będzie a jakieś 110D, bo stanik G już trudniej znaleźć. A znając życie i fantazję piszących scenariusze to historii będzie mnóstwo. W wersji medycznej: od bólów karku i głowy, przez cukrzyce do śpiączki wywołanej przez uderzenie rozpędzonej piersi podczas biegania. W wersji psychologicznej: od wstydu w wychodzeniu na plażę przez anonimy wysyłane przez zazdrosne koleżanki aż do utraconej kariery modelki, tancerki, sportsmenki (bo przecież nie od dziś wiadomo, że biust to ogólny czynnik dyskwalifikujący) w wersji damsko - męskiej: od porzucenia dla mniejszego biustu poprzez niedwuznaczne propozycje robotników aż do postrzegania jako łatwej lalki barbie (bo również nie od dziś wiadomo, że jak się ma duży biust to po pierwsze mniejszy mózg a po drugie mniejsze opory). W wersji zawodowej: czyli wątek ogólnie utraconej kariery zawodowej, molestowania szefa, dyskryminacji itp. Więcej nie jestem sobie w tej chwili wyobrazić ale jestem pewna, że dałoby się więcej. A program zamierzam obejrzeć. Ja jestem kobieta spokojna to powinnam przeżyć. Odpowiedz Link
kruszyzna Kasy w marketach :) 26.02.08, 15:54 > Dziewczyny, zawsze sa jakieś plusy i minusy. Co prawda po emisji programu > będziemy musiały się przyzwyczaić do tego, że ludzie patrza na nas współczująco > z powodu naszej niepełnosprawności, a dzieci uciekają przed mutantami, ale za t > o > może będą nas przepuszczać w kolejkach do kas w supermarketach;) Na taki altruizm w narodzie nie licz :) Zawsze w hipermarkecie staję do kasy z pierwszeństwem dla ciężarówek (39 tc) i jeszcze się nie zdarzyło, żeby mnie ktoś przepuścił. Wprost przeciwnie, naród, niezależnie od płci, wydaje się wtedy niesamowicie zainteresowany wyglądem okładki teletygodnia lub napisem na jakimś batoniku :) Odpowiedz Link
bathilda [OT] Ciężarne przy kasie 26.02.08, 21:02 Kruszyna, chyba żartujesz? Ja zawsze podchodziłam na początek kolejki i pytałam pierwszej osoby "czy pani też jest w ciązy"? I nigdy się nie zdarzyło, żeby odpowiedź była inna niż "nie, proszę przejść". Raz nawet pytałam 4 gimnazjalistki które wyglądały jak młoda Britney i prawie się lizakiem udławiły. Nie pyskowały. A jak stoi facet to pytasz "czy pan też jest uprzywilejowany". Bo może ma rozrusznik albo co. Odpowiedz Link
kruszyzna Re: [OT] Ciężarne przy kasie 27.02.08, 09:12 Eeeee, tego :) Ja tak nie umiem. Nieśmiała jestem czy coś. No, nie umiem, nie mam odwagi, asertywności czy czegoś tam. Ale faktycznie, trzeba robić tak jak Ty, inaczej społeczeństwo samo się nie domyśli :) Odpowiedz Link
bathilda Re: [OT] Ciężarne przy kasie 27.02.08, 09:17 Wiesz, mnie matka moja rodzona nabuntowała, twierdząc, że teraz to mam obowiązek dbać o dziecko i całą reszta się nie liczy. I nie ma wstydzę się - to walka o życie. Ale zgadzam się, że czasem nie jest łatwo ... Odpowiedz Link
szarsz Re: [OT] Ciężarne przy kasie 27.02.08, 10:34 Kruszyzna, nie daj się! Ja tam w małych kolejkach stałam, nie było to dla mnie problemem. Chociaż jak ktoś się chciał wepchnąć przed mój brzuch ;) albo potem, gdy czasem musiałam stać z małym dzieckiem, to robiłam awanturę. Ale już autobus był i jest dla mnie święty. Niby mogłam stać, bo się naprawdę dobrze czułam, ale zawsze prosiłam o miejsce, bo bałam się, że autobus przyhamuje mocniej, polecę na jakąś wystającą rurę, uderzę brzuchem... Teraz też proszę, bo mój 2.5latek jest jeszcze za mały, żeby bezpiecznie stać. Odpowiedz Link
kociatko_biusciaste Re: [OT] Ciężarne przy kasie 27.02.08, 11:53 Kruszyna, dlaczego nie mówiłaś wcześniej? Ktos by z Tobą chodził na zakupy i walczył o miejsce dla Ciebie;) Odpowiedz Link
kruszyzna Re: [OT] Ciężarne przy kasie 28.02.08, 09:50 > Kruszyna, dlaczego nie mówiłaś wcześniej? Ktos by z Tobą chodził na zakupy i > walczył o miejsce dla Ciebie;) No kurde, goryla mi trzeba jak nic. Jakiś Pudzian może? :) Odpowiedz Link
nessie-jp Re: [OT] Ciężarne przy kasie 04.03.08, 22:40 Kruszyna, OT koszmarny, ale... Naprawdę, naprawdę nie czekaj, nie patrz nieśmiało, nie złorzecz w myślach Odpowiedz Link
kociatko_biusciaste Przypomniało mi się 26.02.08, 13:40 że chyba kiedys oglądałam raz "Rozmowy w toku" (nie wiem, jakim cudem, bo nie mam tv, ale to chyba było to) o kobietach, które zrobiły sobie rozbierane sesje zdjęciowe do gazet. Zaproszono dwie takie osoby, a także kilka kobiet, które są temu przeciwne i nigdy by czegos takiego nie zrobiły. Te, które robiły zdjęcia, były szczupłe, pomalowane, skąpo ubrane, opalone, atrakcyjne, natomiast te przeciwne zdjęciom to były stare, grube baby, źle ubrane i ostrzyżone, zaniedbane. Moim zdaniem taki program może i miałby sens, gdyby pokazać, że takiej sesji nie zrobiłyby sobie też młode, atrakcyjne dziewczyny - a nie stare baby, bo każdy, kto to oglądał pewnie myślał sobie, że i tak nikt by nie chcial zobaczyć tych kobiet na zdjęciach. Jeśli program o o biustach będzie zrobiony tak samo rzetelnie, to strach sie bać. Odpowiedz Link
fioolkaa Re: Przypomniało mi się 26.02.08, 20:52 przeciwna sesjom była Kaśka Skowrońska. piękna, zadbana kobieta Odpowiedz Link
kociatko_biusciaste Re: Przypomniało mi się 27.02.08, 11:51 Żadnej pieknej i zadbanej kobiety nie widziałam po tej stronie "anty" (i nie wiem, kto to jest Kaska Skowrońska), ale może akurat w tej częsci programu, którą ja widziałam, jej nie było. Pewnie oglądałam to przez 4 minuty, bo szkoda mi czasu na takie bzdury. Odpowiedz Link
bathilda Re: Przypomniało mi się 27.02.08, 12:02 To jedna z naszych najlepszych siatkarek :) www.skowronska.pl/index.php?id=3 pl.wikipedia.org/wiki/Katarzyna_Skowro%C5%84ska Złotko znaczy się :) Odpowiedz Link
kociatko_biusciaste Re: Przypomniało mi się 27.02.08, 19:08 Wiem, juz sprawdziłam;) Albo ona jednak nie jest atrakcyjna, albo gdzies ją schowali;) Nieważne;) BTW Siatkarki to chyba teraz muszą grać w gaciach odsłaniających pół tyłka? Kiedys były takie pomysły. Siatkarze oczywiście nie muszą. Odpowiedz Link
fioolkaa Re: Przypomniało mi się 02.03.08, 15:56 atrakcyjna jest i to bardzo, dopóki nie było leny dziękiewicz w kadrze, wygrywała na forach netowych wszystkie rankingi na najładniejszą siatkarkę ;) i nie schowali jej bo siedziała w pierwszym rzędzie :) Odpowiedz Link
martvica Re: Przypomniało mi się 28.02.08, 10:14 > To jedna z naszych najlepszych siatkarek :) Cytat: ' Wymiary: 80/60/80 (90/60/90) nie może się zdecydować ;)' aua. Odpowiedz Link
luliluli Re: EWA D tvn i wielkie biusty 27.02.08, 09:19 a o ktorej jest ten program? bo jakos nie oglądam go. A 11 mam fryzjera:D ehh ale moze zdąże Odpowiedz Link
annasi23 Re: EWA D tvn i wielkie biusty 27.02.08, 10:16 Dawno temu Ewa Drzyzga robiła już program o dużych biustach. Z tego co pamiętam, zaproszone były panie z naprawdę dużymi biustami, ale przy tym grube, co jeszcze potęguje wrażenie "wielkości" i moim zdaniem trochę "zamazuje" to co najistotniejsze w dużym biuście. Jedna babka była całkiem fajna, świadoma swojej kobiecości i biustowych walorów, wyglądało na to, że bez kompleksów. Mówiła chyba o tym, że staniki zamawia u gorseciarki. Z gości "komentujących" była pani gorseciarka i Krzysztof Skiba jako piewca dużych biustów. Nie pamiętam już konkretów, ale pani gorseciarka wypowiadała się rozsądnie. Mówiła, że są różne kształty piersi i to też trzeba brać pod uwagę przy doborze biustonosza. Na widowni były kobiety, które uważały swoje biusty za duże. I na koniec zgłosiła się taka dziewczyna, szczupła, z ładnym biustem, według mojego obecnego rozneznania jakieś 70 F-G. Nie wiem czy nie podała wtedy jakiegoś absurdalnego rozmiaru w stylu 80D. Pani gorseciarka ją obejrzała i zdiagnozowała kształt i "charakter" biustu, ale nie chciała opisywać go w programie, powiedziała, że powie to tylko "pacjentce". Generalnie wydźwięk był taki, że trzeba pokochać swój duży biust. Odpowiedz Link
maith Pamiętam tamten (denny) program 27.02.08, 10:34 Żenujący Skiba i Drzyzga radośnie stwierdzająca na koniec do "normalnych" kobiet, że nie ma co tak tych dużych biustów zazdrościć. Typowy program o dużych biustach dla zakompleksionych małobiuściastych. Gdzieś tu w archiwum powinny być nasze komentarze bezpośrednio po. Po do nazywania dziewczyny ze średnim 70F-G "pacjentką", to nawet się nie wypowiem. Prawda jest taka, że i wtedy i teraz Drzyzga powinna przekazać kobietom z obu grup INFORMACJE, po których jedne i drugie byłyby szczęśliwsze. Odpowiedz Link
deela Re: EWA D tvn i wielkie biusty 02.03.08, 16:25 a to nowy odcinek czy powtorka tego co kiedys juz bylo? bo stary juz widzialam... nic ciekawego Odpowiedz Link
bathilda Do Deela 02.03.08, 16:46 Nowy. Z akcentem na "miseczki G noszą niepełnosprawne". Odpowiedz Link
heliamphora Może któraś z nas o donośnym głosie... 02.03.08, 16:59 ...i dużej sile przebicia powinna zasiąść wśród publiczności z miarką krawiecką, plikiem Piersiówek i w dogodnym momencie przejąć kontrolę? ;) Bo bez tego to się zrobi albo mlaskanie (w stylu Skiby) nad wielkim cycem, użalanie nad bidnymi dziwadłami z biustem do kolan i takąż samooceną :( Odpowiedz Link
heliamphora A w ogóle... 02.03.08, 17:04 ...to z czasem trzeba by się zgłosić po unijną dotację (w dziedzinie promocji zdrowia), nagrać reklamę społeczną i puszczać przed wiadomościami. Bo aż mnie trzęsie, że my (ja to malutko, ale Kasica, Butters i inne dziewczyny robią kawał dobrej roboty) się tu wysilamy żeby oświatę stanikową szerzyć, a jakaś tokszołowa specjalistka od wszystkiego cofa całą sprawę do etapu średniowiecza albo i jaskini :( Odpowiedz Link
wild_orchid Re: Może któraś z nas o donośnym głosie... 02.03.08, 17:30 Nawet jesli ktos z donioslym glosem sie odezwie-zostanie to skrzetnie wyciete. Bo wszystkie wypowiedzi musza pasowac do scenariusza i pomyslunku prowadzacej. W studio nagranie wyglada niezle, fajna dyskusja, a potem jest przerabiana tak,by rezyserowi pasowalo. Odpowiedz Link
aguchniak86 Re: Może któraś z nas o donośnym głosie... 02.03.08, 17:36 to nie o prowadzaca chodzi , ona ma wszystko "na karteczkach" chodzi o wydawce i slupki ogladalnosci, a przeciez lepiej oglada sie nieszczesliwych ludzi ( bo przeciez mozna sie podbudowac;]) Z relacji K slyszalam ze nic specjalnego sie nie dzialo, w zasadzie wialo podobno "nuda", ach no i podobno sa akcenty o dobieraniu biustonosza....zobaczymy Odpowiedz Link
wild_orchid Re: Może któraś z nas o donośnym głosie... 02.03.08, 17:39 Tak, scenariusz jest przygotowany, a wszelkie zwroty akcji nie w ta strone co trzeba-wycinane, nie mowie tu o tym akurat odcinku, ale o innych. Ci "nieszczesliwi" dostaja kase za opowiedzenie o swoim "nieszczesciu", a publicznosc albo sie bulwersuje albo wzrusza....A my-dziwimy sie, co ci ludzie wygaduja w TV. Odpowiedz Link
czarna.czajka Re: EWA D tvn i wielkie biusty 04.03.08, 17:07 Właśnie widziałam zapowiedź programu, proszę co wrażliwsze o NIEOGLĄDANIE!! Były 3 panie, plus taki dziwny włoch z 2;/ jako ekspert. Pani się żali, że ktoś ją chciał zmacać, że ma się obnażyć, druga jej skórę rwie, że ją ciągnie, że boli, facet łazi z zawieszonym na szyi sztucznymi cyckami i mówi ze to 6 kilo:(((((((((( Boże było iść, oni nam krzywdę zrobią jeszcze większą niż ostatnio. K@$#%#^wa!!! Odpowiedz Link
turzyca wrazliwsze nie powinny czytac posta powyzej 04.03.08, 17:12 Gdyby z glupoty mozna bylo produkowac energie nie mielibysmy problemow z konczacymi sie paliwami kopalnymi. Odpowiedz Link
czarna.czajka Re: wrazliwsze nie powinny czytac posta powyzej 04.03.08, 17:15 Ja mało nie przykopałam w telewizor:( serio. Jak byś zobaczyła Paulo Cozza(właśnie sprawdziłam) z tymi sztucznymi cycami przewieszonymi na sznurku przez szyję... a potem najbardziej te opisy jakby własne piersi to jakieś istoty z kosmosu były, oderwane od ciała...rwące-ciągnące;/ Odpowiedz Link
mahda_88 Re: wrazliwsze nie powinny czytac posta powyzej 04.03.08, 18:43 Oż rwanie? jakie rwanie? Ja rozumiem że ona je może mieć ciężkie i obolałe w niektórych momentach cyklu, ale co ją tam rwie? Rwać to ząb może ( a i to potocznie) więc może jej te zęby jakoś promieniują? Odpowiedz Link
martulka_s Re: wrazliwsze nie powinny czytac posta powyzej 04.03.08, 21:11 A tak na to przysłowiowe oko to jakiego rzędu wielkości miały panie te biusty? Bo reklamy nie widziałam, a sądząc po dolegliwościach, to 38X, 36Z... Odpowiedz Link
gama2003 Re: wrazliwsze nie powinny czytac posta powyzej 04.03.08, 21:21 Tez widziałam tę zajawkę.Tragedia.Muszę dziecko komus na czas emisji oddac- bo matki bluzgajacej jak stary marynarz jeszcze nie slyszało... Odpowiedz Link
limonka_01 Re: wrazliwsze nie powinny czytac posta powyzej 04.03.08, 22:21 Możemy już zacząć redagować listy protestacyjne do dyrekcji TVN i KRRiTV pt. "To nie etycznie tak wyśmiewać się z niepełnosprawnych*"? ;-) Czy zaczekac na emisję? * niepełnosprawnośc oznacza duży bist wg kryteriów TVN Odpowiedz Link
martulka_s Re: wrazliwsze nie powinny czytac posta powyzej 04.03.08, 22:52 Czy ja się mogę ubiegać o jakiś zasiłek dla biustowo-niepełnosprawnej? Rzucę pracę i będę się mogła w całości poświęcić lobbowaniu ; ))) Odpowiedz Link
justinehh Re: wrazliwsze nie powinny czytac posta powyzej 04.03.08, 23:26 Taa, żaba ma sierść i się goli, a przecież nikt inny, jak tylko odnoga tvn pokazała odcinek T&S ostanikowujących Brytyjki... :p Odpowiedz Link
fioolkaa Re: właśnie widziałam zapowiedź 05.03.08, 17:08 biust mi dynda i skóra mi się naciąga! a ja mam biust do pasa! a mi zaproponowano obnażenie się ! (mówi babka która sie obnazyła- więc co marudzi?) i paolo z workami cukru zamiast biustu Odpowiedz Link
agafka88 Re: właśnie widziałam zapowiedź 05.03.08, 17:11 heheh, to widać, że będzie ambitny program :) Odpowiedz Link
ellena Re: właśnie widziałam zapowiedź 05.03.08, 18:04 Ja też się załamałam po tej zapowiedzi, czy Ewa D. przygotowując się do programu nie zapoznała sie głębiej z tematem...? Wtedy stwierdziłaby, że tematu nie ma:) To chyba nazywa się nierzetelne dziennikarstwo. Odpowiedz Link
ammma Re: EWA D tvn i wielkie biusty 08.03.08, 10:22 Dziewczyny czegos tu nie rozumiem. Z tego co sie doczytalam ktos z tvn kontaktowal sie z Lobby z zapytaniem o udzial w programie. Nie bylo chetnych. To dlaczego tak ich mscicie. gdyby mnie ktos zaprosil rok temu do tego programu to powiedzialabym dokladnie to samo co te kobiety, ciagnie mnie, jest mi nie dobrze, ciezko. Bo co te kobiety maja powiedziec jak nie wiedza ze istnieje cos innego. Nie chcialy pojsc do tvn dobrze ostanikowane to wzieli do programu te kobiety ktore wogole chcialy pojsc. Mysle ze nie bylo by problemu, gdyby ktoras z nas wziela udzial w tym programie. I jak by ktos sie skarzyl ze go ramiona pieka to mozna by bylo powiedziec tak pieka bo caly biust doslownie wisi na ramiaczkach. Mozna by taka delikwentke zmierzyc i podac wlasciwy rozmiar. A kto ma te kobiety uswiadomic jak nawet lobby biuscastych nie bylo chetne. Pewnie zaraz dostane po glowie ale ja tak to widze. Odpowiedz Link
besame.mucho Re: EWA D tvn i wielkie biusty 08.03.08, 10:28 Ammma, widzisz chodzi o to, że propozycja na forum była w formie nie do przyjęcia. Producent programu ewidentnie nie chciał zadowolonych z biustu, dobrze ostanikowanych biuściastych. Propozycja pojawiła się, bo pani która szukała uczestniczek myślała, że my tu wszystkie uważamy się za NIEPEŁNOSPRAWNE, bo mamy miseczki G. Biuściaste już raz chciały dobrze i poszły do programu. I co? Nic. Nie można było nikogo uświadomić, można było za to popatrzeć na żenującego Skibę w pluszowych cyckach na stopach. Ten program nie miał być edukacyjny, więc to o czym piszesz by nie przeszło. Najwyraźniej pomysł na niego jest jaki jest (czyli do pupy) i tyle. Jedyne co można było zrobić to udawać, że och i ach, nienawidzimy swoich biustów i czujemy się niepełnosprawne z ich powodu, a potem w programie nagle zmienić front i z uśmiechem opowiedzieć o zaletach dobrego stanika. Ale myślę że skończyłoby się to wycięciem tych scen. Bo to by sie nie sprzedało tak dobrze, jak "tragiczna miseczka G". Odpowiedz Link
aadrianka A jakże, kontaktowano się z Lobby. 08.03.08, 10:29 Za pomocą hasła: udowodnij, że G nie znaczy niepełnosprawna! Przepraszam, z jakiej racji mam udowadniać, że nie jestem wielbłądem? Ponadto, kto mi na takie udowodnienie pozwoli? Reżyser programu, który zamierza udowodnić tezę całkiem odwrotną? Kiedy pani, o ile pamiętam, Gabrysia zjawiła się na forum, dziewczyny usiłowały jej wyjaśnić, o co nam wszystkim właściwie z tymi biustami i stanikami biega. Z całej wiedzy można było skorzystać. Jeśli w tym programie pojawi się chociaż słówko o Stanikomanii, Lobby lub _prawidłowym_ dobieraniu stanika (nie w karykaturalnym wydaniu Pani Hani), zobowiązuję się opublikować list, przepraszający TVN... Odpowiedz Link
interalia Re: EWA D tvn i wielkie biusty 08.03.08, 10:46 Hej! Mysle, ze piszac tego posta przyjelas teze, ze program Ewy D mial na celu po prostu rozmowe o biuscie i roznych aspektach dbania o niego/ odziewania go w cos tam itd. Czyli w zalozeniu mial byc to program informacyjno-edukacyjny. Niestety, jak juz ubolewalysmy nad tym w innym watku, to zalozenie nie jest prawdziwe. Z tego co pisala pani z TVN szukano kobiet do odcinka "Udowodnij, ze majac duzy biust nie jestes niepelnosprawna", "Duzy biust to moje przeklenstwo" czy cos w tym stylu. Widac juz wiec, ze zupelnie nie chodzilo im o edukowanie kobiet, czy znalezienie kobiet zadowolnyc ze swojego biustu. Chcieli znalezc kobiety ktore pouzalalyby sie nad soba ku uciesze gawiedzi. Oczywiscie w czyms takim, zadna z nas nie chciala brac udzialu. Oczywiscie nasze wypowiedzi nie sluza temu, zeby sie smiac z tych kobiet, ktore zdecydowaly sie wystapic. Zal nam tylko tego, ze nie maja dostepu do fachowej porady, mysla, ze cos nie tak jest z ich biustem a nie ze zle dobranym stanikiem. Odpowiedz Link
ammma Re: EWA D tvn i wielkie biusty 08.03.08, 11:56 jesli tak wygladalo zaproszenie to rozumiem. Poprostu nie doczytalam tego w tym watku a wydawalo mi sie ze go dokladnie przejzalam. Smutno mi tylko ze tam gdzie ludzie, glownie mlode dziewczyny, nie maja swiadomosci istnienia wiekszych rozmiarow jeszcze bardziej sie zdoluja, ze zostaje im tylko zyc bolacymi ramionami. Eh... Odpowiedz Link
ananke666 Re: EWA D tvn i wielkie biusty 08.03.08, 13:29 > jesli tak wygladalo zaproszenie to rozumiem. Poprostu nie doczytalam > tego w tym watku a wydawalo mi sie ze go dokladnie przejzalam. Bo w tym wątku tego nie ma. Był taki, ale zdaje się wyleciał. Babka obrażała na samym wstępie, a potem, jak dostała lekki ochrzan, to się tłumaczyła, że niby tak specjalnie wkurzająco napisała... taa, jassssssne... Podeszła do nas jak do kalek, z protekcjonalnym współczuciem. I dostała kopa, bo nikt doprawdy nie chce być w ten sposób traktowany. Odpowiedz Link
limonka_01 Re: EWA D tvn i wielkie biusty 08.03.08, 14:18 ammma napisała: > Smutno mi tylko ze tam gdzie ludzie, glownie mlode dziewczyny, nie > maja swiadomosci istnienia wiekszych rozmiarow jeszcze bardziej sie > zdoluja, ze zostaje im tylko zyc bolacymi ramionami. Eh... Bez obawy, chirurdzy plastyczni już czekają ze swoimi skapelami, aby dokonać "redukcji przerośniętej tkanki piersiowej" i im ulżyć w tym ciężarze. Masz rację, smutne to bardzo... Odpowiedz Link
maith Ammma, ale oni się domagali bajek 08.03.08, 14:10 Ammma, bo oni życzyli sobie, żebyśmy wymyśliły jakieś marudzenie. A skąd? Co my jesteśmy siostry Grimm, żeby bajki na poczekaniu zmyślać? Miałyśmy tam mówić: -W czym nam przeszkadza (a nam już nie przeszkadza) -Jakieś nieprzyjemne komentarze (a my odkąd nam nic nie dynda, to jakoś tych komentarzy nie rejestrujemy) -że dynda, że nie możemy uprawiać sportu (jak nam nie dynda i w stanikach sportowych możemy nawet jeździć konno) Jak napisałyśmy, że wszystkie te "problemy" są tak samo do rozwiązania w 3 minuty, jak przejście z A do C wg Katinkovej, to nie odezwali się do nas więcej. I nic dziwnego. O czym oni będą te durne programy robić, jak my im w 10 MINUT wyjaśnimy, jak rozwiązać problemy z biustem dużym i małym od razu. Koniec tematu. Odpowiedz Link
wronki12 Re: Ammma, ale oni się domagali bajek 08.03.08, 14:24 Maith całkowicie się z tobą zgadzam. Jak zobaczyłam zapowiedzi, to stwierdziłam, że to będzie kolejny nic nie warty program - głupkowaty. Może trzeba się na chama wbić do telewizora i pouświadamiać tym dziennikarzom, że nasz forumowa wiedza jest warta zaprezentowania. Może napisać do programu "Uwaga" o niemożności kupienia w normalnym sklepie biustonosza dla nas, że pełny wybór rozmiarówki jest, ale tylko w necie i kilku stacjonarnych sklepach w całej Polsce. Zwykle ich interwencje dają jakiś oddźwięk w społeczeństwie. Odpowiedz Link
swierszczowa1 Re: Ammma, ale oni się domagali bajek 08.03.08, 15:15 Zapomniałaś dodać że miałyśmy opowiadać jak nas facet rzucił dla tej z miską C. Tylko pani nie sprecyzowała czy dla tej z 60C czy z 80C :) I mój facet chyba nie ma fobii literkowej bo odkąd zmieniłam 75C na 60J (polskie), to jeszcze bardziej mu się podobam. A literka mało go obchodzi. Więc z takim facetem pani Gabrysi nie mogłam pomóc. Odpowiedz Link
maith Re: Ammma, ale oni się domagali bajek 08.03.08, 16:43 Z facetem mogłyśmy jej najwyżej dać do myślenia tekstem "Ewa Sonet ma miseczkę A" u Katinkovej. Ale chyba by nie zrozumiała... Odpowiedz Link
luliluli Re: Ammma, ale oni się domagali bajek 10.03.08, 09:26 a moż4e jakas zmasowana akcja wysyłania maili?? jak sie zbierzemny i dostaną 100 maili od kobiet, dla których biustonosz to nie wór na ziemniaki, tylko cos co sprawia, ze nie istnieje problem za duzych piersi, to cos z tym zrobią?? zbuntujmy sie troche!! Odpowiedz Link
luliluli Re: Ammma, ale oni się domagali bajek 10.03.08, 09:31 tu jest link do formularza kontaktowego: rozmowywtoku.onet.pl/kontakt.html\ ja juz napisałam co o tym mysle i nie zawaham sie napisac jeszcze 30 razy...! Odpowiedz Link
charm Re: Ammma, ale oni się domagali bajek 10.03.08, 09:43 Mogę napisać kilkadziesiąt razy, ale poczekam aż to wyemitują - będzie lepiej wyglądać... ;-) Odpowiedz Link
martvica Re: Ammma, ale oni się domagali bajek 10.03.08, 10:22 a może trzeba było zostawić tamten wątek i go podlinkować w dyskusji na stronie programu? A nuż ktoś by się zastanowił nad jego wiarygodnością... Odpowiedz Link
maith Dostali niezbędne informacje 08.03.08, 16:49 Podlinkowałyśmy im notki w Stanikomanii, pokazując, co wystarczy zmienić, żeby tych problemów w ogóle nie było. Dostali komplet informacji wystarczających, żeby się nie wygłupili. Jeśli się wygłupią i będą udawać, że nic o tym niewiedzą i wykorzystają te przypadkiem jeszcze niezorientowane kobiety, robiąc z nich ofiary swojego programu, to będzie to celowe działanie. I pokażą, że nie mają nawet śladu skrupułów. Bo nie robi się programu o "problemach" przy których wystarczy w 3 zdaniach podać rozwiązanie. Co będzie następne? Artykuł o mieszkańcach Warszawy, w której wg nowych przepisów nie wolno przechodzić na zielonym, bo ludzik ma niewłaściwy kształt i taki się nie liczy? Bo to by była identyczna bzdura. I ludzie faktycznie mogą nie przechodzić na zielonym, jeśli w nią uwierzą. Tu jest tak samo. Jedyne, co dzieli ich ofiary od wygody i zgrabnego wyglądu, to 3 zdania informacji. Odpowiedz Link
aguchniak86 WIDZIAŁAM JUZ! 09.03.08, 21:02 dostałam na płytce dvd, MASAKRA!!! tytuł: Mówią ze mam WIEEEELKIE ZDERZAKI dziewczyna, porownujac do niektorych pieknych biustow, zupelnie srednie, wystarczy dobry stanik, mowi ze jak miala 18 lat to facet kazal sie jej obnazyc...porazka.... Wloch noszacy cukier na szyji 78 latka z biustem po pas mowi ze nosi 85DD;/ kobieta ktora zmniejszyla piersi...jak na moj gust nie potrzebnie, przemawialam do telewizora, az wreszcie gdzies w polowie nie wytrzymalam nerwowo moze sie odwaze jutro na druga czesc... Odpowiedz Link
brethil4 Re: WIDZIAŁAM JUZ! 09.03.08, 23:06 Na stronie programu można zobaczyć zwiastun i opis odcinka... faktycznie porażka... rozmowywtoku.onet.pl/1,1474007,1,news.html Odpowiedz Link
takajakwszystkie Re: WIDZIAŁAM JUZ! 10.03.08, 17:49 Rety.. płakać mi się chce nad głupotą tego programu. A Ewę lubiłam, ot, po prostu. I ot, po prostu-przestanę. Odpowiedz Link
agamara1 Zenada!!!! 10.03.08, 10:33 wstydziliby sie taka szmire na antenie puszczac wrrr popelina jakich malo, nawet ogladac mi sie odechcialo po zapowiedziach Odpowiedz Link
joankb Re: EWA D tvn i wielkie biusty 10.03.08, 12:11 Rzetelne dziennikarstwo to umarło dawno temu.. Ten program to tylko robienie taniej sensacji. Im bardziej cyrkowo - tym lepiej. Jaja się robi wszystko jedno z kogo. Duzi, mali, rozwiedzeni, otyli, porzuceni, chorzy, samotne matki, lesbijki - do wyboru, do koloru. Byle reklamy się sprzedały. Ludzie - wy to jeszcze oglądacie? To są programy do rzygania :)) Odpowiedz Link
agafka88 Re: EWA D tvn i wielkie biusty 10.03.08, 18:00 nie no, myślałam, że padnę :D :D :D fragment z zapowiedzi na stronie rozmów w toku: "Edyta mówi, że przez swój biust rozmiaru F wygląda jak „katamaran”, nikt nie traktuje jej poważnie, a faceci myślą, że jest „rozbuchaną seksualnie mazowiecką dziołchą”." też jestem z mazowieckiego, mam 65g i nikt mnie tak nie nazwał, masakra, ile im płacą za gadanie takich rzeczy Odpowiedz Link
lowca.stanikow Re: EWA D tvn i wielkie biusty 10.03.08, 18:27 może by trzeba do kolejnego takiego programu wydelegować jakąś zgrabną biuściastą, ubraną w swój najlepszy stanik i obcisło- przeźroczystą bluzeczkę? nawet jak jej wypowiedzi wytną to i tak obraz zostanie :) Odpowiedz Link
agastrusia Re: EWA D tvn i wielkie biusty 10.03.08, 19:32 No nie zupełnie ;-) Jak tną to wszystko - obraz też. Odpowiedz Link
lowca.stanikow Re: EWA D tvn i wielkie biusty 10.03.08, 20:48 no ale jak tą wytypowaną biuściastą zaproszą, to chyba nie mogą jej tak całkiem wyciąć? zresztą może łzawym głosem żalić się, że nosi miseczki G, J czy K i tak jej źle, równocześnie prężąc zgrabnie odziany biust :) Odpowiedz Link
lowca.stanikow Re: nie mam tefałenu i nie obejrze tego cudnego o 10.03.08, 21:37 ależ i tak nie miałabyś po co oglądać - po przeczytaniu postów powyżej już wszystko o tym programie wiemy :) Odpowiedz Link
sybilla777 Re: nie mam tefałenu i nie obejrze tego cudnego o 11.03.08, 10:31 Ja też nie obejrzę, bo mam zajęte popołudnie :( Tylko, że ja bym chciała mimo wszystko to zobaczyć, będę polować na powtórkę, bo nagrywarki nie posiadam. Odpowiedz Link
ankh_morkpork Jest zapowiedź na Onecie 11.03.08, 12:09 Pod linkiem zdrowie.onet.pl/1474645,2042,,,,duze_piersi_moje_przeklenstwo,seks.html Rrrany... ale siara :-( Ale ostatnią linijkę tekstu uważam za idealne i wręcz profetyczne podsumowanie problemu :-D Odpowiedz Link
esta69 Re: Jest zapowiedź na Onecie 11.03.08, 12:17 Za pieniądze zarobione w programie, śmiało może sobie kupić piękny, idealnie dopasowany stanik, albo i dwa :) Nie będę oglądać programu ale i tak wszystkiego dowiem się od was :) A komentarze pod zwiastunem są żenujące, właśnie takie myślenie trzeba zmienić :/ Odpowiedz Link
charm AAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaa...... ...... 11.03.08, 16:19 Masakra...&@#%@#%@&**(#@*(!#^%@!#&* na to nie da się patrzeć ^%@^#@!#&@*(!#&*!@#%^!@#!&*(#@*(#*(@%^%^&**((%^#%^@#%& /cenzured... :[ Odpowiedz Link
takajakwszystkie Obejrzawszy 11.03.08, 18:38 acz nie do końca, bom nie mogła głupot słuchać. Padło kilka sformułowań w stylu: dobry stanik to podstawa, ale zero konkretów, ogólnie żenada... Odpowiedz Link