Dodaj do ulubionych

EWA D tvn i wielkie biusty

25.02.08, 19:36
UPRZEJMIE INFORMUJE IZ ODCINEK O BIUSTACH ZOSTANIE WYEMITOWANY ....

11 marca!!!!
Obserwuj wątek
    • esta69 Re: EWA D tvn i wielkie biusty 25.02.08, 20:17
      Cholera, o 17.45 mam wizytę u okulisty, może się załapię na
      powtórkę :(
      • gama2003 Re: EWA D tvn i wielkie biusty 25.02.08, 20:22
        Juz zapisuje datę- chyba sobie nagram...Tylko czy to da się obejrzec
        spokojnie? Bo ja nerwowa i zła kobieta jestem...
        • interalia Re: EWA D tvn i wielkie biusty 25.02.08, 20:41
          Spoko, zostalas uprzedzona, wiec bedziesz sobie mogla jakas meliske
          na uspokojenie zaparzyc przed obejrzeniem, albo cos w tym stylu ;)
          • turzyca setke... 25.02.08, 20:56
            ... albo zgola dwie. ;)
            • besame.mucho Re: setke... 25.02.08, 21:05
              Przed czymś takim co co najmniej połówkę.
              Albo zgoła dwie ;).

              Że też ja mam wtorki zawalone całe, nie obejrzę chyba tego doskonałego programu.
            • origami_21 Re: setke... 25.02.08, 21:47
              Bez setki ani rusz, nawet mam obietnicę od małża, że dostanę
              dyspensę od zakazu palenia w domu. Z procentem i dymkiem jakoś może
              dam radę...
            • kruszyzna Re: setke... 26.02.08, 07:51
              Święta racja, ja bym na trzeźwo nie mogła oglądać :))
    • aadrianka Re: EWA D tvn i wielkie biusty 25.02.08, 21:24
      Nie obejrzę, bo ja to nerwowa jestem, będę skakać ze złości po
      pokoju, kląć i ubliżać niewinnemu telewizorowi... mam jednak
      nadzieję, że na forum pojawi się krótka relacja. Pewnie okraszona
      dużą ilością ekspresjonizmów, ale czytać łatwiej niż oglądać:)
      • kasiamat00 Re: EWA D tvn i wielkie biusty 25.02.08, 21:33
        W takich wypadkach cieszę się bardziej niż zwykle, że nie mam telewizora.
        Przynajmniej nie mam takich zmartwień :P
        • martulka_s Re: EWA D tvn i wielkie biusty 26.02.08, 08:46
          A ja właśnie wręcz przeciwnie. Nie mogę się doczekać co za bzdury tam wymyślili.
          Setka uszykowana.
    • suziliu Re: EWA D tvn i wielkie biusty 26.02.08, 08:50
      Tak sobie myślę, że przezyje Lobby i Stanikomania oblężenie - bo
      skoro pokażą niedopasowaną miseczkę G (oczywiście bezobwodową, bo
      każde G przeciez wygląda tak samo!)jako wielki biust, to ludzie
      zaraz spróbuja sprawdzic jak może wyglądać takiej J albo niedaj Boże
      K, kurcze ludzie normalnie cyrk przyjechał :)
    • kociatko_biusciaste Re: EWA D tvn i wielkie biusty 26.02.08, 13:24
      Dziewczyny, zawsze sa jakieś plusy i minusy. Co prawda po emisji programu
      będziemy musiały się przyzwyczaić do tego, że ludzie patrza na nas współczująco
      z powodu naszej niepełnosprawności, a dzieci uciekają przed mutantami, ale za to
      może będą nas przepuszczać w kolejkach do kas w supermarketach;)
      Ale chyba obejrzę ten program z ciekawości. Domyślam się, że będą tam kobiety,
      które powinny nosić 32J, ubrane w 90G i użalające sie nad swoim losem. Jednak
      ciekawi mnie to, jakie dokładnie nieszczęścia zostana tam opisane. Jakoś nie
      mogę nic wymyślić poza deformacją biustu z powodu złych staników, o tym na pewno
      nie powiedzą, więc zgaduję, że będzie o facecie, który porzucił ją "dla tej z
      miseczką C";) Swoja drogą, czy słyszałyście kiedykolwiek, żeby partner zostawił
      partnerkę (lub na odwrót) z powodu jednej części ciała? Co za brednie.
      Muszę zakupić valium, bo ja nerwowa jestem, melisa nie wystarczy.
      • mahda_88 Re: EWA D tvn i wielkie biusty 26.02.08, 14:43
        Niestety ale to chyba nawet 90G nie będzie a jakieś 110D, bo stanik G już trudniej znaleźć. A znając życie i fantazję piszących scenariusze to historii będzie mnóstwo. W wersji medycznej: od bólów karku i głowy, przez cukrzyce do śpiączki wywołanej przez uderzenie rozpędzonej piersi podczas biegania. W wersji psychologicznej: od wstydu w wychodzeniu na plażę przez anonimy wysyłane przez zazdrosne koleżanki aż do utraconej kariery modelki, tancerki, sportsmenki (bo przecież nie od dziś wiadomo, że biust to ogólny czynnik dyskwalifikujący) w wersji damsko - męskiej: od porzucenia dla mniejszego biustu poprzez niedwuznaczne propozycje robotników aż do postrzegania jako łatwej lalki barbie (bo również nie od dziś wiadomo, że jak się ma duży biust to po pierwsze mniejszy mózg a po drugie mniejsze opory). W wersji zawodowej: czyli wątek ogólnie utraconej kariery zawodowej, molestowania szefa, dyskryminacji itp.
        Więcej nie jestem sobie w tej chwili wyobrazić ale jestem pewna, że dałoby się więcej. A program zamierzam obejrzeć. Ja jestem kobieta spokojna to powinnam przeżyć.
      • kruszyzna Kasy w marketach :) 26.02.08, 15:54
        > Dziewczyny, zawsze sa jakieś plusy i minusy. Co prawda po emisji programu
        > będziemy musiały się przyzwyczaić do tego, że ludzie patrza na nas współczująco
        > z powodu naszej niepełnosprawności, a dzieci uciekają przed mutantami, ale za t
        > o
        > może będą nas przepuszczać w kolejkach do kas w supermarketach;)

        Na taki altruizm w narodzie nie licz :) Zawsze w hipermarkecie staję do kasy z pierwszeństwem dla ciężarówek (39 tc) i jeszcze się nie zdarzyło, żeby mnie ktoś przepuścił. Wprost przeciwnie, naród, niezależnie od płci, wydaje się wtedy niesamowicie zainteresowany wyglądem okładki teletygodnia lub napisem na jakimś batoniku :)
        • bathilda [OT] Ciężarne przy kasie 26.02.08, 21:02
          Kruszyna, chyba żartujesz? Ja zawsze podchodziłam na początek kolejki i pytałam
          pierwszej osoby "czy pani też jest w ciązy"? I nigdy się nie zdarzyło, żeby
          odpowiedź była inna niż "nie, proszę przejść". Raz nawet pytałam 4
          gimnazjalistki które wyglądały jak młoda Britney i prawie się lizakiem udławiły.
          Nie pyskowały. A jak stoi facet to pytasz "czy pan też jest uprzywilejowany". Bo
          może ma rozrusznik albo co.
          • kruszyzna Re: [OT] Ciężarne przy kasie 27.02.08, 09:12
            Eeeee, tego :)
            Ja tak nie umiem. Nieśmiała jestem czy coś. No, nie umiem, nie mam odwagi, asertywności czy czegoś tam.
            Ale faktycznie, trzeba robić tak jak Ty, inaczej społeczeństwo samo się nie domyśli :)
            • bathilda Re: [OT] Ciężarne przy kasie 27.02.08, 09:17
              Wiesz, mnie matka moja rodzona nabuntowała, twierdząc, że teraz to mam obowiązek
              dbać o dziecko i całą reszta się nie liczy. I nie ma wstydzę się - to walka o
              życie. Ale zgadzam się, że czasem nie jest łatwo ...
            • szarsz Re: [OT] Ciężarne przy kasie 27.02.08, 10:34
              Kruszyzna, nie daj się!
              Ja tam w małych kolejkach stałam, nie było to dla mnie problemem.
              Chociaż jak ktoś się chciał wepchnąć przed mój brzuch ;) albo potem,
              gdy czasem musiałam stać z małym dzieckiem, to robiłam awanturę.

              Ale już autobus był i jest dla mnie święty. Niby mogłam stać, bo się
              naprawdę dobrze czułam, ale zawsze prosiłam o miejsce, bo bałam się,
              że autobus przyhamuje mocniej, polecę na jakąś wystającą rurę,
              uderzę brzuchem... Teraz też proszę, bo mój 2.5latek jest jeszcze za
              mały, żeby bezpiecznie stać.
            • kociatko_biusciaste Re: [OT] Ciężarne przy kasie 27.02.08, 11:53
              Kruszyna, dlaczego nie mówiłaś wcześniej? Ktos by z Tobą chodził na zakupy i
              walczył o miejsce dla Ciebie;)
              • kruszyzna Re: [OT] Ciężarne przy kasie 28.02.08, 09:50
                > Kruszyna, dlaczego nie mówiłaś wcześniej? Ktos by z Tobą chodził na zakupy i
                > walczył o miejsce dla Ciebie;)

                No kurde, goryla mi trzeba jak nic. Jakiś Pudzian może? :)
                • nessie-jp Re: [OT] Ciężarne przy kasie 04.03.08, 22:40
                  Kruszyna, OT koszmarny, ale... Naprawdę, naprawdę nie czekaj, nie patrz
                  nieśmiało, nie złorzecz w myślach
    • kociatko_biusciaste Przypomniało mi się 26.02.08, 13:40
      że chyba kiedys oglądałam raz "Rozmowy w toku" (nie wiem, jakim cudem, bo nie
      mam tv, ale to chyba było to) o kobietach, które zrobiły sobie rozbierane sesje
      zdjęciowe do gazet. Zaproszono dwie takie osoby, a także kilka kobiet, które są
      temu przeciwne i nigdy by czegos takiego nie zrobiły. Te, które robiły zdjęcia,
      były szczupłe, pomalowane, skąpo ubrane, opalone, atrakcyjne, natomiast te
      przeciwne zdjęciom to były stare, grube baby, źle ubrane i ostrzyżone,
      zaniedbane. Moim zdaniem taki program może i miałby sens, gdyby pokazać, że
      takiej sesji nie zrobiłyby sobie też młode, atrakcyjne dziewczyny - a nie stare
      baby, bo każdy, kto to oglądał pewnie myślał sobie, że i tak nikt by nie chcial
      zobaczyć tych kobiet na zdjęciach.
      Jeśli program o o biustach będzie zrobiony tak samo rzetelnie, to strach sie bać.
      • fioolkaa Re: Przypomniało mi się 26.02.08, 20:52
        przeciwna sesjom była Kaśka Skowrońska. piękna, zadbana kobieta
        • kociatko_biusciaste Re: Przypomniało mi się 27.02.08, 11:51
          Żadnej pieknej i zadbanej kobiety nie widziałam po tej stronie "anty" (i nie
          wiem, kto to jest Kaska Skowrońska), ale może akurat w tej częsci programu,
          którą ja widziałam, jej nie było. Pewnie oglądałam to przez 4 minuty, bo szkoda
          mi czasu na takie bzdury.
          • bathilda Re: Przypomniało mi się 27.02.08, 12:02
            To jedna z naszych najlepszych siatkarek :)

            www.skowronska.pl/index.php?id=3

            pl.wikipedia.org/wiki/Katarzyna_Skowro%C5%84ska

            Złotko znaczy się :)
            • kociatko_biusciaste Re: Przypomniało mi się 27.02.08, 19:08
              Wiem, juz sprawdziłam;) Albo ona jednak nie jest atrakcyjna, albo gdzies ją
              schowali;) Nieważne;)
              BTW Siatkarki to chyba teraz muszą grać w gaciach odsłaniających pół tyłka?
              Kiedys były takie pomysły. Siatkarze oczywiście nie muszą.
              • fioolkaa Re: Przypomniało mi się 02.03.08, 15:56
                atrakcyjna jest i to bardzo, dopóki nie było leny dziękiewicz w kadrze,
                wygrywała na forach netowych wszystkie rankingi na najładniejszą siatkarkę ;) i
                nie schowali jej bo siedziała w pierwszym rzędzie :)
            • martvica Re: Przypomniało mi się 28.02.08, 10:14
              > To jedna z naszych najlepszych siatkarek :)

              Cytat: '
              Wymiary: 80/60/80 (90/60/90)
              nie może się zdecydować ;)'
              aua.
    • luliluli Re: EWA D tvn i wielkie biusty 27.02.08, 09:19
      a o ktorej jest ten program? bo jakos nie oglądam go. A 11 mam
      fryzjera:D ehh ale moze zdąże
    • annasi23 Re: EWA D tvn i wielkie biusty 27.02.08, 10:16
      Dawno temu Ewa Drzyzga robiła już program o dużych biustach. Z tego
      co pamiętam, zaproszone były panie z naprawdę dużymi biustami, ale
      przy tym grube, co jeszcze potęguje wrażenie "wielkości" i moim
      zdaniem trochę "zamazuje" to co najistotniejsze w dużym biuście.
      Jedna babka była całkiem fajna, świadoma swojej kobiecości i
      biustowych walorów, wyglądało na to, że bez kompleksów. Mówiła chyba
      o tym, że staniki zamawia u gorseciarki.
      Z gości "komentujących" była pani gorseciarka i Krzysztof Skiba jako
      piewca dużych biustów. Nie pamiętam już konkretów, ale pani
      gorseciarka wypowiadała się rozsądnie. Mówiła, że są różne kształty
      piersi i to też trzeba brać pod uwagę przy doborze biustonosza.
      Na widowni były kobiety, które uważały swoje biusty za duże. I na
      koniec zgłosiła się taka dziewczyna, szczupła, z ładnym biustem,
      według mojego obecnego rozneznania jakieś 70 F-G. Nie wiem czy nie
      podała wtedy jakiegoś absurdalnego rozmiaru w stylu 80D. Pani
      gorseciarka ją obejrzała i zdiagnozowała kształt i "charakter"
      biustu, ale nie chciała opisywać go w programie, powiedziała, że
      powie to tylko "pacjentce".
      Generalnie wydźwięk był taki, że trzeba pokochać swój duży biust.
      • maith Pamiętam tamten (denny) program 27.02.08, 10:34
        Żenujący Skiba i Drzyzga radośnie stwierdzająca na koniec do "normalnych"
        kobiet, że nie ma co tak tych dużych biustów zazdrościć. Typowy program o dużych
        biustach dla zakompleksionych małobiuściastych. Gdzieś tu w archiwum powinny być
        nasze komentarze bezpośrednio po.
        Po do nazywania dziewczyny ze średnim 70F-G "pacjentką", to nawet się nie wypowiem.
        Prawda jest taka, że i wtedy i teraz Drzyzga powinna przekazać kobietom z obu
        grup INFORMACJE, po których jedne i drugie byłyby szczęśliwsze.
    • deela Re: EWA D tvn i wielkie biusty 02.03.08, 16:25
      a to nowy odcinek czy powtorka tego co kiedys juz bylo? bo stary juz
      widzialam... nic ciekawego
      • bathilda Do Deela 02.03.08, 16:46
        Nowy. Z akcentem na "miseczki G noszą niepełnosprawne".
    • heliamphora Może któraś z nas o donośnym głosie... 02.03.08, 16:59
      ...i dużej sile przebicia powinna zasiąść wśród publiczności z miarką krawiecką, plikiem Piersiówek i w dogodnym momencie przejąć kontrolę? ;) Bo bez tego to się zrobi albo mlaskanie (w stylu Skiby) nad wielkim cycem, użalanie nad bidnymi dziwadłami z biustem do kolan i takąż samooceną :(
      • heliamphora A w ogóle... 02.03.08, 17:04
        ...to z czasem trzeba by się zgłosić po unijną dotację (w dziedzinie promocji zdrowia), nagrać reklamę społeczną i puszczać przed wiadomościami. Bo aż mnie trzęsie, że my (ja to malutko, ale Kasica, Butters i inne dziewczyny robią kawał dobrej roboty) się tu wysilamy żeby oświatę stanikową szerzyć, a jakaś tokszołowa specjalistka od wszystkiego cofa całą sprawę do etapu średniowiecza albo i jaskini :(
      • wild_orchid Re: Może któraś z nas o donośnym głosie... 02.03.08, 17:30
        Nawet jesli ktos z donioslym glosem sie odezwie-zostanie to
        skrzetnie wyciete. Bo wszystkie wypowiedzi musza pasowac do
        scenariusza i pomyslunku prowadzacej. W studio nagranie wyglada
        niezle, fajna dyskusja, a potem jest przerabiana tak,by rezyserowi
        pasowalo.
        • aguchniak86 Re: Może któraś z nas o donośnym głosie... 02.03.08, 17:36
          to nie o prowadzaca chodzi , ona ma wszystko "na karteczkach" chodzi o wydawce i
          slupki ogladalnosci, a przeciez lepiej oglada sie nieszczesliwych ludzi ( bo
          przeciez mozna sie podbudowac;])
          Z relacji K slyszalam ze nic specjalnego sie nie dzialo, w zasadzie wialo
          podobno "nuda", ach no i podobno sa akcenty o dobieraniu biustonosza....zobaczymy
          • wild_orchid Re: Może któraś z nas o donośnym głosie... 02.03.08, 17:39
            Tak, scenariusz jest przygotowany, a wszelkie zwroty akcji nie w ta
            strone co trzeba-wycinane, nie mowie tu o tym akurat odcinku, ale o
            innych.
            Ci "nieszczesliwi" dostaja kase za opowiedzenie o
            swoim "nieszczesciu", a publicznosc albo sie bulwersuje albo
            wzrusza....A my-dziwimy sie, co ci ludzie wygaduja w TV.
    • czarna.czajka Re: EWA D tvn i wielkie biusty 04.03.08, 17:07
      Właśnie widziałam zapowiedź programu, proszę co wrażliwsze o NIEOGLĄDANIE!!

      Były 3 panie, plus taki dziwny włoch z 2;/ jako ekspert.
      Pani się żali, że ktoś ją chciał zmacać, że ma się obnażyć, druga jej skórę
      rwie, że ją ciągnie, że boli, facet łazi z zawieszonym na szyi sztucznymi
      cyckami i mówi ze to 6 kilo:(((((((((( Boże było iść, oni nam krzywdę zrobią
      jeszcze większą niż ostatnio. K@$#%#^wa!!!
      • turzyca wrazliwsze nie powinny czytac posta powyzej 04.03.08, 17:12
        Gdyby z glupoty mozna bylo produkowac energie nie mielibysmy problemow z
        konczacymi sie paliwami kopalnymi.
        • czarna.czajka Re: wrazliwsze nie powinny czytac posta powyzej 04.03.08, 17:15
          Ja mało nie przykopałam w telewizor:( serio. Jak byś zobaczyła Paulo
          Cozza(właśnie sprawdziłam) z tymi sztucznymi cycami przewieszonymi na sznurku
          przez szyję... a potem najbardziej te opisy jakby własne piersi to jakieś istoty
          z kosmosu były, oderwane od ciała...rwące-ciągnące;/
          • mahda_88 Re: wrazliwsze nie powinny czytac posta powyzej 04.03.08, 18:43
            Oż rwanie? jakie rwanie? Ja rozumiem że ona je może mieć ciężkie i obolałe w
            niektórych momentach cyklu, ale co ją tam rwie? Rwać to ząb może ( a i to
            potocznie) więc może jej te zęby jakoś promieniują?
            • martulka_s Re: wrazliwsze nie powinny czytac posta powyzej 04.03.08, 21:11
              A tak na to przysłowiowe oko to jakiego rzędu wielkości miały panie te biusty?
              Bo reklamy nie widziałam, a sądząc po dolegliwościach, to 38X, 36Z...
            • gama2003 Re: wrazliwsze nie powinny czytac posta powyzej 04.03.08, 21:21
              Tez widziałam tę zajawkę.Tragedia.Muszę dziecko komus na czas emisji
              oddac- bo matki bluzgajacej jak stary marynarz jeszcze nie
              slyszało...
              • limonka_01 Re: wrazliwsze nie powinny czytac posta powyzej 04.03.08, 22:21
                Możemy już zacząć redagować listy protestacyjne do dyrekcji TVN i KRRiTV pt. "To nie etycznie tak wyśmiewać się z niepełnosprawnych*"? ;-)
                Czy zaczekac na emisję?

                * niepełnosprawnośc oznacza duży bist wg kryteriów TVN
                • martulka_s Re: wrazliwsze nie powinny czytac posta powyzej 04.03.08, 22:52
                  Czy ja się mogę ubiegać o jakiś zasiłek dla biustowo-niepełnosprawnej? Rzucę
                  pracę i będę się mogła w całości poświęcić lobbowaniu ; )))
                  • justinehh Re: wrazliwsze nie powinny czytac posta powyzej 04.03.08, 23:26
                    Taa, żaba ma sierść i się goli, a przecież nikt inny, jak tylko odnoga tvn
                    pokazała odcinek T&S ostanikowujących Brytyjki... :p
    • fioolkaa Re: właśnie widziałam zapowiedź 05.03.08, 17:08
      biust mi dynda i skóra mi się naciąga! a ja mam biust do pasa! a mi
      zaproponowano obnażenie się ! (mówi babka która sie obnazyła- więc co marudzi?)
      i paolo z workami cukru zamiast biustu
      • agafka88 Re: właśnie widziałam zapowiedź 05.03.08, 17:11
        heheh, to widać, że będzie ambitny program :)
        • ellena Re: właśnie widziałam zapowiedź 05.03.08, 18:04
          Ja też się załamałam po tej zapowiedzi, czy Ewa D. przygotowując się do programu
          nie zapoznała sie głębiej z tematem...? Wtedy stwierdziłaby, że tematu nie ma:)
          To chyba nazywa się nierzetelne dziennikarstwo.
    • ammma Re: EWA D tvn i wielkie biusty 08.03.08, 10:22
      Dziewczyny czegos tu nie rozumiem. Z tego co sie doczytalam ktos z
      tvn kontaktowal sie z Lobby z zapytaniem o udzial w programie. Nie
      bylo chetnych. To dlaczego tak ich mscicie.

      gdyby mnie ktos zaprosil rok temu do tego programu to powiedzialabym
      dokladnie to samo co te kobiety, ciagnie mnie, jest mi nie dobrze,
      ciezko. Bo co te kobiety maja powiedziec jak nie wiedza ze istnieje
      cos innego.
      Nie chcialy pojsc do tvn dobrze ostanikowane to wzieli do programu
      te kobiety ktore wogole chcialy pojsc.

      Mysle ze nie bylo by problemu, gdyby ktoras z nas wziela udzial w
      tym programie. I jak by ktos sie skarzyl ze go ramiona pieka to
      mozna by bylo powiedziec tak pieka bo caly biust doslownie wisi na
      ramiaczkach. Mozna by taka delikwentke zmierzyc i podac wlasciwy
      rozmiar.

      A kto ma te kobiety uswiadomic jak nawet lobby biuscastych nie bylo
      chetne. Pewnie zaraz dostane po glowie ale ja tak to widze.
      • besame.mucho Re: EWA D tvn i wielkie biusty 08.03.08, 10:28
        Ammma, widzisz chodzi o to, że propozycja na forum była w formie nie
        do przyjęcia. Producent programu ewidentnie nie chciał zadowolonych
        z biustu, dobrze ostanikowanych biuściastych. Propozycja pojawiła
        się, bo pani która szukała uczestniczek myślała, że my tu wszystkie
        uważamy się za NIEPEŁNOSPRAWNE, bo mamy miseczki G.
        Biuściaste już raz chciały dobrze i poszły do programu. I co? Nic.
        Nie można było nikogo uświadomić, można było za to popatrzeć na
        żenującego Skibę w pluszowych cyckach na stopach.
        Ten program nie miał być edukacyjny, więc to o czym piszesz by nie
        przeszło. Najwyraźniej pomysł na niego jest jaki jest (czyli do
        pupy) i tyle. Jedyne co można było zrobić to udawać, że och i ach,
        nienawidzimy swoich biustów i czujemy się niepełnosprawne z ich
        powodu, a potem w programie nagle zmienić front i z uśmiechem
        opowiedzieć o zaletach dobrego stanika. Ale myślę że skończyłoby się
        to wycięciem tych scen. Bo to by sie nie sprzedało tak dobrze, jak
        "tragiczna miseczka G".
      • aadrianka A jakże, kontaktowano się z Lobby. 08.03.08, 10:29
        Za pomocą hasła: udowodnij, że G nie znaczy niepełnosprawna!

        Przepraszam, z jakiej racji mam udowadniać, że nie jestem
        wielbłądem? Ponadto, kto mi na takie udowodnienie pozwoli? Reżyser
        programu, który zamierza udowodnić tezę całkiem odwrotną?
        Kiedy pani, o ile pamiętam, Gabrysia zjawiła się na forum,
        dziewczyny usiłowały jej wyjaśnić, o co nam wszystkim właściwie z
        tymi biustami i stanikami biega. Z całej wiedzy można było
        skorzystać. Jeśli w tym programie pojawi się chociaż słówko o
        Stanikomanii, Lobby lub _prawidłowym_ dobieraniu stanika (nie w
        karykaturalnym wydaniu Pani Hani), zobowiązuję się opublikować list,
        przepraszający TVN...
      • interalia Re: EWA D tvn i wielkie biusty 08.03.08, 10:46
        Hej! Mysle, ze piszac tego posta przyjelas teze, ze program Ewy D
        mial na celu po prostu rozmowe o biuscie i roznych aspektach dbania
        o niego/ odziewania go w cos tam itd. Czyli w zalozeniu mial byc to
        program informacyjno-edukacyjny. Niestety, jak juz ubolewalysmy nad
        tym w innym watku, to zalozenie nie jest prawdziwe.

        Z tego co pisala pani z TVN szukano kobiet do odcinka "Udowodnij, ze
        majac duzy biust nie jestes niepelnosprawna", "Duzy biust to moje
        przeklenstwo" czy cos w tym stylu. Widac juz wiec, ze zupelnie nie
        chodzilo im o edukowanie kobiet, czy znalezienie kobiet zadowolnyc
        ze swojego biustu. Chcieli znalezc kobiety ktore pouzalalyby sie nad
        soba ku uciesze gawiedzi. Oczywiscie w czyms takim, zadna z nas nie
        chciala brac udzialu.
        Oczywiscie nasze wypowiedzi nie sluza temu, zeby sie smiac z tych
        kobiet, ktore zdecydowaly sie wystapic. Zal nam tylko tego, ze nie
        maja dostepu do fachowej porady, mysla, ze cos nie tak jest z ich
        biustem a nie ze zle dobranym stanikiem.
        • ammma Re: EWA D tvn i wielkie biusty 08.03.08, 11:56
          jesli tak wygladalo zaproszenie to rozumiem. Poprostu nie doczytalam
          tego w tym watku a wydawalo mi sie ze go dokladnie przejzalam.

          Smutno mi tylko ze tam gdzie ludzie, glownie mlode dziewczyny, nie
          maja swiadomosci istnienia wiekszych rozmiarow jeszcze bardziej sie
          zdoluja, ze zostaje im tylko zyc bolacymi ramionami. Eh...
          • ananke666 Re: EWA D tvn i wielkie biusty 08.03.08, 13:29
            > jesli tak wygladalo zaproszenie to rozumiem. Poprostu nie doczytalam
            > tego w tym watku a wydawalo mi sie ze go dokladnie przejzalam.

            Bo w tym wątku tego nie ma. Był taki, ale zdaje się wyleciał. Babka obrażała na samym wstępie, a potem, jak dostała lekki ochrzan, to się tłumaczyła, że niby tak specjalnie wkurzająco napisała... taa, jassssssne... Podeszła do nas jak do kalek, z protekcjonalnym współczuciem. I dostała kopa, bo nikt doprawdy nie chce być w ten sposób traktowany.
          • limonka_01 Re: EWA D tvn i wielkie biusty 08.03.08, 14:18
            ammma napisała:

            > Smutno mi tylko ze tam gdzie ludzie, glownie mlode dziewczyny, nie
            > maja swiadomosci istnienia wiekszych rozmiarow jeszcze bardziej
            sie
            > zdoluja, ze zostaje im tylko zyc bolacymi ramionami. Eh...

            Bez obawy, chirurdzy plastyczni już czekają ze swoimi skapelami, aby
            dokonać "redukcji przerośniętej tkanki piersiowej" i im ulżyć w tym
            ciężarze.

            Masz rację, smutne to bardzo...
      • maith Ammma, ale oni się domagali bajek 08.03.08, 14:10
        Ammma, bo oni życzyli sobie, żebyśmy wymyśliły jakieś marudzenie.
        A skąd? Co my jesteśmy siostry Grimm, żeby bajki na poczekaniu zmyślać?

        Miałyśmy tam mówić:

        -W czym nam przeszkadza
        (a nam już nie przeszkadza)

        -Jakieś nieprzyjemne komentarze
        (a my odkąd nam nic nie dynda, to jakoś tych komentarzy nie rejestrujemy)

        -że dynda, że nie możemy uprawiać sportu
        (jak nam nie dynda i w stanikach sportowych możemy nawet jeździć konno)

        Jak napisałyśmy, że wszystkie te "problemy" są tak samo do rozwiązania w 3
        minuty, jak przejście z A do C wg Katinkovej, to
        nie odezwali się do nas więcej.
        I nic dziwnego.
        O czym oni będą te durne programy robić, jak my im w 10 MINUT
        wyjaśnimy, jak rozwiązać problemy z biustem dużym i małym od razu. Koniec tematu.
        • wronki12 Re: Ammma, ale oni się domagali bajek 08.03.08, 14:24
          Maith całkowicie się z tobą zgadzam.

          Jak zobaczyłam zapowiedzi, to stwierdziłam, że to będzie kolejny nic nie warty
          program - głupkowaty. Może trzeba się na chama wbić do telewizora i
          pouświadamiać tym dziennikarzom, że nasz forumowa wiedza jest warta
          zaprezentowania. Może napisać do programu "Uwaga" o niemożności kupienia w
          normalnym sklepie biustonosza dla nas, że pełny wybór rozmiarówki jest, ale
          tylko w necie i kilku stacjonarnych sklepach w całej Polsce. Zwykle ich
          interwencje dają jakiś oddźwięk w społeczeństwie.
        • swierszczowa1 Re: Ammma, ale oni się domagali bajek 08.03.08, 15:15
          Zapomniałaś dodać że miałyśmy opowiadać jak nas facet rzucił dla tej
          z miską C. Tylko pani nie sprecyzowała czy dla tej z 60C czy z 80C :)
          I mój facet chyba nie ma fobii literkowej bo odkąd zmieniłam 75C na
          60J (polskie), to jeszcze bardziej mu się podobam. A literka mało go
          obchodzi.
          Więc z takim facetem pani Gabrysi nie mogłam pomóc.
          • maith Re: Ammma, ale oni się domagali bajek 08.03.08, 16:43
            Z facetem mogłyśmy jej najwyżej dać do myślenia tekstem "Ewa Sonet ma miseczkę
            A" u Katinkovej. Ale chyba by nie zrozumiała...
        • luliluli Re: Ammma, ale oni się domagali bajek 10.03.08, 09:26
          a moż4e jakas zmasowana akcja wysyłania maili?? jak sie zbierzemny i
          dostaną 100 maili od kobiet, dla których biustonosz to nie wór na
          ziemniaki, tylko cos co sprawia, ze nie istnieje problem za duzych
          piersi, to cos z tym zrobią?? zbuntujmy sie troche!!
          • luliluli Re: Ammma, ale oni się domagali bajek 10.03.08, 09:31
            tu jest link do formularza kontaktowego:
            rozmowywtoku.onet.pl/kontakt.html\
            ja juz napisałam co o tym mysle i nie zawaham sie napisac jeszcze 30
            razy...!
            • charm Re: Ammma, ale oni się domagali bajek 10.03.08, 09:43
              Mogę napisać kilkadziesiąt razy, ale poczekam aż to wyemitują - będzie lepiej
              wyglądać... ;-)
              • martvica Re: Ammma, ale oni się domagali bajek 10.03.08, 10:22
                a może trzeba było zostawić tamten wątek i go podlinkować w dyskusji na stronie
                programu? A nuż ktoś by się zastanowił nad jego wiarygodnością...
      • maith Dostali niezbędne informacje 08.03.08, 16:49
        Podlinkowałyśmy im notki w Stanikomanii, pokazując, co wystarczy zmienić, żeby
        tych problemów w ogóle nie było.
        Dostali komplet informacji wystarczających, żeby się nie wygłupili.
        Jeśli się wygłupią i będą udawać, że nic o tym niewiedzą i wykorzystają te
        przypadkiem jeszcze niezorientowane kobiety, robiąc z nich ofiary swojego
        programu, to będzie to celowe działanie. I pokażą, że nie mają nawet śladu
        skrupułów. Bo nie robi się programu o "problemach" przy których wystarczy w 3
        zdaniach podać rozwiązanie.

        Co będzie następne? Artykuł o mieszkańcach Warszawy, w której wg nowych
        przepisów nie wolno przechodzić na zielonym, bo ludzik ma niewłaściwy kształt i
        taki się nie liczy?

        Bo to by była identyczna bzdura. I ludzie faktycznie mogą nie przechodzić na
        zielonym, jeśli w nią uwierzą. Tu jest tak samo. Jedyne, co dzieli ich ofiary od
        wygody i zgrabnego wyglądu, to 3 zdania informacji.
    • aguchniak86 WIDZIAŁAM JUZ! 09.03.08, 21:02
      dostałam na płytce dvd, MASAKRA!!!
      tytuł: Mówią ze mam WIEEEELKIE ZDERZAKI
      dziewczyna, porownujac do niektorych pieknych biustow, zupelnie srednie,
      wystarczy dobry stanik, mowi ze jak miala 18 lat to facet kazal sie jej
      obnazyc...porazka....
      Wloch noszacy cukier na szyji
      78 latka z biustem po pas mowi ze nosi 85DD;/
      kobieta ktora zmniejszyla piersi...jak na moj gust nie potrzebnie, przemawialam
      do telewizora, az wreszcie gdzies w polowie nie wytrzymalam nerwowo
      moze sie odwaze jutro na druga czesc...
      • brethil4 Re: WIDZIAŁAM JUZ! 09.03.08, 23:06
        Na stronie programu można zobaczyć zwiastun i opis odcinka... faktycznie porażka...

        rozmowywtoku.onet.pl/1,1474007,1,news.html
        • takajakwszystkie Re: WIDZIAŁAM JUZ! 10.03.08, 17:49
          Rety.. płakać mi się chce nad głupotą tego programu. A Ewę lubiłam, ot, po
          prostu. I ot, po prostu-przestanę.
    • agamara1 Zenada!!!! 10.03.08, 10:33
      wstydziliby sie taka szmire na antenie puszczac wrrr

      popelina jakich malo, nawet ogladac mi sie odechcialo po
      zapowiedziach
    • joankb Re: EWA D tvn i wielkie biusty 10.03.08, 12:11
      Rzetelne dziennikarstwo to umarło dawno temu.. Ten program to tylko robienie
      taniej sensacji. Im bardziej cyrkowo - tym lepiej. Jaja się robi wszystko jedno
      z kogo. Duzi, mali, rozwiedzeni, otyli, porzuceni, chorzy, samotne matki,
      lesbijki - do wyboru, do koloru. Byle reklamy się sprzedały. Ludzie - wy to
      jeszcze oglądacie? To są programy do rzygania :))
    • agafka88 Re: EWA D tvn i wielkie biusty 10.03.08, 18:00
      nie no, myślałam, że padnę :D :D :D fragment z zapowiedzi na stronie rozmów w toku:
      "Edyta mówi, że przez swój biust rozmiaru F wygląda jak „katamaran”, nikt nie traktuje jej poważnie, a faceci myślą, że jest „rozbuchaną seksualnie mazowiecką dziołchą”."

      też jestem z mazowieckiego, mam 65g i nikt mnie tak nie nazwał, masakra, ile im płacą za gadanie takich rzeczy
      • slim.fast CYRK i żenada - po prostu 10.03.08, 18:08
        szkoda słów
    • lowca.stanikow Re: EWA D tvn i wielkie biusty 10.03.08, 18:27
      może by trzeba do kolejnego takiego programu wydelegować jakąś
      zgrabną biuściastą, ubraną w swój najlepszy stanik i obcisło-
      przeźroczystą bluzeczkę? nawet jak jej wypowiedzi wytną to i tak
      obraz zostanie :)
      • agastrusia Re: EWA D tvn i wielkie biusty 10.03.08, 19:32
        No nie zupełnie ;-) Jak tną to wszystko - obraz też.
        • lowca.stanikow Re: EWA D tvn i wielkie biusty 10.03.08, 20:48
          no ale jak tą wytypowaną biuściastą zaproszą, to chyba nie mogą jej
          tak całkiem wyciąć? zresztą może łzawym głosem żalić się, że nosi
          miseczki G, J czy K i tak jej źle, równocześnie prężąc zgrabnie
          odziany biust :)
          • mig_usia nie mam tefałenu i nie obejrze tego cudnego odcink 10.03.08, 21:34
            a;)

            hihi
            • lowca.stanikow Re: nie mam tefałenu i nie obejrze tego cudnego o 10.03.08, 21:37
              ależ i tak nie miałabyś po co oglądać - po przeczytaniu postów
              powyżej już wszystko o tym programie wiemy :)
              • sybilla777 Re: nie mam tefałenu i nie obejrze tego cudnego o 11.03.08, 10:31
                Ja też nie obejrzę, bo mam zajęte popołudnie :( Tylko, że ja bym chciała mimo
                wszystko to zobaczyć, będę polować na powtórkę, bo nagrywarki nie posiadam.
    • ankh_morkpork Jest zapowiedź na Onecie 11.03.08, 12:09
      Pod linkiem zdrowie.onet.pl/1474645,2042,,,,duze_piersi_moje_przeklenstwo,seks.html

      Rrrany... ale siara :-( Ale ostatnią linijkę tekstu uważam za idealne i wręcz profetyczne podsumowanie problemu :-D
      • esta69 Re: Jest zapowiedź na Onecie 11.03.08, 12:17
        Za pieniądze zarobione w programie, śmiało może sobie kupić piękny,
        idealnie dopasowany stanik, albo i dwa :)
        Nie będę oglądać programu ale i tak wszystkiego dowiem się od was :)
        A komentarze pod zwiastunem są żenujące, właśnie takie myślenie
        trzeba zmienić :/
    • charm AAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaa...... ...... 11.03.08, 16:19
      Masakra...&@#%@#%@&**(#@*(!#^%@!#&* na to nie da się patrzeć
      ^&#%@^#@!#&@*(!#&*!@#%^!@#!&*(#@*(#*(@%^%^&**((%^#%^@#%& /cenzured...
      :[
    • takajakwszystkie Obejrzawszy 11.03.08, 18:38
      acz nie do końca, bom nie mogła głupot słuchać. Padło kilka sformułowań w stylu:
      dobry stanik to podstawa, ale zero konkretów, ogólnie żenada...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka