Dodaj do ulubionych

Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł

    • inez69 Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 08.08.08, 19:44
      Wszyscy mają sygnaturki, mam i ja;)
    • piccolo_principe Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 08.08.08, 20:36
      Ja też dodałam swoje wymiarki :)
    • hexe131 Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 09.08.08, 11:14
      dodałam też :)
    • didulina Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 09.08.08, 17:29
      Uadło mi się?
    • akubaga Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 09.08.08, 22:25
      dobry pomysł ;)
    • kantaberka Wątpliwości :) 15.08.08, 01:00
      Pomysł bardzo przyjemny, ale nasze wymiary nie są kwestią stałą. :) Migracja,
      chudnięcie, tycie... Co jakiś czas numerki się zmieniają to w tę, to w drugą stronę.

      Popatrzmy na przykład.
      Kobieta o wymiarach początkowych 82/102, pisząc danego posta określiła swój
      rozmiar jako 75H - mówi np. że zauważyła, że miska jest dużo za luźna, a obwód
      zbyt ścisły. Po jakimś miesiącu-dwóch, kolejna osoba czytając tego posta, w
      stopce widzi ZAKTUALIZOWANE wymiary: 75/103... I klops. Czytający się
      zastanawia: "od kiedy 75H na takie wymiary?? To jakaś dziwna rozmiarówka? I to
      jeszcze przy takim rozmiarze stanika miska za luźna, a obwód zbyt ścisły??"

      Stąd - ktoś czytając wpisy, jakie się pojawiły jakiś czas temu, może się czuć
      jeszcze bardziej zagubiony przez aktualną sygraturkę.

      I tak tylko cicho podam alternatywne rozwiązania, jakie od razu wpadły mi do
      głowy...
      1) Może lepiej podawać na końcu swojego posta (czy w temacie, o ile się zmieści)
      aktualne wymiary - w czasie, gdy pisało się danego posta?
      2) Wprowadzać aktualizacje w stopce, zostawiając swoje stare wymiary oraz
      dodając nowe - wraz z datą zmiany? :) Jeśli już się upierać co do sygnaturki? :)

      :)
      • evolet Re: Wątpliwości :) 15.08.08, 01:30
        ale na tym forum sygnaturki się nie aktualizują:)
        więc przy starych postach pozostają ówczesne wymiary.
        jedyny problem to w drugą stronę - żebyśmy aktualizowały sygnaturki:)
        • kantaberka Re: Wątpliwości :) 15.08.08, 01:34
          Acha, to już teraz mam wszystko jasne. :) Dokładam swoją. :)
    • lavaenn Up! :) n/t 09.09.08, 08:39

      • ocisza mam i ja 09.09.08, 09:35

        • madzioreck I ja :) 09.09.08, 19:04

    • jolka-pol-ka Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 09.09.08, 17:53
      To ja też testuję!
    • jolka-pol-ka Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 09.09.08, 17:57
      zapomniałam sie wylogować. Teraz powinna już być. Bardzo dobry pomysł
    • driadea Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 09.09.08, 22:20
      :)
      • driadea Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 09.09.08, 22:21
        No i ? Nie działa..?!
        • samo_zloto Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 09.09.08, 22:23
          wyloguj się i zaloguj jeszcze raz. powinno zadziałać
    • driadea Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 09.09.08, 22:24
      NO :)
      • samo_zloto Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 09.09.08, 22:27
        :D
    • plecionka Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 21.10.08, 22:13
      Mysle, ze pomysl jest dobry i sama tez z niego skorzystalam:)
    • alex331 Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 21.10.08, 22:53
      Ja też jestem za:-))
    • ask77 Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 22.10.08, 08:39
      działa?
      • martvica Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 22.10.08, 08:45
        Zmień HTTP na http :)
        • ask77 Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 22.10.08, 08:50
          właśnie się zorientowałam:)
          • ask77 Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 22.10.08, 08:54
            analfabetka ze mnie chyba dam sobie spokój z tym podlinkowaniem:(
            • ask77 Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 22.10.08, 08:58
              ask77 napisała:

              > analfabetka ze mnie chyba dam sobie spokój z tym podlinkowaniem:(

              ostatni raz
              • ocisza ask77 22.10.08, 09:09
                A nie powinnaś wstawić ">" zaraz po adresie Lobby?
                • ocisza Re: ask77 22.10.08, 09:13
                  tzn. chodziło mi o to, żeby zrobić (początek pomijam):
                  (...) forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203">80/100=32
                  (70)FF</a>
              • besame.mucho Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 22.10.08, 09:13
                Ask77, po adresie Lobby nie wpisujesz całego < / a > tylko samo >. Po
                > piszesz swoje wymiary i końcówka zostaje tak jak jest, czyli < / a >
                • ask77 Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 22.10.08, 09:16
                  to jeszcze raz
                • ask77 Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 22.10.08, 09:17
                  aaa działa:):)
                  dzięki dziewczyny:):):
                  • ocisza Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 22.10.08, 09:20
                    :-)
    • ocisza test 22.10.08, 09:19
      Testuję, czy dobrze doradziłam ask77
    • sybilla777 Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 22.10.08, 09:51
      To i ja spróbuję czy mi się udało:)))
    • naila Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 22.10.08, 12:49
      Pomysł świetny. Przeglądając forum i szukając informacji bardzo często brakowało mi rzeczywistych rozmiarów dziewczyn oraz rozmiarów bielizny, które noszą już jako pewną.

      Proponuję przy rozmiarze podawać też rozmiar stanika, przyda się to zwłaszcza dziewczynom, które zaczynają szukać swojej prawidłowej rozmiarówki staników.

      Często widziałam posty, że coś jest za małe, coś za ciasne, takie i owakie... ale bez podania rozmiarów - takie informacje są bezsensowne :(

      Podsumowując: JESTEM ZA!
    • egrunia Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 22.10.08, 15:04
      Bardzo fajny pomysł.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka