inez69 Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 08.08.08, 19:44 Wszyscy mają sygnaturki, mam i ja;) Odpowiedz Link
piccolo_principe Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 08.08.08, 20:36 Ja też dodałam swoje wymiarki :) Odpowiedz Link
kantaberka Wątpliwości :) 15.08.08, 01:00 Pomysł bardzo przyjemny, ale nasze wymiary nie są kwestią stałą. :) Migracja, chudnięcie, tycie... Co jakiś czas numerki się zmieniają to w tę, to w drugą stronę. Popatrzmy na przykład. Kobieta o wymiarach początkowych 82/102, pisząc danego posta określiła swój rozmiar jako 75H - mówi np. że zauważyła, że miska jest dużo za luźna, a obwód zbyt ścisły. Po jakimś miesiącu-dwóch, kolejna osoba czytając tego posta, w stopce widzi ZAKTUALIZOWANE wymiary: 75/103... I klops. Czytający się zastanawia: "od kiedy 75H na takie wymiary?? To jakaś dziwna rozmiarówka? I to jeszcze przy takim rozmiarze stanika miska za luźna, a obwód zbyt ścisły??" Stąd - ktoś czytając wpisy, jakie się pojawiły jakiś czas temu, może się czuć jeszcze bardziej zagubiony przez aktualną sygraturkę. I tak tylko cicho podam alternatywne rozwiązania, jakie od razu wpadły mi do głowy... 1) Może lepiej podawać na końcu swojego posta (czy w temacie, o ile się zmieści) aktualne wymiary - w czasie, gdy pisało się danego posta? 2) Wprowadzać aktualizacje w stopce, zostawiając swoje stare wymiary oraz dodając nowe - wraz z datą zmiany? :) Jeśli już się upierać co do sygnaturki? :) :) Odpowiedz Link
evolet Re: Wątpliwości :) 15.08.08, 01:30 ale na tym forum sygnaturki się nie aktualizują:) więc przy starych postach pozostają ówczesne wymiary. jedyny problem to w drugą stronę - żebyśmy aktualizowały sygnaturki:) Odpowiedz Link
kantaberka Re: Wątpliwości :) 15.08.08, 01:34 Acha, to już teraz mam wszystko jasne. :) Dokładam swoją. :) Odpowiedz Link
jolka-pol-ka Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 09.09.08, 17:53 To ja też testuję! Odpowiedz Link
jolka-pol-ka Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 09.09.08, 17:57 zapomniałam sie wylogować. Teraz powinna już być. Bardzo dobry pomysł Odpowiedz Link
driadea Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 09.09.08, 22:21 No i ? Nie działa..?! Odpowiedz Link
samo_zloto Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 09.09.08, 22:23 wyloguj się i zaloguj jeszcze raz. powinno zadziałać Odpowiedz Link
plecionka Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 21.10.08, 22:13 Mysle, ze pomysl jest dobry i sama tez z niego skorzystalam:) Odpowiedz Link
martvica Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 22.10.08, 08:45 Zmień HTTP na http :) Odpowiedz Link
ask77 Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 22.10.08, 08:50 właśnie się zorientowałam:) Odpowiedz Link
ask77 Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 22.10.08, 08:54 analfabetka ze mnie chyba dam sobie spokój z tym podlinkowaniem:( Odpowiedz Link
ask77 Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 22.10.08, 08:58 ask77 napisała: > analfabetka ze mnie chyba dam sobie spokój z tym podlinkowaniem:( ostatni raz Odpowiedz Link
ocisza Re: ask77 22.10.08, 09:13 tzn. chodziło mi o to, żeby zrobić (początek pomijam): (...) forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203">80/100=32 (70)FF</a> Odpowiedz Link
besame.mucho Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 22.10.08, 09:13 Ask77, po adresie Lobby nie wpisujesz całego < / a > tylko samo >. Po > piszesz swoje wymiary i końcówka zostaje tak jak jest, czyli < / a > Odpowiedz Link
ask77 Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 22.10.08, 09:17 aaa działa:):) dzięki dziewczyny:):): Odpowiedz Link
sybilla777 Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 22.10.08, 09:51 To i ja spróbuję czy mi się udało:))) Odpowiedz Link
naila Re: Włąsne wymiary w sygnaturce - POMYSł 22.10.08, 12:49 Pomysł świetny. Przeglądając forum i szukając informacji bardzo często brakowało mi rzeczywistych rozmiarów dziewczyn oraz rozmiarów bielizny, które noszą już jako pewną. Proponuję przy rozmiarze podawać też rozmiar stanika, przyda się to zwłaszcza dziewczynom, które zaczynają szukać swojej prawidłowej rozmiarówki staników. Często widziałam posty, że coś jest za małe, coś za ciasne, takie i owakie... ale bez podania rozmiarów - takie informacje są bezsensowne :( Podsumowując: JESTEM ZA! Odpowiedz Link