Gość: mieszkaniec IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 15.06.11, 09:31 Podobno zasłużony działacz szykuje własną kampanię wyborczą do Sejmu? Szczęść Boże. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: 33 Re: Radny Sęk IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 15.06.11, 09:41 Świat się kończy jak takie coś chce być posłem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: benny Re: Radny Sęk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.11, 10:13 nie znam tego pana ale oglądając w tv niektórych posłów widzę, że każdy może być posłem. Polsce on nic nie pomoże ale swoje problemy socjalne rozwiąże na kilka lat. Zresztą cesarz Kaligula mianował konia Incitatusa senatorem i wcale nie od tego się Rzym w końcu rozwalił. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wożny Re: Radny Sęk IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 15.06.11, 15:03 Jest bardzo aktywny na sesjach Rady Miasta, nie widzę lepszego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kto to jest Re: Radny Sęk IP: *.smsiarkowiec.pl 15.06.11, 17:23 Podlewa kwiatki?Puszcza bąki? Czy może zabiera głos> A jeśli tak to o czym ? Co to znaczy aktywny?Bądź precyzyjna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: działkowicz Re: Radny Sęk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.11, 07:50 To by się zgadzało bo na ogrodzie "Nadole" zrobił rozróbę i wygryzł dotychczasową szefową i został powołany do "organu" komisarycznego, przez znajomych komuchów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Weselnik Re: Radny Sęk IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 20.06.11, 14:25 Jak mi wiadomo to P.Sęk w przeszłości był prezesem ogrodów rodzinnych "Nadole". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Darko Re: Radny Sęk IP: *.pppoe.sistbg.net 20.06.11, 17:18 został powołany do "organu" komisarycznego, przez znajomych komuchów Coś jak Norbi w TSM ;-) METODY są podobne ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sbek Re: Radny Sęk IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 21.06.11, 11:10 A ty Darko wielki znawco ekonomii i polityki powiedz mi która ekipa robi inaczej? Czy za Dziubka który był otoczony starymi komuchami,nie niszczono ludzi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawski Re: Radny Sęk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.11, 14:20 znam człowieka z prywatnych choć niezbyt osobistych i zażyłych kontaktów. Bardzo przyzwoity, pełen optymizmu człowiek, a nie jakiś ponurak, a przy tym uczciwy, co rzadko się ostatnio zdarza, co do kompetencji to się nie wypowiadam, ale jak patrzę na tych co teraz w ławach poselskich zasiadają, to i tak myślę że byłoby to powyżej średniej. Tak czy siak wolę jego za posła, niż obcego człeka ze Stalowej lub Mielca, co Tarnobrzeg mają w głębokim poważaniu. Gorszym od Kłeczka i tak na pewno by nie był, tamtego nikt nie przebije. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nieciekawski Re: Radny Sęk IP: *.adsl.inetia.pl 21.06.11, 17:10 ja go znam jako "uczciwego" ZMS-owca z "Siarkopolu" - społecznik za kasę i wynikające z tego profity Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: działkowicz Re: Radny Sęk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.11, 17:26 Oj balować to On potrafi, oj potrafi, pamiętamy jak był Prezesem na działkach i jak go wylali z Prezesowania. Odpowiedz Link Zgłoś