Dodaj do ulubionych

Dlaczego nie zagłosuję na Chodorowskiego

21.11.06, 15:50
ponieważ:
1.był już prezydentem dwie kadencje i to wystarczy,
2.jest sztywny i staroświecki w podejściu do problemów,
3.bardzo nie lubię jego arogancji,
4.nie lubię zakłamania które często uprawia on i jego świta,
5.chcę zmian w Mielcu, nowych pomysłów, nowoczesności a nie wstecznictwa,
6.chcę rozwalenia tzw. układu czyli kolesi obsadzających stanowiska w Mielcu,
6.ukrywa się pod szyldem niezależnego komitetu a wywodzi się z liberalnej
Unii Wolności,
7.stan dworca PKP,
8.prostacko prowokował PKP aby zlikwidować połączenia kolejowe przez Mielec,
9.zachowywał się butnie i nieodpowiedzialnie w rozmowach z PKP, wymądrzając
się i poniżając kolejarzy
Obserwuj wątek
      • zslot Re: Dlaczego nie zagłosuję na Chodorowskiego 21.11.06, 19:24
        Chciałóbym uzupełnić i zarazem krótko podac powody dlaczego nie bedę głosował
        na tego pana. Zbyt długo związany był z PZPR i był w tej organizacji
        aktywistą,dokonania trzech kadencji sa moim zdaniem b. mierne ( gdyby nie rzut
        na tasmę i wybrukowanie miasta nie było by o czym pisać ), rozłożył sport w
        Mielcu(stan stadionu), rozkłada teraz lotnisko budując park dla bezrobotnych o
        niskich kwalifikacjach akurat w tym miejscu. Są to jak ktoś nazwał wcześniej
        jego chore pomysły, których jest chyba zbyt wiele.
    • bordo5 Re: Dlaczego nie zagłosuję na Chodorowskiego 21.11.06, 17:20
      Wiesz co, powinieneś wyciągnąć z Twego wywodu jeden logiczny wniosek: ani Unia
      wolności ani Platforma nie jeździ naszymi gównianymi PKP. POtem wywieś na
      dworcu PKP w Mielcu kartkę o treści Żydom, pedałom, komuchom i Chodorowskiemu
      wstęp wzbroniony.

lauder3 napisał:

> ponieważ:
      > 1.był już prezydentem dwie kadencje i to wystarczy,
      > 2.jest sztywny i staroświecki w podejściu do problemów,
      > 3.bardzo nie lubię jego arogancji,
      > 4.nie lubię zakłamania które często uprawia on i jego świta,
      > 5.chcę zmian w Mielcu, nowych pomysłów, nowoczesności a nie wstecznictwa,
      > 6.chcę rozwalenia tzw. układu czyli kolesi obsadzających stanowiska w Mielcu,
      > 6.ukrywa się pod szyldem niezależnego komitetu a wywodzi się z liberalnej
      > Unii Wolności,
      > 7.stan dworca PKP,
      > 8.prostacko prowokował PKP aby zlikwidować połączenia kolejowe przez Mielec,
      > 9.zachowywał się butnie i nieodpowiedzialnie w rozmowach z PKP, wymądrzając
      > się i poniżając kolejarzy
      • lauder3 Re: Dlaczego nie zagłosuję na Chodorowskiego 21.11.06, 18:34
        > Wiesz co, powinieneś wyciągnąć z Twego wywodu jeden logiczny wniosek: ani
        > Unia
        > wolności ani Platforma nie jeździ naszymi gównianymi PKP.

A kto jeździ pociągami Intercity na trasie np. Kraków - Warszawa? "Patałachy"
        spod znaku LPRu? Kto jeździ supernowoczesnymi zmodernizowanymi wagonami
        pociągów pospiesznych Przemyśl - Szczecin??

> Ptem wywieś na
        > dworcu PKP w Mielcu kartkę o treści Żydom, pedałom, komuchom i Chodorowskiemu
        > wstęp wzbroniony.

Takimi tekstami jako zwolennik Chodorowskiego wystawiasz mu piekną laurke!
        Bardzo to jest żałosne a na dodatek jeszcze raz potwierdza się teza, że ten
        sposób rozumowania i dyskusji to zwykle manipulanctwo przedwyborcze połączone z
        ciemnotą, brakiem nowoczesności, zaściankowością, lekceważeniem wyborców
        i "robieniem sobie z nich jaj".

Mam wielką nadzieję że Chodorowski przegra!
        • bordo5 Re: Dlaczego nie zagłosuję na Chodorowskiego 21.11.06, 19:18
          Miłośnikowi PKP już odpowiedziałem. Czas na miłośniów lotniska w Mielcu. Powiem
          krótko - po prostu kłamiecie. Robicie ludziom mętlik w głowie mówiąc, że
          mieleckie lotnisko będzie takie jak w Rzeszowie, kłamiecie, że Chodorowski
          wyprzedaje ziemię lotniska obcym. On sprzeda ją inwestorom żebyście wy i wasi
          bliscy, jeśli nie uciekniecie do Irlandii, miejsca pracy.
          jeśli tego nie rozumiecie lub udajecie, że nie rozymiecie, stańcie na rondzie
          przy strefie i nie wpuście do pracy w niemieckich i innych firmacj jadących tam
          ludzi. Zobaczycie, co wam powiedzą. Powiedzą wam walcie się.
          • lauder3 Re: Dlaczego nie zagłosuję na Chodorowskiego 21.11.06, 20:15
            > Miłośnikowi PKP już odpowiedziałem.

Jesteś okropnym manipulatorem i kłamcą! Nie jestem żadnym miłośnikiem PKP a po
            drugie wcale nie odpowiedziałeś merytorycznie na to co napisalłem a jedynie
            popisałeś jakieś bzdury o Żydach, pedałach itp.!!! - Popatrzcie przyszli
            wyborcy Chodorowskiego kto i jak go broni żebyście wkrótce nie obudzili się z
            ręką w nocniku!
          • lzp1 Re: Dlaczego nie zagłosuję na Chodorowskiego 22.11.06, 18:37
            bordo5 napisał:
            wyprzedaje ziemię lotniska obcym. On sprzeda ją inwestorom żebyście wy i wasi
            > bliscy, jeśli nie uciekniecie do Irlandii, miejsca pracy.

To niech wyprzedaje nieużytki wokół Mielca a niech wyp.. od lotniska. Lotnisko
            zostało zbudowane jako LOTNISKO. Czy Ty tego nie rozumiesz?? Pewnie nie. I nie
            mów ze on to robi " zebyście wy" tam pracowali. Może ty pójdziesz tam pracować??
            Bo ja tam pracuję. Mam nadzieję że się obudzicie w niedalekiej przyszłości i
            pomyślicie o tym że, szkoda że w Mielcu nie ma lotniska.
            Chodorowski robi duże głupstwo że w tym kierunku poszedł. Teraz mu się głupio
            wycofać i brnie dalej
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka