Gość: pracownik IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 19.10.11, 23:34 Czy to prawda ze dziś rano w/tytule wjechała do Siarkopolu zakładu produkcji nawozów?. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: fiu fiut Re: CBA= kontroluje IP: *.ip.netia.com.pl 20.10.11, 01:18 a co, trzęsiesz portkami? A jak coś wiesz to porozmawiaj z nimi jako porządny obywatel. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poinformowany Re: CBA= kontroluje IP: *.adsl.inetia.pl 20.10.11, 20:57 Pózniej ma wkroczyć do Urzędu Miasta i sprawdzić wynagrodzenia nowo-przyjętych urzędników., zwłaszcza tych piszących na forum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: junosti bełkot IP: *.torservers.net 20.10.11, 21:33 PISdzielski bełkot zsiadłego mleka=to samo g..no inny dzień :-) No comments ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawy Re: bełkot IP: *.flash-net.pl 20.10.11, 21:59 po nocach też durnie pracują? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: perdę_ltd Re: bełkot IP: *.adsl.inetia.pl 21.10.11, 02:13 A może tych mądrych walczących z durniami po zsiadłym mleku jest więcej? Odpowiedz Link Zgłoś