Dodaj do ulubionych

CBA= kontroluje

IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 19.10.11, 23:34
Czy to prawda ze dziś rano w/tytule wjechała do Siarkopolu zakładu produkcji nawozów?.
Obserwuj wątek
    • Gość: fiu fiut Re: CBA= kontroluje IP: *.ip.netia.com.pl 20.10.11, 01:18
      a co, trzęsiesz portkami? A jak coś wiesz to porozmawiaj z nimi jako porządny obywatel.
      • Gość: poinformowany Re: CBA= kontroluje IP: *.adsl.inetia.pl 20.10.11, 20:57
        Pózniej ma wkroczyć do Urzędu Miasta i sprawdzić wynagrodzenia nowo-przyjętych urzędników., zwłaszcza tych piszących na forum.
        • Gość: junosti bełkot IP: *.torservers.net 20.10.11, 21:33
          PISdzielski bełkot zsiadłego mleka=to samo g..no inny dzień :-)

          No comments !
          • Gość: ciekawy Re: bełkot IP: *.flash-net.pl 20.10.11, 21:59
            po nocach też durnie pracują?
            • Gość: perdę_ltd Re: bełkot IP: *.adsl.inetia.pl 21.10.11, 02:13
              A może tych mądrych walczących z durniami po zsiadłym mleku jest więcej?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka