IP: *.net / *.sistbg.net 08.06.04, 14:54
Ludzie co sądzicie na temat Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w
Tarnobrzegu, a konkretniej o kierunku Przedsiębiorczość i zarządzanie. JAK
DLA MNIE KICHA. ps. a jak sie wam podobały teegoroczne juwenalia tej szkoły
których nie było. POZDRO DLA WSZYSTKICH ZIOMÓW!!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka