IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.13, 16:52
co myślicie o tym znieczuleniu podpajęczynówkowym, czy któraś z Was miała robioną cesarkę teraz na nowym oddziale?
no i czy może być przy niej też tata maluszka :)
dziękuje za konkretne opinie
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc Re: cesarka IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 19.12.13, 19:11
      Niech lekarz nie zapomni obudzić dzieciaka, jak go będzie Ci wyjmował.
      • Gość: Jurek Ogórek Re: cesarka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.12.13, 09:08
        Niech lekarz nie zapomni ocucić tatusia, jak już obudzi dzieciaka:)
        • Gość: Tomek Re: cesarka IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 20.12.13, 11:04
          Ja pier..... Ale zje..y !!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka