Gość: mama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.13, 16:52 co myślicie o tym znieczuleniu podpajęczynówkowym, czy któraś z Was miała robioną cesarkę teraz na nowym oddziale? no i czy może być przy niej też tata maluszka :) dziękuje za konkretne opinie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gosc Re: cesarka IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 19.12.13, 19:11 Niech lekarz nie zapomni obudzić dzieciaka, jak go będzie Ci wyjmował. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jurek Ogórek Re: cesarka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.12.13, 09:08 Niech lekarz nie zapomni ocucić tatusia, jak już obudzi dzieciaka:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: cesarka IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 20.12.13, 11:04 Ja pier..... Ale zje..y !!!! Odpowiedz Link Zgłoś