Dodaj do ulubionych

Islamski kontynent

28.03.17, 22:44
,,W roku 2050 Europa stanie się muzułmańskim kontynentem – uważają niemieccy demografowie".

,,Na południu Francji, w Nicei czy Marsylii aż 45% dzieci i młodzieży do lat 20 to muzułmanie!"

,, W Holandii aż 50% noworodków pochodzi z rodzin muzułmańskich. Statystycy obliczyli, że za 12 lat połowa ludności Holandii wyznawać będzie islam. W Belgii także połowa niemowląt pochodzi z rodzin muzułmańskich, a 25% ludności królestwa to dziś muzułmanie."

www.pch24.pl/w-roku-2050-europa-stanie-sie-muzulmanskim-kontynentem---uwazaja-niemieccy-demografowie,41330,i.html

Obserwuj wątek
   • wislocki12 Kasa? 28.03.17, 22:57
    Już od kilku lat, jak ta cała katolicka prawica, straszysz Polaków imgrantami. A może to tylko katolicy i klechy się boją? Z kasą byłoby pewnie marnie... :-(
    • polak1706 Re: Kasa? 28.03.17, 23:00
     >straszysz Polaków imgrantami<
     Otwieram, nie tylko tobie oczy, bo jesteście zaślepieni mamoną i nie widzicie swojego otoczenia. Dla mamony zrobicie wszystko włącznie ze sprzedażą swojego ojca i matki.
  • wislocki12 Wszystko jedno 28.03.17, 22:52
   A mnie jest dokładnie wszystko jedno, czy w tym kraju będą dominować muzułmanie czy katolicy... Okropni są i jedni, i drudzy. Pewnie nawet nie wiesz, że przystępujesz do Kościoła katolickiego w ogóle o toniepytany? :-((
  • 7sprawiedliwosc7 Re: Islamski kontynent 30.03.17, 20:18
   Wycofują się w końcu. Turcja wkroczyła do Syrii żeby mordować Kurdów. A wcześniej kupowała od Państwa Islamskiego ropę. W zamian za broń.

   zmianynaziemi.pl/wiadomosc/turcja-oglosila-koniec-operacji-zbrojnej-w-syrii
   • 7sprawiedliwosc7 Re: Islamski kontynent 30.03.17, 20:21
    ,,Syryjski rząd od samego początku oskarżał Turcję o udzielanie wsparcia dla islamistów. W 2014 roku w serwisie YouTube wyciekło nagranie, na którym tureckie władze omawiały przeprowadzenie operacji fałszywej flagi aby uzasadnić inwazję na swojego sąsiada. W kolejnych latach dowiedzieliśmy się, że ISIS sprzedawało ropę naftową i starożytne artefakty w Turcji za co islamiści otrzymywali broń i amunicję na dalszą działalność."
  • 7sprawiedliwosc7 Re: Islamski kontynent 30.03.17, 20:35
   ,,Orban oświadczył, że imigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu chcą tworzyć równoległe społeczeństwa, nie zaś stawać się częścią społeczeństwa większości. „Stanowisko Europy Środkowej jest takie, że jeśli tak dalej pójdzie, to w Europie Zachodniej będzie muzułmańska większość jeszcze za życia naszych pokoleń” – przytacza jego opinię agencja MTI."

   ndie.pl/orban-trzeba-stanac-politycznej-intelektualnej-walki-lewica/
   • wislocki12 Strzyżcie włosy... 30.03.17, 21:44
    "11
    1 Bądźcie naśladowcami moimi, tak jak ja jestem naśladowcą Chrystusa. 2 Pochwalam was, bracia, za to, że we wszystkim pomni na mnie jesteście i że tak, jak wam przekazałem, zachowujecie tradycję2. 3 Chciałbym, żebyście wiedzieli, że głową każdego mężczyzny jest Chrystus, mężczyzna zaś jest głową kobiety, a głową Chrystusa- Bóg. 4 Każdy mężczyzna, modląc się lub prorokując z nakrytą głową, hańbi swoją głowę. 5 Każda zaś kobieta, modląc się lub prorokując z odkrytą głową, hańbi swoją głowę; wygląda bowiem tak, jakby była ogolona. 6 Jeżeli więc jakaś kobieta nie nakrywa głowy, niechże ostrzyże swe włosy! Jeśli natomiast hańbi kobietę to, że jest ostrzyżona lub ogolona, niechże nakrywa głowę!"

    biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=296
   • wislocki12 Będzie jeszcze lepiej! 30.03.17, 22:47
    "Gdyby teraz odbywały się wybory, na PiS zagłosowałoby 29 procent wyborców, a na Platformę 27 procent - wynika z badania Kantar Millward Brown dla "Faktów" TVN i TVN24. W porównaniu do ostatniego sondażu tej pracowni poparcie dla partii Jarosława Kaczyńskiego spadło o 5 punktów procentowych, PO zaś wzrosło - o 3 punkty procentowe. Trzecią partią w sondażu jest Kukiz'15 z poparciem 10 proc. (o 5 pkt. proc. więcej). Partia Nowoczesna zdobyłaby jedynie 8 proc. głosów. Sojusz Lewicy Demokratycznej cieszy się także 8 proc. poparciem (wzrost o 5 pkt. proc.). Z kolei Partia Wolności (wcześniej Korwin) i Polskie Stronnictwo Ludowe zdobyłyby 4 proc. poparcia, a partia Razem - 2 proc. (spadek o 1 pkt. proc.)."
    Myślę, że chrześcijanie wreszcie znajdą pole dla realizacji swoich ambicji społecznych! :-))

    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,21570914,najnowszy-sondaz-pis-tylko-o-wlos-przed-platforma.html#MT2
  • 7sprawiedliwosc7 Re: Islamski kontynent 31.03.17, 17:42
   W końcu odszedł krwawy Obama i coś się zmienia na lepsze. Szkoda tylko tych 400 tysięcy ludzi, które zginęło.

   ,,Stany Zjednoczone zmieniają strategię - obalenie Assada przestało być priorytetem. Po 6 latach krwawej wojny w Syrii nastąpiła destabilizacja państwa, zginęło ponad 400 tysięcy ludzi i zaangażowano w konflikt zbrojny wiele krajów z całego świata. Rząd w Damaszku mimo wszystko funkcjonuje i przetrwał najgorsze a prezydent nie został obalony. Tymczasem nowa administracja USA ogłosiła, że Baszar Assad nie jest już jej priorytetem w Syrii. Nikki Haley, ambasadorka USA przy ONZ ogłosiła w czwartek, że Stany Zjednoczone nie będą już domagać się odejścia Assada. Priorytetem Amerykanów ma być teraz współpraca na rzecz przywrócenia pokoju w Syrii."

   zmianynaziemi.pl/wiadomosc/stany-zjednoczone-zmieniaja-strategie-obalenie-assada-przestalo-byc-priorytetem

  • 7sprawiedliwosc7 Re: Islamski kontynent 31.03.17, 21:12
   Dobrze robią walcząc z Państwem Islamskim ale straty wśród ludności cywilnej są większe niż gdy wojska Assada z Rosjanami szturmowali Aleppo. Czemu teraz na wyborczej nie ma newsu na pół strony? ,,Zagłada Mosulu" itd?

   ,,W Mosulu ginie coraz więcej cywilów. Bitwa o Mosul zaczyna przypominać to co obserwowaliśmy jeszcze kilka miesięcy temu podczas rosyjsko-syryjskiej ofensywy w mieście Aleppo. Zachodnia koalicja prowadzi naloty na pozycje bojowników z tzw. Państwa Islamskiego, lecz bomby zaczęły spadać również na cywilów. ONZ podaje, że w przeciągu ostatnich 40 dni w Mosulu zginęło co najmniej 307 osób a 273 zostały ranne."

   zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-mosulu-ginie-coraz-wiecej-cywilow
  • wislocki12 Fobie 31.03.17, 22:20
   A wiesz, jak się to nazywa? Ksenofobia! ;-)
   A po za tym na tym kontynencie rządzili już Frankowie, Grecy, Rzymianie, Brytowie, Celtowie, Słowianie, Germanie. Nawet muzułmanie bywali... ;-))
   • 7sprawiedliwosc7 Re: Fobie 04.04.17, 17:10
    Ksenofobia to jest niechęć wobec obcych. Ja nie mam nic do murzynów, skośnookich, żółtych, beżowych itd. Ja tylko uważam, że islam w Europie powinien być zakazany i nie jest to islamofobia, gdyż mój sprzeciw wobec islamu nie wynika z jakiś nieracjonalnych pobudek, tylko z wiedzy o islamie.
   • genia50 Re: Islamski kontynent 02.04.17, 00:21
    Szybciej niż muzułmanie zniszczy nas brak czystej wody i czystego powietrza. Dzisiaj ponad 20 stopni a wokół zapach spalenizny (wiosenne Polaków sprzątanie podwórek ) i dym unoszący się z kominów(?!).
  • 7sprawiedliwosc7 Re: Islamski kontynent 02.04.17, 20:44
   Polski Żyd, który w `68 wyjechał z Polski do Szwecji mówi, że imigracja nie jest powodem wzrostu przestępczości w Szwecji. Ba, nawet muzułmanie nie powodują wzrostu przestępczości. W tym chorym szwedzkim kraju zapraszają go do studia i w każdej stacji tam opowiada te bzdury i za to mu płacą. Jak znane są statystyki mówiące, że ponad 90% przestępstw w tym tych najcięższych popełniają nie rdzenni Szwedzi. Zapraszają go wszędzie i on tam gada te bzdury. Polityczna poprawność zabiła Szwecję mentalnie. Niedługo zniszczy fizycznie.

   ,,Emigracja wyraźnie nie powoduje zwiększenia się przestępczości w Szwecji, mimo że emigranci popełniają więcej przestępstw niż inni. . A awers jest taki, że bez przybyszy żylibyśmy w brudzie, nie mielibyśmy personelu w szpitalach i restauracjach. Na dłuższą metę zastrzyk nowej krwi powoduje wzrost dobrobytu. (...)"

   weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,21568263,jerzy-sarnecki-kiedy-zaczynalem-zycie-na-emigracji-bylem-atrakcyjny.html#TRwknd
  • 7sprawiedliwosc7 Re: Islamski kontynent 02.04.17, 21:14
   W końcu dostojnicy zaczynają rozumieć to co ja rozumiałem już od samego początku.

   ,,Amerykański generał: Poparcie arabskiej wiosny było błędem"

   ndie.pl/amerykanski-general-poparcie-arabskiej-wiosny-bylo-bledem/
  • 7sprawiedliwosc7 Re: Islamski kontynent 02.04.17, 21:17
   ,,Feministki ze Sztokholmu zmuszone są do opuszczania imigranckich dzielnic Husby i Tensta, ponieważ jak twierdzą, islamscy fundamentaliści rządzą na przedmieściach. Zgodnie z doniesieniami telewizji SVT, jedna z nich, Nalin Pekgul, była członkini parlamentu, przedstawicielka Szwedzkiej Socjaldemokratycznej Partii Robotniczej, przez ponad 30 lat mieszkała na przedmieściach Sztokholmu, w dzielnicy Tensta, jednak nie może już czuć się tam bezpiecznie. Jak twierdzi polityk, muzułmańscy fundamentaliści przejęli tam władzę, a odwiedziny centrum tej dzielnicy nie obyłyby się bez szykanowania."

   ndie.pl/szwedzkie-feministki-zmuszone-opuszczenia-przedmiesc-islamskich-fundamentalistow/
  • 7sprawiedliwosc7 Re: Islamski kontynent 02.04.17, 21:43
   Jeszcze odnośnie zamachu w Londynie. To prawie 90% policjantów w Londynie nie nosi broni. Dlatego zamachowiec jednego zarżnął a drugiego miał zamiar i wszedłby do parlamentu. Sytuację uratowało tylko to, że jeden z prywatnych ochroniarzy jednego z polityków miał broń.
  • 7sprawiedliwosc7 Re: Islamski kontynent 02.04.17, 21:50
   W 2016. ,,Takiego exodusu nie było w Szwecji od blisko 160 lat. Jak pokazują statystyki, ze Szwecji wyjechało w ostatnim roku 51,237 Szwedów. Więcej osób opuściło kraj tylko w XIX wieku wskutek klęsk nieurodzaju oraz dużego bezrobocia.

   www.kresy.pl/wydarzenia,europa-polnocna?zobacz/szwedzi-masowo-opuszczaja-swoj-kraj
   • 7sprawiedliwosc7 Re: Islamski kontynent 02.04.17, 21:52
    Zaraz wisłocki napisze, że z Polski wyemigrowało jeszcze więcej. Tylko ludność Szwecji wynosi tylko 9,5 miliona z czego muzułmanów jest 1,5 miliona. I niby czemu emigrują jeśli to jeden z najbogatszych krajów w Europie o ile nie najbogatszy. Pomijając takie quasi państwa jak Monaco.
    • 7sprawiedliwosc7 Re: Islamski kontynent 02.04.17, 22:01
     Z Polski jak wyjedzie nawet 5 milionów to zostaje jeszcze 32 miliony Polaków. W Szwecji w 10 lat nie ma pół miliona Szwedów. Czyli populacja rdzennych Szwedów w Szwecji spada z 7,5 miliona do 7. Muzułmanie co 10 lat podwajają swoją liczebność dzięki imigracji i rozrodczości. W 10 lat robi się 3 miliony. W 20 lat 6 milionów i są większością.
     • wislocki12 Dobrze im tak 02.04.17, 22:21
      Zupełnie nie rozumiem, o co Ci chodzi:
      1) Szwecja to kraj protestancki,
      2) Szwedzi napadli na nas w w 1665 r.,
      3) "(...) ostatecznie Szwedzi zostali wyparci, to jednak poniesione straty w wyniku walki z kilkoma przeciwnikami oraz koszty ustępstw pokojowych były ogromne. Niektóre zniszczenia materialne, szczególnie szwedzka grabież dóbr kultury polskiej, są odczuwalne do dziś." (Wikipedia)
  • 7sprawiedliwosc7 Re: Islamski kontynent 03.04.17, 19:10
   W Rosji prawie 20% ludności to muzułmanie. Jeszcze 10 lat temu to było 15%. W samej Moskwie mieszka 3 miliony muzułmanów. Rosjanie mają więcej muzułmanów niż jakikolwiek europejski kraj. Rosjanie żyją krótko i się nie rozmnażają w przeciwieństwie do rosyjskich muzułmanów.

   fakty.interia.pl/swiat/news-w-rosji-25-proc-mezczyzn-umiera-przed-55-rokiem-zycia,nId,1098074

   wyborcza.pl/1,75399,18897637,moskwa-najwieksze-muzulmanskie-miasto-europy-ma-nowy-meczet.html
  • 7sprawiedliwosc7 Re: Islamski kontynent 03.04.17, 19:40
   W bogatych krajach arabskich jak Arabia Saudyjska, Katar czy ZEA praca fizyczna jest hańbą i nie mogą jej wykonywać rdzenni mieszkańcy. Dlatego zatrudniają robotników z Bangladeszu czy Indii, którzy żyją w warunkach jak niewolnicy w XIX wieku.

   ,,Kuwejcka policja zatrzymała kobietę, która nagrała film z upadku z siódmego piętra swojej gosposi i nawet nie próbował jej ratować. Pomoc domowa z Etiopii wisiała na zewnętrznej stronie budynku i trzymała się jedną ręką okiennej ramy, wzywając pomocy. Później osłabła i spadła z siódmego piętra na markizę. Gospodyni bez większych emocji filmowała całe zdarzenie, a następnie opublikowała nagranie w sieci."

   zmianynaziemi.pl/wiadomosc/szokujace-praktyki-w-kuwejcie-kobieta-sfilmowala-upadek-gosposi-z-siodmego-pietra
  • 7sprawiedliwosc7 Re: Islamski kontynent 03.04.17, 19:47
   Czeczen jak nic. Mają inna kulturę od muzułmanów z Bliskiego Wschodu ponieważ nie lubią ataków samobójczych.

   ndie.pl/zdjecie-zamachowca-podkladajacego-bombe-petersburgu-uchwycily-go-kamery-monitoringu/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka