Dodaj do ulubionych

Roszada...

28.10.18, 19:45
"Skąd bierze się presja ideologizowania także szkół?
Presja pochodzi z zewnątrz, również finanse są zewnętrzne, także zewnętrzne jest wszelkiego rodzaju inne wsparcie dla tego typu działań. Proszę zwrócić uwagę, że środowiska szerzące tego typu ideologie ani nie cierpią na brak funduszy na promowanie swojej ideologii, ani nie mają problemów z logistyką przy okazji tego typu działań, co więcej, mają też zaplecze medialne, które zapewnia im TVN czy „Gazeta Wyborcza” i pokrewne ośrodki medialne. Oni walczą o polską duszę, w pierwszym rządzie toczą bój o dusze dzieci i młodzieży."
Wystarczy zamiast "Wyborczej" i TVN wstawić TVP i "Nasz Dziennik" i... wszysko jasne - Kościół katolicki w ogóle nie jest zainteresowany indoktrynacją polskiej szkoły... ;-)

Artykuł opublikowany na stronie: naszdziennik.pl/polska-kraj/202555,nie-pozwolmy-deprawowac-dzieci.html
Obserwuj wątek
  • genia50 Re: Roszada... 28.10.18, 20:45
   Chyba ten Ojciec też nie może narzekać na fundusze, a zwłaszcza ostatnio. Kiedy włączam radio , szukając stacji do słuchania, zawsze natykam się na kilku częstotliwościach (mocny sygnał) na jego rozgłośnię. Ma dostęp bezpłatny do archiwów TVP,multipleks, oraz różne dotacje.Nie bez powodu mówi się na jego posiadłość imperium.Nawet ważne osoby z rządu mu się kłaniają, a nawet widziałam jak pląsały.
   • e-zybi Re: Roszada... 29.10.18, 03:07
    "Nawet ważne osoby z rządu mu się kłaniają, a nawet widziałam jak pląsały."
    Racja! Cała prawda na jednym zdjęciu ;-) memy.pl/show/big/uploads/Post/240053/15407787670038.jpg

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka