Dodaj do ulubionych

Argumenty...

24.11.18, 00:04
Ks. prof. dr hab. Tadeusz Guz, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II:
"Wysoka Rado, Wielce Szanowni Państwo, Szczęść Boże! Wierząc żarliwie w Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego i pomny na prawdziwość Jego biblijnego Słowa Pisma Świętego Starego Testamentu: „Będziesz miłował Pana, Boga swego, całym swoim sercem, całą swoją duszą, całym swoim umysłem i całą swoją mocą” (Pwt 6,4n.; Kpł 19,18) oraz Nowego Testamentu: „Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego” (Mk 12,31), proponuję Państwu z racji na zaistniałą problematykę wyrażoną przez Państwa w liście otwartym z dnia 13 listopada 2018 roku do Rektora KUL, merytoryczną debatę naukową na argumenty."
Myślę, że debata właśnie się skończyła, niezależnie od proponowanych tematów. ;-)

Artykuł opublikowany na stronie: naszdziennik.pl/polska-kraj/203271,list-otwarty-do-polskiej-rady-chrzescijan-i-zydow.html
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka