Dodaj do ulubionych

Wie, co mówi!

17.12.19, 00:27
"Sądownictwo w Polsce po prostu wypowiedziało posłuszeństwo nie jakiejkolwiek władzy, tylko obowiązującemu w Polsce prawu i wszystkim regułom, które tworzyły dotąd podstawy polskiego wymiaru sprawiedliwości – powiedział Kaczyński.
Wypowiedź prezesa PiS skomentował dosadnie w radio Zet marszałek Senatu Tomasz Grodzki. - Życzę panu prezesowi szybkiego powrotu do zdrowia. Jak bierze się silne leki przeciwbólowe, umysł człowieka naprawdę reaguje trochę inaczej – skwitował."
Myślę, że Grodzki wie, co mówi. Jest przecież lekarzem! :-)

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/grodzki-wypowiedzial-sie-ostro-o-kaczynskim/62shqws
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: Wie, co mówi! 17.12.19, 09:40
   Kaczyński zapomniał tylko dodać, że te prawa i reguły stworzył przy pomocy swojego przyjaciela z. Ziobry i teraz usiłuje narzucić je Polsce i Polakom... :-(
  • wislocki12 Re: Wie, co mówi! 17.12.19, 20:16
   "To bezczelność i nieodnalezienie się w sytuacji, te słowa, nie powinny mieć miejsca w polskiej debacie publicznej; to kompletna kompromitacja, to jest niegodne marszałka Senatu - tak wicerzecznik PiS Radosław Fogiel odniósł się do słów marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego o prezesie PiS."
   No tak, szarganie świętości! Ciekawe, jak zareagowałby wicerzecznik, gdyby Grodzki w analogiczny sposób wy raził się o Donaldzie Tusku? Myślę, że byłby bardziej wyrozumiały... ;-)

   www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/rzecznik-pis-nie-wytrzymal-i-sie-wsciekl-to-bezczelnosc/8qyq6be
   • wislocki12 Re: Wie, co mówi! 18.12.19, 00:12
    I pomyśleć tylko, że gdy kiedyś prezes nazwał kolegów posłów "zdradzieckimi mordami" i "kanaliami" wicerzecznik Vogel nie wyraził o tym swojej opinii... :-(

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka