Dodaj do ulubionych

Mityczni eksperci?

07.11.20, 22:32
"Często pytają mnie Państwo, kim są Ci mityczni eksperci". Premier Morawiecki przedstawia nazwiska: "Najlepsi z najlepszych.""
Ciekawe, czy to właśnie ci eksperci doradzili premierowi w swoim czasie uznać, że "wirus jest już w odwrocie i nie ma się co jego bać", a następnie zaprosić Polaków na wybory? ;-)

wpolityce.pl/polityka/525545-premier-przedstawia-ekspertow-najlepsi-z-najlepszych
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: Mityczni eksperci? 07.11.20, 22:43
   "Premier Mateusz Morawiecki uczestniczył w wideokonferencji z ekspertami Rady Medycznej. Morawiecki podkreślił że specjaliści, z którymi konsultuje się rząd to "najlepsi z najlepszych, najwspanialsze umysły, jakie polska medycyna ma do zaoferowania".
   2 godziny temu! ;-)

   regiony.tvp.pl/50704666/premier-spotkal-sie-z-ekspertami-rady-medycznej
  • e-zybi Re: Mityczni eksperci? 08.11.20, 05:41
   "Prof. Simon: jak w kraju na szczycie epidemii można eskalować konflikty w społeczeństwie? Jestem jedną z wielu osób, które mówiły tym samym językiem: zakażeń jest więcej niż pokazują testy, będziemy mieć duży kłopot jesienią, przygotujmy się na to. Tymczasem nie zrobiono nic. To jest oburzające, że ktoś świadomie działa na szkodę Polaków, ciągle skłóca społeczeństwo, przeciwstawia sobie różne grupy. Tymczasem dla grupy paladynów Jarosława Kaczyńskiego, który wydaje się być zupełnie odrealniony od zwykłego życia i potrzeb Polaków, jedność narodu, społeczeństwo, choroby walka z wszech występującą korupcją to nieistniejący problem w tym państwie."
   Rad dobrych ekspertów warto słuchać, tymczasem... img14.dmty.pl//uploads/202011/1604694166_veph7e_600.jpg :-(

   www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/prof-simon-jak-w-kraju-objetym-epidemia-mozna-eskalowac-konflikty/ekh83s9,2b83378a
  • wislocki12 Re: Mityczni eksperci? 10.11.20, 19:27
   "Premier Mateusz Morawiecki podał nazwiska rady medycznej ekspertów, z których opinii korzysta, opracowując strategię walki z epidemią. Profesorowie wyjaśniają, że to dopiero początek współpracy - po 10 miesiącach epidemii, odbyły się dopiero 3 spotkania. Eksperci zaznaczają, że nie chcą brać odpowiedzialności za wcześniejsze decyzje rządu. - My mamy się zajmować epidemią, wszyscy zgodnie, niezależnie od poglądów, a są tacy, którzy mają to w nosie i generują konflikty - zaznacza prof. Simon.
   (...)
   Okazuje się jednak, że zespół doradców został powołany dosłownie kilka tygodni temu, co wyraźnie podkreślają eksperci, którzy zasiedli w Radzie Medycznej przy Głównym Doradcy Premiera ds. COVID-19. Nadal nie ma oficjalnych informacji, z kim wcześniej konsultowane były decyzje dotyczące walki z epidemią w Polsce.
   Profesorowie, z którymi dzisiaj udało nam się skontaktować, wyraźnie odcinają się od większości poprzednich decyzji resortu zdrowia."

   portal.abczdrowie.pl/premier-ujawnil-nazwiska-ekspertow-medycznych-ktorzy-mu-doradzaja

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka