Dodaj do ulubionych

"Prezes PiS ma bowiem nowego ulubieńca"

30.01.21, 22:16
"Prezes zniknął Matiego", "prezes właśnie wygumkował Matiego" to tylko dwie z wielu wiadomości, jakie otrzymałam w trakcie wywiadu Jarosława Kaczyńskiego w telewizji wPolsce. Większość z tych informacji przekazywana była z radością, bo szef rządu nie cieszy się sympatią większości PiS. Z zaniepokojeniem przyjęto za to w partii fakt, że Jarosław Kaczyński ma nowego ulubieńca."
(...)
Informacje o słabości Morawieckiego pojawiają się od jakiegoś czasu, a w PiS coraz odważniej plotkuje się o możliwym następcy. Część działaczy chciałaby, aby został nim Mariusz Błaszczak. Premierowskie marzenia mają też Jacek Kurski i Michał Dworczyk. Według moich ustaleń na razie żaden z nich nie ma szans. W takiej sytuacji wywiad Jarosława Kaczyńskiego wywołał w partii kolejny ferment. Prezes PiS ma bowiem nowego ulubieńca. Jest nim prezes PKN Orlen Daniel Obajtek, który zrealizował wielkie marzenie Jarosława Kaczyńskiego i za państwowe pieniądze wykupił gazety regionalne od niemieckiego wydawcy."

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/kaczynski-zamiast-morawieckiego-holubi-obajtka/zvwxsn3?utm_source=www.fakt.pl_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka