Dodaj do ulubionych

WYBORY PARLAMENTARNE 2015

20.10.15, 15:04
Drodzy Wyborcy, większość z Was jest zapewne zmęczona tym co się dzieje obecnie w Polsce. Cała obecna klasa polityczna próbuje wmówić Wam, że walczą o dobro Wasze i Polski. W rzeczywistości każdy z nich walczy o to, aby zostać przy korycie i jak najwięcej się nażreć, oczywiście na koszt Wasz - podatników! Dlatego też przedstawiam Wam jedyną słuszną alternatywę w tych wyborach jaką jest Partia KORWiN.

Jako jedyni proponują:

# likwidację podatku dochodowego
# obniżkę podatku VAT z 23 do 15 procent
# stopniową obniżkę akcyzy
# zmniejszenie biurokracji
# wprowadzenie większej wolności osobistej i gospodarczej
# wyraźnie sprzeciwiają się napływowi islamskich imigrantów do Polski.

Głos oddany na PO/PiS/Zjednoczona Lewica/Kukiz/Nowoczesna to głos stracony. Jeżeli ktoś chce prawdziwych zmian na lepsze to 25 października powinien razem z całą rodziną głosować na Partię KORWiN, lista numer 4.


Jesteśmy otwarci na dalsze Państwa pytania. Mamy precyzyjny program i plan reform kraju. Każdy jego punkt jesteśmy w stanie omówić. To nas różni od pozostałych partii politycznych - nie dajemy pustych obietnic, że dzięki nam w Polsce będzie lepiej. My po prostu mówimy co zrobimy, aby tak się stało! :)

Zapraszamy na nasze profile Facebook:

www.facebook.com/KORWiN.Bircza - KORWiN Bircza
www.facebook.com/partiakorwin - Partia KORWiN

Pozdrawiamy, KORWiN Bircza
Obserwuj wątek
  • darino Re: WYBORY PARLAMENTARNE 2015 20.10.15, 23:25
   Ja zagłosuję na Partię Razem. Dla mnie jest bardziej wiarygodna, niż KORWIN.
   • korwin_bircza Re: WYBORY PARLAMENTARNE 2015 22.10.15, 16:59
    Darino, program Partii Razem doprowadzi do katastrofy gospodarczej i wbrew temu co mówią przedstawiciele tej partii - gigantycznie wysokie podatki jakie proponuje Razem gwałtownie powiększą biedę. Wedle tego co powiedział Zandberg - "im więcej ktoś zarabia tym większe musi płacić podatki". Efekt będzie taki, że nikt nie będzie chciał płacić tutaj w Polsce tak wysokich podatków, a działalność gospodarczą zarejestruje za granicą żeby tam odprowadzać niższe podatki (przykład - Gerard Deparieru). Wysokie podatki będą też odstraszać zagraniczne firmy do inwestowania w Polsce na czym polska gospodarka bardzo straci. Ale w sumie nie dziwię się, że chcesz głosować na lewactwo - sympatycy UPA i Bandery nie lubią Polski...
    • darino Razem 22.10.15, 23:34
     > Darino, program Partii Razem doprowadzi do katastrofy gospodarczej i wbrew temu
     > co mówią przedstawiciele tej partii - gigantycznie wysokie podatki jakie propo
     > nuje Razem gwałtownie powiększą biedę. Wedle tego co powiedział Zandberg - "im
     > więcej ktoś zarabia tym większe musi płacić podatki". Efekt będzie taki, że nik
     > t nie będzie chciał płacić tutaj w Polsce tak wysokich podatków, a działalność
     > gospodarczą zarejestruje za granicą żeby tam odprowadzać niższe podatki (przykł
     > ad - Gerard Deparieru). Wysokie podatki będą też odstraszać zagraniczne firmy d
     > o inwestowania w Polsce na czym polska gospodarka bardzo straci. Ale w sumie ni
     > e dziwię się, że chcesz głosować na lewactwo - sympatycy UPA i Bandery nie lubi
     > ą Polski...

     1. Po pierwsze - histeryzujesz. Partia Razem walczy o przekroczenie progu 3 %, aby otrzymać finansowanie z budżetu. A nie o zdobycie większości.
     2. Po drugie - rządził będzie PiS. Kwestia tylko, z jakimi przystawkami, i przy jak silnej opozycji PO.
     3. Po trzecie - głosuję na "lewactwo", bo uważam, że lewica w stylu zachodnim jest bardzo potrzebna. Nie jestem zainteresowany głosowaniem na dawnych komuchów.
     4. Po czwarte - chyba UPA i Bandera mieli w Polsce wielu sympatyków, bo wyjechało z Polski na stałe kilka milionów osob. Przypuszczam, że dlatego, że jej nie lubili. Gdyby lubili, to by pewnie zostali :).
   • darino Razem 24.10.15, 10:42
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,147565,19073898,manifest-przedsiebiorcy-z-partii-razem-ten-wpis-rozchodzi.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta
  • klawisz2 Re: WYBORY PARLAMENTARNE 2015 21.10.15, 11:01
   A czy jesteście za:
   1. Przyjęciem np. 1mln obywateli Ukrainy w naszym kraju?
   2. Zniesieniem sankcji wobec Rosji?
   3. Wypowiedzeniem konkordatu, likwidacją funduszu kościelnego i opłacania katechetów z budżetu Państwa?

   • korwin_bircza Re: WYBORY PARLAMENTARNE 2015 22.10.15, 17:27
    Do klawisz2

    1. Nie mamy nic przeciwko pod warunkiem, że przyjadą tutaj i będą chcieli pracować, a nie utrzymywać się z zasiłków socjalnych. Ponadto warunkiem jest to, aby respektowali polskie prawo i kulturę. Cudzoziemcy nie stosujący się do tych zasad powinni zostawać natychmiast deportowani do swoich krajów ojczystych. Natomiast sprzeciwiamy się kategorycznie przyjmowaniu przez Polskę uchodźców oraz jakimkolwiek ich finansowaniu. Priorytetetem dla Partii KORWiN jest stworzenie warunków zachęcających do powrotu Polaków, którzy musieli wyjechać za granicę. To nasi rodacy są dla nas najważniejsi, a nie uchodźcy!

    2. Tak, jesteśmy za zniesieniem sankcji wobec Rosji. Partia KORWiN uważa, że polska polityka zagraniczna powinna kierować się korzyściami państwa polskiego, a nie osobistą niechęcią niektórych polskich i unijnych polityków wobec Rosji. Nałożenie sankcji na Rosję okazało się dla Polski niekorzystne, co wcześniej było jasne do przewidzenia! Rosja nie ma wobec nas żadnych pretensji terytorialnych, Ukraina - owszem! Takie więc to Ukraina jest naszym wrogiem, a nie Rosja.

    3. Partia KORWiN jest za przyjaznym rozdziałem państwa od kościoła, kościoł powinien utrzymywać się za swoje pieniądze, w tym też samodzielnie finansować lekcje religii w szkołach.

    Dziękuję za mądre pytania, mam nadzieję że rozwiałem Twoje wątpliwości oraz że 25 października zagłosujesz za zdrowym rozsądkiem czyli za Partią KORWiN, pozdrawiam :)
  • graziowawiar Re: WYBORY PARLAMENTARNE 2015 22.10.15, 12:33
   TYLKO PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ...
   RESZTA TO BADZIEWIE ...


   • klawisz2 dlaczego PIS 22.10.15, 12:55
    Jeśli nie chcesz, żeby Arabowie w Twoim kraju rozsiewali gnidy i pierwotniaki – głosuj na PiS! PiS nie wpuści do Polski emigrantów! To problem Niemców, a nie nasz.

    Jeśli nie chcesz, żeby feministki i inne lewactwo panoszyło się w polskiej telewizji, pieprząc o prawach kobiet i promując pederastię i lesbijstwo – głosuj na PiS. PiS przywróci polski charakter polskim mediom!
    Jeśli nie chcesz, żeby pedały i lesby mogły zawierać małżeństwa – głosuj na PiS! Rząd PiS będzie zawsze po stronie normalnych ludzi i normalnych zachowań. Tu jest Polska!
    Jeśli nie chcesz, żeby w szkole uczyli seksu i genderu – głosuj na PiS! PiS nie dopuści do deprawacji polskiej młodzieży i zapewni jej wychowanie patriotyczne, aby zawsze wiedziała, że Polacy byli i są zawsze najlepsi i zawsze bez winy. Dość polityki przepraszania!
    Jeśli nie chcesz, aby Kościół nie był w Polsce prześladowany, nękany podatkami i bezduszną odmową pomocy ze strony antypolskich urzędników – głosuj na PiS! Tylko rząd PiS zagwarantuje, że Kościół zajmie w polskim życiu publicznym należne mu miejsce przewodnika i wychowawcy narodu! Dosyć lewactwa, liberałów i pieprzenia o „równości i wolności”, przykrywającego promocję pederastii i ateizmu.
    Jeśli nie chcesz, żeby głupie przepisy uniemożliwiały zaprowadzenie natychmiastowego porządku w skorumpowanych i źle działających instytucjach – głosuj na PiS! Tylko rząd PiS zapewni natychmiastową czynność prokuratury i służb tam, gdzie dostrzeże zagrożenie i patologię. Dość imposybilizmu!
    Jeśli nie chcesz słabej władzy, przeciągających się procedur, uzgodnień, negocjacji i sporów, a w to miejsce pragniesz władzy zdecydowanej i skutecznej – głosuj na PiS! Polska musi być rządzona silną i sprawiedliwą ręką! Co ma być zrobione, zrobione będzie.
    Jeśli nie chcesz, by nieudolni urzędnicy, opóźniający realizację programu naprawy państwa, trzymali się swoich stołków – głosuj na PiS! Tylko rząd PiS zapewnia skuteczną kontrolę partii i jej Prezesa nad administracją państwową oraz współdziałanie wszystkich organów na rzecz realizacji patriotycznej wizji silnej i nowoczesnej Polski. Jeden jest polski naród katolicki, jedna tradycja i jeden narodowy interes. Komu się nie podoba, może wyjechać.
    Jeśli nie chcesz, żeby polscy dyplomaci siedzieli na końcu stołu, nieśmiało deklarując to wszystko, czego chcą od nas Unia i Niemcy – głosuj na PiS! Tylko rząd PiS zapewni nam politykę zagraniczną opartą na konsekwentnym domaganiu się jak największych korzyści dla Polski i jak najmniejszych zobowiązań wobec wspólnoty narodów. PiS wymusi na przywódcach świata szacunek i posłuch dla polskiego zdania i polskich interesów. Wystarczy być stanowczym i manifestować swą godność.
    Jeśli nie chcesz, żeby zamykano nierentowne przedsiębiorstwa państwowe i ograniczano przywileje grupowe, np. górnicze albo wojskowe – głosuj na PiS! Rząd PiS gwarantuje, że w razie dobrej współpracy i lojalności ze strony organizacji związkowych i zawodowych wszystkie przywileje danej grupy zostaną zachowane.
    Jeśli nie chcesz, aby rząd opłacał antypolską, antypatriotyczną i duchowo obcą nam kulturę – głosuj na PiS! PiS zagwarantuje, że polska kultura będzie nareszcie polska i chrześcijańska!
    Jeśli chcesz rządów autorytarnych, kontrolujących wszystko i epatujących naród ideologią i propagandą – głosuj na PiS!
    Jeśli chcesz rządów stosujących zastraszanie i represje wobec swoich przeciwników – głosuj na PiS!
    Jeśli jesteś wrogiem demokracji, wolności i równości, jeśli nie chcesz wokół siebie obcych i innych niż ty – głosuj na PiS!
    Jeszcze pięć milionów takich szlachetnych i światłych obywateli jak ty, a będziemy mieli sanację i PRL w jednym! I nareszcie będziemy u siebie, a Polska nareszcie będzie Polską! Amen.

   • klawisz2 Re: WYBORY PARLAMENTARNE 2015 23.10.15, 10:14
    TYLKO PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ...RESZTA TO BADZIEWIE – typowa odzywka zakompleksionego katolika z prowincji. Poczytaj 22 rozdział Ewangelii Mateusza. Jeżeli jest to zbyt trudne wyzwanie dla Ciebie to poproś kogoś.
    • korwin_bircza Re: WYBORY PARLAMENTARNE 2015 23.10.15, 12:55
     klawisz2 - nawiązując do Twojej wypowiedzi:

     Jestem w pewnym stopniu przekonany, ze Jezus widząc to jak PiS wykorzystuje kościół do gry politycznej potępiłby ich, tak jak to zrobił pewnego dnia w świątyni („Weźcie to stąd, a nie róbcie z domu mego Ojca targowiska”). PiS robi targowisko poprzez robienie z siebie wiernych obrońców kościoła katolickiego, a prawda jest taka, że robią to tylko "na pokaz" aby podporządkować sobie elektorat "katoli", który w Polsce jest bardzo liczny. Ponadto, po interpretacji nauk Chrystusa można stwierdzić, że odrzucał/negował on socjalizm, a popierał wolny rynek i kapitalizm. Pismo Święte nazywa "własność i sprawiedliwość" wartościami świętymi, a warto zauważyć że pojawiają się one w dewizie Parti KORWiN: "Wolność, własność, sprawiedliwość".

     Podaję link do artykułu "Nauki Jezusa w odniesieniu do gospodarki i niektórych spraw społecznych", który naprawdę warto przeczytać:

     www.pafere.org/artykuly,n2241,nauki_jezusa_w_odniesieniu_do_gospodarki_i_niektorych_spraw_spolecznych.html
     a także link do filmu przedstawiającego wpływ niskich podatków (których chce Partia KORWiN) na gospodarkę: youtu.be/0txjSKE1qvg?t=4m9s
  • graziowawiar Re: WYBORY PARLAMENTARNE 2015 22.10.15, 16:09
   Jeżeli nie chcesz żeby pisano takie bzdury, głosuj na PiS...
   Po roku rządów prawicy trudno będzie tak kłamać...
   • korwin_bircza Re: WYBORY PARLAMENTARNE 2015 22.10.15, 17:41
    graziowawiar kto według Ciebie kłamie?

    Dzisiaj największym kłamcą jest PiS. PO przynajmniej się z tym nie kryje że oszukują, kradną, są skorumpowani i biorą udział w różnych aferach. Ale mimo wszystko PiS jest jeszcze większym kłamcą gdyż obiecuje, że jak dojdzie do władzy to wszystko się zmieni na lepsze. A to jest nieprawda! PiS to socjaliści, a przy tak dramatycznej sytuacji finansowej w jakiej obecnie jest ZUS dojście do władzy jakiejkolwiek partii socjalistycznej doprowadzi Polskę do ruiny! Obiecują przeróżne zasiłki i podwyżki płac ale nie powiedzą skąd wezmą na to pieniądze. Otóż podwyższą podatki! A to nie spowoduje szybkiego rozwoju gospodarczego tylko go załamuje. Rozwój gospodarczy to obniżka podatków i zmniejszenie biurokracji. Niestety PiS nie jest tym zainteresowane. Zrozumcie, że żaden z obecnych krajów uważany za bogaty swojej potęgi nie zbudował na socjaliźmie, a na wolnorynkowym kapitaliźmie! Polska gospodarka tego potrzebuje, a jedynym w Polsce ugrupowaniem wolnorynkowym jest Partia KORWiN. Ale jeżeli dalej chcecie być "dymani" przez państwo to sobie głosujcie na PO/PiS wszystko jedno. Tylko żebyście się nie obudzili z ręką w nocniku jak za 50 lat nie będzie w Polsce żadnych młodych ludzi, a emeryci stanowiący ponad 90% społeczeństwa będą dostawać głodowe emerytury...
   • klawisz2 Re: WYBORY PARLAMENTARNE 2015 23.10.15, 10:07
    „Jeżeli nie chcesz żeby pisano takie bzdury, głosuj na PiS...Po roku rządów prawicy trudno będzie tak kłamać...” - Wiem, bo wszyscy, którzy myślą inaczej niż PIS będą już za kratami. Jak w Rosji, Białorusi, Syrii, Iranie…….Amen
  • graziowawiar Re: WYBORY PARLAMENTARNE 2015 22.10.15, 19:52
   Kłamie kłamca...
   • klawisz2 Re: WYBORY PARLAMENTARNE 2015 23.10.15, 10:08
    Typowa wypowiedź intelektualisty PIS-u.
  • baristan Re: WYBORY PARLAMENTARNE 2015 23.10.15, 10:21
   Jeszcze trzeba dodać, że lewica niczym się nie różni od po i pisu. Tez będzie zabierał nasze pieniądze i decydowała na co je wydawać. Niby zabierze kościołowi ale dofinasuje gender, aborcję itp itd. Mając gdzieś co myśli o tym społeczeństwo. Zgadzam się z tym co powiedział Korwin ze im mniej w budżecie tym lepiej. Może pora bym sam decydował na co wydam swoje pieniądze.
  • graziowawiar Re: WYBORY PARLAMENTARNE 2015 23.10.15, 10:39
   Czas na dobrą zmianę...
   Głosuj na Prawo i Sprawiedliwość...
   Damy radę...
   • klawisz2 Re: WYBORY PARLAMENTARNE 2015 23.10.15, 12:35
    Szczęść Boże
    Nie dacie rady, bo zakłady karne są już przepełnione. Gdzie wyślecie kilka milionów obywateli którzy mają odmienną wizję Polski niż wy? Na Sybir? Amen
  • baristan Re: WYBORY PARLAMENTARNE 2015 23.10.15, 13:28
   Oto polska wlasnie - po straszy pisem, pis po a lewica rydzykiem i biskupami. A każdy chce władzy by mieć środki na dalsze straszenie i układanie świata po swojemu . Korwin przynajmniej nie zabierze pieniędzy ludziom którzy chcą żyć poza tym konfliktem. No i nie sprowadzi nam islamu do polski, a każdy kto choć raz był za granicą wie co to oznacza.
   • klawisz2 @Baristan 23.10.15, 14:55
    „No i nie sprowadzi nam islamu do polski, a każdy, kto choć raz był za granicą wie, co to oznacza”.

    Za Granicami spędziłem prawie połowę mojego dorosłego życia. Byłem na kilku kontynentach i wiele widziałem. Nigdzie jednak nie widziałem, aby wyznawcy jednej religii zachowywali się jak psy dingo. Polski katolicki motłoch jest czymś szczególnym na mapie religijnej świata. W krajach gdzie jest po przynajmniej kilka religii widziałem więcej szacunku, zrozumienia i tolerancji niż w Polsce gdzie ponoć 90% mieszkańców wyznaje tego samego Boga.
    • graziowawiar Re: @Baristan 23.10.15, 17:03
     Wyjedź z na ANTARKTYDĘ, NIE SPOTKASZ TAM MOTŁOCHU MASOCHISTO...
     • klawisz2 Re: @graziowawiar 23.10.15, 19:34
      No to liczą zakompleksione Pisiaki, którzy z racji ułomności umysłowej mają problemy z odnalezieniem się w nowej rzeczywistości. Jeżeli stworzycie republikę wyznaniową to pewnie część inteligencji wyjedzie, część pozamykacie tak jak robiło to KGB i Gestapo. Wówczas może tacy jak ty, ofiary Rydzyka i innych dewiatów seksualnych noszących sukienki i podkolanówki znajdą jakąś przyzwoitą pracę. Ja jednak nie dam Ci tej satysfakcji, i pozostanę tutaj. To również mój kraj.
  • baristan Re: WYBORY PARLAMENTARNE 2015 23.10.15, 16:16
   Akurat powiedzenie, że polak polakowi wilkiem znikąd się nie wzięło.
   www.youtube.com/watch?v=zL0vL5iR38A

   Zadbajmy najpierw o naszych rodaków. A później pomyślmy o innych.
  • czesio48 Re: WYBORY PARLAMENTARNE 2015 23.10.15, 19:51
   PO mimo ogromnych pieniędzy z uni, zagrabienia OFE potrafiło zadłużyć kraj na ponad bilion, afera na aferze i kraj w ruinie patrz górnictwo, zawalona energetyka, służba zdrowia itd. Afera na aferze. Teksty u Sowy. Nagradzane dzieła szkalujące Polaków. By to zakończyć musimy zagłosować na PIS. Za ich rządów w IV RP w strachu byli tylko złodzieje no i może agenci., więc nie wierzcie w strachy.
   • klawisz2 Czesiu 24.10.15, 06:56
    Nie będzie pochwalona Maryja zawsze Dziewica
    No właśnie Ty straszysz pisząc, że jedynym światłem w tunelu jest PIS. To kłamstwo. To ta sama chorda politycznych wyjadaczy trzymająca się koryta od 15 lat. Ja głosuje na tych, którzy w przeciwieństwie do polityków zweryfikowani zostali na prawdziwym rynku pracy. Ja głosuję na Tych, którzy nie idą do polityki, aby się dorobić gdyż, na co dzień dorabiają się w życiu zawodowym. Na głosuję na tych, którzy mówią o gospodarce, ekonomii, podatkach i bezrobociu i są w tym specjalistami. A moim wyborem jest Nowoczesna Polska a nie jakiś PIS. Polityczną patologię w Polsce zakończymy wówczas kiedy PIS, PO, PSL i lewica z Millerem przejdą do historii.
    Natomiast o aferach i innych występkach PO o których piszesz zgadzam się w 100%.

  • graziowawiar Re: WYBORY PARLAMENTARNE 2015 26.10.15, 11:36
   Ten dzień nadszedł...
   Serdeczne podziękowania dla Wszystkich Którzy zagłosowali na PiS...
   Krok po kroku będzie budowana normalna, uczciwa, sprawiedliwa i gospodarna Polska...
   Damy radę...
   • klawisz2 Re: WYBORY PARLAMENTARNE 2015 26.10.15, 11:46
    No cóż wygrana jest przytłaczające i należy pogratulować tej partii. Ja głosowałem na NP. i cieszę się że są w parlamencie. PIS mające teraz większość będzie rządzić samodzielnie. To dobrze, gdyż po kilku miesiącach przekonamy się czy PO była tak zła czy PiS jest tak dobry. W końcu będzie punkt odniesienia. Ma nadzieję że Ryszard Petru którego partię wspierałem będzie również merytorycznie recenzował opinii publicznej jak PIS realizuję swoje obietnice. Przypomnę tylko kilka z punktów. Oczekiwania są ogromne.
    1. 1,5 biliona złotych na inwestycje
    2. 500 zł na dziecko
    3. obniżenie podatków
    4. ulgi podatkowe
    5. kasa dla nierentownych kopalń
    6. wyrównanie dopłat dla rolników w tej samej kwocie co rolnicy np. we Francji
    7. tanie mieszkania za 2 500 zł za m. kwadratowy
    8. miejsca pracy dla wszystkich młodych
    9. masowy powrót Polaków z emigracji
    10. powrót do wieku emerytalnego 60 lat dla kobiet i 65 dla mężczyzn
    11. pieniądze dla frankowiczów
    12. sieci nowych żłobków i przedszkoli
    13. skrócenia kolejek do lekarza
    14. żadnych uchodźców w Polsce
    15. sprowadzenie wraku Tupolewa z Rosji
    16. obniżenie długu publicznego
    17. nowoczesne uzbrojenie armii bronią wyprodukowaną w Polce ( system antyrakietowy).
    18. kontrakty dla Polskich stoczni
    19. darmowe leki dla 75+
    20. podatek CIT z 19 na 15
    21. minimalna stawka 12zł/godz
    22. 50mld z uszczelnienia systemu VAT
    23. przetargi dla polskich firm
    24. podwyżki dla budżetówki

    • korwin_bircza Re: WYBORY PARLAMENTARNE 2015 09.11.15, 13:01
     klawisz2

     Dobrze że nie głosowałeś na układ PO/PiS ale szkoda że na Nowoczesną. Sprawdź sobie ile "jedynek" na ich listach to byli politycy PO lub ludzie z Platformą związani. Sam Petru przez wiele lat popierał PO i był jej zwolennikiem. Ja mu nie ufam, wolę zagłosować na Korwina który o wolnym rynku i niskich podatkach mówi od 40 lat. Pozdrawiam.
   • korwin_bircza Re: WYBORY PARLAMENTARNE 2015 09.11.15, 12:56
    Wybacz, ale jesteś skończonym idiotą jeżeli wierzysz, że PiS dokona jakichś sensownych zmian. Polacy dalej będą wyjeżdżać za granicę bo w dupie mają czy PiS rozliczy rząd PO czy będzie tworzył wizerunek partii patriotycznej. Dla Polaków najważniejsze są obecnie wysokie zarobki i szeroki rynek pracy, a doprowadzić do tego mogą zmiany proponowane przez Partię KORWiN - brak podatku dochodowego i niski VAT na poziomie 15%. PiS to partia socjalistyczna, a każdy człowiek mający choć odrobinę pojęcia na tematy związane z gospodarką i ekonomią wie, że socjalizm hamuje rozwój. Jedyną drogą do silnej gospodarki i wysokich zarobków jest wolnorynkowy kapitalizm. PO/PiS pod względem gospodarczym są bardzo do siebie podobne.
    • klawisz2 Re: WYBORY PARLAMENTARNE 2015 10.11.15, 06:56
     W oczach polityków PIS presja będzie rosła z dnia na dzień. To już widać. Pani Szydło tak już nie promienieje jak w kampanii. Teraz cała Polska czeka na pieniądze. Oczywiście, że nie wywiążą się z obietnic, ale tak jak ktoś powiedziała „to jest właśnie początek końca tej partii”. Po prostu zrobili naród w h…..przy wsparciu Kościoła, który zostanie na pewno hojnie wynagrodzony. Szkoda tylko, że straci na tym Polska. Wczoraj dali już popis z Maciarem, Ziobro i Kamińskim. Z tego 1 w stanach kpili jak pukał do drzwi senatorów po katastrofie smoleńskiej. Teraz będzie przewodził szczytowi NATO w Warszawie – wstyd!
     Co do Petru? Na razie PIS wybrał do swego rządu prezesa jednego z banków. Petru mówi rozsądnie tak samo jak ludzie z Jego ugrupowania. Wczoraj właśnie powiedział, że drzwi do jego partii są otwarte dla posłów z PO ( po weryfikacji). Jak widać Jego celem jest rozbicie PO a więc twierdzenie ze jest On z PO jest skutkiem propagandy a nie wiedzy. Zresztą PO twierdzi, że dla nich największym zagrożeniem jest właśnie NP a nie PIS.
     • baristan Re: WYBORY PARLAMENTARNE 2015 17.11.15, 23:50
      Klawisz nie wiem czy wiesz ale program Petru do kopia programu PO z przed lat. I jak większość pamięta, Tusk wtedy też mówił całkiem rozsądnie - a co zrobił... . Zobaczymy na ile Petru to samodzielny liter, mam obawy że jest to tylko szalupa ratunkowa dla ludzi z PO. Taka zmiana szyldu. Większość ludzi i tak poza Kopacz i Schetyną nie jest wstanie wymienić więcej polityków tej partii.

      www.youtube.com/watch?v=yUUbxHnl_Yg
      • klawisz2 Re: WYBORY PARLAMENTARNE 2015 18.11.15, 14:41
       Dzisiaj Petru skrytykował PO za zachowanie ( buczenie) w trakcie expose Szydło. To mi się podoba. Pomimo że Petru konsekwentnie twierdzi, że PIS nie zrealizuje swoich obietnic to jednak kultura polityczna nie pozwala Mu się zachowywać jak zwierzę. Ten człowiek zachowuję się inaczej niż ta swołocz z PIS i PO i to świadczy o tym, że polityka może być inna. Oczywiście jak będzie dalej czas pokaże. Mam nadzieję że coś z tego będzie ale to wszystko jest tylko gdybaniem.
       Czy PO również mówiła, aby jedną godzinę religii zastąpić godziną ekonomii?
  • czarnateczka1 Re: WYBORY PARLAMENTARNE 2015 06.12.15, 11:42
   I po wyborach, "ciemny lud" zagłosował, zapłaci Polska

   secure.avaaz.org/pl/petition/Prezydent_Rzeczypospolitej_Polskiej_Pan_Andrzej_Duda_Wzywamy_Pana_do_zrzeczenia_sie_urzedu_Prezydenta
  • czesio48 Re: WYBORY PARLAMENTARNE 2015 07.12.15, 14:23
   Ciemny to jesteś ty i to wyjątkowoo
   • czarnateczka1 Re: WYBORY PARLAMENTARNE 2015 07.12.15, 15:29
    Stajemy się "Białorusią" w UE, dzięki prezydentowi też

    wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/507410,the-economist-o-rzadzie-pis-powrot-klopotliwej-ekipy-return-of-the-awkward-squad.html

    wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/506655,posel-pis-stanislaw-piotrowicz-bronil-ksiedza-pedofila-z-tylawy-wojciech-tochman-z-wyborczej-przypomina.html

    wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/507366,prof-konarski-prezydent-duda-w-sporze-o-trybunal-ma-szanse-zostac-bezstronnym-arbitrem.html

    Dziękuję ci czesio48x za potwierdzenie Kurskiego stwierdzenia "ciemny lud to kupi":)
   • czarnateczka1 Re: WYBORY PARLAMENTARNE 2015 07.12.15, 15:38
    Wyjątkowo zrozumiałem, że wraca PRL - ""Każda ręka podniesiona na Kościół, to ręka podniesiona na Polskę"

    wiadomosci.dziennik.pl/polityka/zdjecia/507507,6,24-urodziny-radia-maryja-na-uroczystosciach-byl-jaroslaw-kaczynski-i-ministrowie.html

    Czy to nie z Cyrankiewicza - "każda ręka podniesiona na władze (IVRP) zostanie odrąbana"?
   • czarnateczka1 Re: WYBORY PARLAMENTARNE 2015 07.12.15, 15:46
    czesio48 napisał:

    > Ciemny to jesteś ty i to wyjątkowoo<

    Jest nas więcej

    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19304315,pis-i-kaczynski-w-fatalnym-swietle-w-materiale-cnn-osmielili.html#Czolka3Img

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka