IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 29.01.07, 18:43
co sądzicie o zespole szkół ponadgimnazjalnych nr1 im.wyszyńskiego
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka