Gość: lio IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 29.01.07, 18:43 co sądzicie o zespole szkół ponadgimnazjalnych nr1 im.wyszyńskiego Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj