20.03.16, 10:16
Witam,słyszałem o odejściu młodego kleryka z parafi,tyle co przyszedł pół roku temu,pierwsza parafia,czyżby Bircza się nie spodobała? Czy wierni?
może ktoś wie.Pozdrwiam forumowiczów z Birczy.
Obserwuj wątek
    • pajakwawa Re: kleryk 22.03.16, 21:18
      Witam,widzę że ktoś ruszył ten temat,w sumie to prywatna sprawa i dość nie przyjemna,ale znam tą sprawę i myślę że ten kap....powinien się zapaść pod ziemię a napewno nie być już w tej parafí.Znam tą Rodzinę i ta rodzina się rozpadła z tego co wiem,a widziałam tych dwoje w dość nie zręcznej sytuacji,chyba się nie ukrywali zbytnio z tym,szkoda tych fajnych dzieci,co ten Ojciec musi przeżywać,to tyle bo to nie smaczne.WSTYD,WSTYD
        • pajakwawa Re: kleryk 23.03.16, 07:39
          asdfg1122
          Masz częściowo opisane,wolałabym głębiej nie wnikać,wcześniej prosiłeś o imie tego k.... a teraz piszesz że on cię zainteresował,to sama nie wiem o co ci chodzi.Dowiesz się od ludzi bo zaczynają mówić na ten temat.
      • klopsik1984 Re: kleryk 11.04.16, 16:49
        Prywatna sprawa prywatną sprawą, ale dowody czy są! Bo łatwo jest komuś zniszczyć życie oskarżając go o coś czego nie zrobił; bo jeśli prawda to ok ale oskarżenie ....
            • pajakwawa Re: kleryk 12.04.16, 10:30
              Do. klopsik1984
              Dziwnie to określasz,zastanów się!! Gdyby nie bylo dowodów,to czemu Biskup go przeniósł?
              Ktoś zniszczył go? Jest dorosły,dał
              się uwieść takiej kobiecie?musisz przebywac w niektórych miejscach
              w Birczy to się więcej dowiesz,słyszałam wczoraj iż teraz ten Pan( mąż)ma często nasyłaną interwencję P...i to mieszkańcy to widzą,więc powiedz,czemu.
              Moim zdaniem przez tą sytuację,ale też mogę dodać że za takich ludzi trzeba się pomodlić aby wszystko się ułożyło,jednak wiem że to Małżeństwo mieszka razem,i oby go nie zniszczyli do końca,są dzieci które na to patrzą.

• asdfg1122 Re: kleryk 12.04.16, 14:59
                Ja nie uwierze w to poki nie bedzie jakichs dowodow, znam ks mateusza i to za porzadny czlowiek na takie rzeczy...no ale coz, w birczy nie utrzyma sie zaden ksiadz ktory jest dobry, a on niewatpliwie taki jest, smiem rzec ze dawno bircza nie miala tak super ksiedza, ale oczywiscie sie tu dluzej nie utrzyma, ktos zaraz musi go zniszczyc...
    • kropkaaa576 Re: kleryk 12.04.16, 16:15
      Ludzie dajcie sobie spokój! Znam księdza M. i wiem, że on niczego złego by nie zrobił. Okazanie dobrego serca i chęć pomocy obraca się przeciwko niewinnemu człowiekowi. Ale ludzie zawsze będą gadać i zawsze muszą sobie coś dodać, aby była sensacja.
      • asdfg1122 Re: kleryk 12.04.16, 16:27
        Dokladnie, ja tez go znam i jest to za dobry i za madry czlowiek na takie "wybryki". Niestety jest on teraz oczerniany przez wszystkich, ja mu wspolczuje bo zostanie to z nim na dlugo.. A tak lubil bircze, mysle ze po tych wydarzeniach calkowicie zmieni zdanie o ludziach stad, szkoda...
    • ghfhthft Re: kleryk 12.04.16, 21:41
      Co za bzdury!!!! Znam ks. Mateusza i wiem, że nie jest taki! Każdy ale nie on!!! To,że ks. jest zabawny, fajny, rozmowny oraz pomocny i dobrze rozumie sie z mlodzieza to znaczy, że jest ok. On nie jest taki ze zrobilby cos zlego. Nie moge tego słuchać jak lydzie potrafia byc wredni i tacy bez wiary!!!!!! Jak można bez podstaw oskarżać ks!!!!!! Nie musi sie od razu pisac na forum!!!! Jak on musi sie czuć?! Ja wierze ze jest nie winny i nie wierze tym lydziom ktorzy nic nie wiedza a gadaja! Ci, ktorzy nie wierza i oskarzaja ks. bez podstaw to powinni sie wstydzic!!! Moje ostateczne zdanie: nie wierze w to co mowia ludzie mam swoje zdanie! Ze jest NIEWINNY!!!
      • pajakwawa Re: kleryk 13.04.16, 09:16
        Każdy tylko nie on? Ciekawe określenie,widocznie został za nic przeniesiony,ale nie ma co ks.M
        też karcić bo będzie miał opinie
        popsutą,jak to mówią
        :::do tańca trzeba dwojga::::::
        Powiedziałabym tak,co ta Pani z nim zrobiła!!!!
        • asdfg1122 Re: kleryk 15.04.16, 12:33
          Ja mimo wszystko bede bronic i wspierac ksiedza, bo ktos kto nie mial z nim nic nigdy do czynienia nie wie, ze to czlowiek o wielkim sercu i przy okazji naprawde swietnej osobowosci i podejrzewam ze wiekszosc osob ktore kiedys tam cos mieli z nim wspolnego na pewno sie ze mna zgadzaja. Dlatego tym bardziej to przeniesienie ksiedza jest dla kazdego wielkiem szokiem i zarazem smutkiem, watpie zeby w najblizszej przyszlosci w Birczy znalazl sie rownie wspanialy ksiadz.
          • pajakwawa Re: kleryk 15.04.16, 15:13
            Przestań już bredzić,sama ich widziałam i najlepiej już nie ruszać tych tematów na forum.
            Był i go nie ma,tyle.

Przestań już pisać w kółko i to samo,sama ich widziałam i nie mam zamiaru tego ukrywać,bo skoro wziął się za mężatkę czy mężatka za niego,to musiało to wyjść wcześniej czy póżniej.
            Ja uważam że szkoda ruszać już ten temat.Beznadzieja,jak widzę tą kobietę to aż mnie!!!!!!!!!!
            szkoda mówić.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka