Gość: John IP: 83.1.116.* 14.10.08, 21:12 W dniu 29 września w okolicy ulicy M.Dąbrowskiej 31 zaginął dorosły kot. Maści ciemno-szarej. Proszę o kontakt w tej sprawie pod numerem tel. 823-25-43 lub 0-604-323-036. Dla znalazcy przewidziana nagroda! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ssss Re: Zaginął kot IP: *.eranet.pl 14.10.08, 22:27 Witam, dziś idąc na poczte na Bogdanowce tam gdzie jest Biedronka widzialam ogloszenie ze znaleziono kota ale nie czytalam tego dokladniej. Niewiem mozesz sie przejsc i zobaczyc czy to aby nie twoj kot. Życzę powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewelina Re: Zaginął kot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.08, 07:35 Jesli chcialbys innego kotka to mam do wydania slicznego 3 miesiecznego kocurka grafitowo-popielatego. Jest odrobaczony zaszczepiony odpchlony i zaczipowany. Na wiosne darmowo moze byc wykastrowany. Jesli nie znosisz nudy i spokoju to polecam mojego kotka. Odpowiedz Link Zgłoś