zegor
08.01.11, 23:18
to nie "ogłoszenia drobne"..........
Kiedyś to Forum miało "duszę"
Pisała tu Baja, Leszek,Riiv.....
Opiekował nim się Kelo.........
A ja ......pisałem,
że to koło wzajemnej adoracji.........
Ale to było FORUM,
żal doopę ściska.....
chociaż niejedno forum przeżyłem
:-(