08.01.11, 23:18
to nie "ogłoszenia drobne"..........
Kiedyś to Forum miało "duszę"
Pisała tu Baja, Leszek,Riiv.....
Opiekował nim się Kelo.........
A ja ......pisałem,
że to koło wzajemnej adoracji.........
Ale to było FORUM,
żal doopę ściska.....
chociaż niejedno forum przeżyłem
:-(
Obserwuj wątek
    • i_am_weasel Re: Forum.... 09.01.11, 21:51
      10/10.
      Smutno tu...
    • kelo Re: Forum.... 10.01.11, 15:40
      Zrezygnowałem z opieki nad forum z uwagi na fakt jego marginalizowania przez portal. Wszystkie opinie o naszym mieście, związane z jakimkolwiek artykułem, ukazywały się na forum Sosnowca. Po co więc trzymać i utrzymywać forum miejskie, na którym nie ukazują się nasze, o mieście, opinie. To samo dotyczy Będzina, więc może lepiej byłoby zlkwidować te fora i zrobić jedno forum Zagłębie.
    • le_szek Re: Forum.... 11.01.11, 01:08
      Zaglądam nadal, ale na pisanie już jakoś nie mam weny... Zresztą na "historyczne" posty i tak odzew był znikomy. Ale towarzyskich pogawędek żal, cóż - "Z czasem wszystko nawala, nawet męki Tantala"...
    • reivena Re: Forum.... 12.01.11, 09:07
      Ja też zaglądam, kawę popijam :)
      • kelo Re: Forum.... 12.01.11, 15:04
        Było coś, pamiętam, o tej kawie.
      • zegor Re: Forum.... 29.01.11, 22:57
        Każde Forum,
        nawet "tematyczne"
        musi mieć w sobie cząstkę "towarzystwa"
        ;-)))
        Bez tej szczypty pieprzu
        ni "chu..chu..."
        ;-))))))
    • Gość: olo Re: Forum.... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.11, 15:07
      Na forum zaszły jednak pewne zmiany, nie jest wymagane logowanie, wątki z artykułów o Dąbrowie Górniczej będą przenoszone (w miarę możliwości szybko). Mam nadzieję, że coś się rozrusza. Zapraszam na forum.
      pozdrawiam olo
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka