Dodaj do ulubionych

Problem z CD RW

07.05.04, 10:03
Witam
Nagrywałem sobie płytkę cdrw Dysan w Nero doszedł do 100% i się zawiesił.
Płytka jest nieczytelna po kliknięciu na ikonę Mój komputer nie mogę nawet
dostać się do HDD nagrywarka ciągle pracuje.
Inne płytki czyta i nagrywa.
Obserwuj wątek
    • Gość: MeZ Re: Problem z CD RW IP: *.aster.pl / *.aster.pl 07.05.04, 11:19
      Mam rozumiec, ze nie mozesz dostac sie do twardziela tylko w przypadku, gdy ta
      zle nagrana plytka jest w napedzie?
      Wywal ja, albo spozytkuj w inny sposob, przywies na lusterku w aucie.
      • godunow121 Re: Problem z CD RW 07.05.04, 11:34
        Gość portalu: MeZ napisał(a):

        > Mam rozumiec, ze nie mozesz dostac sie do twardziela tylko w przypadku, gdy ta
        > zle nagrana plytka jest w napedzie?
        > Wywal ja, albo spozytkuj w inny sposob, przywies na lusterku w aucie.


        Kolega dobrze prawi
        No możesz ją od razu na śmieci wywalić.. Ze nie ekologicznie ..
        ???
        Trudno
    • Gość: piecyk gazowy Re: Problem z CD RW IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.04, 11:43
      Być może sesja jest niezamknięta. Spróbuj zamknąć ją ręcznie.
      • martdani Re: Problem z CD RW 07.05.04, 15:45
        Rozumiem że płytki już ponownie nie nagram?
        • maciejpoczta Re: Problem z CD RW 07.05.04, 15:54
          Nie rozumiem w czym problem? Ta płyta jest wadliwa, inne nie. Wywal ją w cholerę i koniec. Przecież to nie jest element za 1000zł.
        • Gość: piecyk gazowy Re: Problem z CD RW IP: *.visp.energis.pl 07.05.04, 18:16
          Niekoniecznie. "Otwórz ją" w Nero i spróbuj zamknąć sesję. Być może jest
          otwarta i dlatego komputer nie czyta płyty.
          • maciejpoczta Re: Problem z CD RW 07.05.04, 19:06
            Nawet kiedy sesja nie jest zamknięta, płyta powinna być bez problemu odczytywana przez nagrywarkę, a już w żadnym wypadku nie może powodować zawieszenia komputera. Tutaj mamy do czynienia z wadliwą płytą. Może jest na niej nagrany jakiś plik powodujący zawieszenie komputera? W każdym razie - jeżeli nie ma na niej bezcennych danych - problem nie jest wart zachodu skoro, jak pisze, dotyczy tylko tej jednej płyty.
            Co innego, gdyby płyta była nagrana w tzw. pakietowym zapisie danych. Tutaj mógłby wystąpić problem ze sterownikami UDF. Jeżeli tak jest, to niech spróbuje uaktualnić InCD do najnowszej wersji.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka