Dodaj do ulubionych

75 stopni na MCP

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.11, 14:41
Witam, ostatnio zauważyłem w programie everest, że mam bardzo wysoką temperaturę MCP. W spoczynku jest 75 stopni, w stresie spokojnie dochodzi do 85. Chciałbym się zapytać z czego wynika tak wysoka temperatura bo domyślam się że projektanci płyty głównej na pewno takiej nie przewidywali. Płyta to Asrock N68-S. Dodam, że nic nie mam podkręcone. Z góry dziękuję.
Obserwuj wątek
    • Gość: a Re: 75 stopni na MCP IP: *.home.aster.pl 07.07.11, 14:46
      To prawidłowa temperatura.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka