Gość: seage
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
07.07.11, 14:41
Witam, ostatnio zauważyłem w programie everest, że mam bardzo wysoką temperaturę MCP. W spoczynku jest 75 stopni, w stresie spokojnie dochodzi do 85. Chciałbym się zapytać z czego wynika tak wysoka temperatura bo domyślam się że projektanci płyty głównej na pewno takiej nie przewidywali. Płyta to Asrock N68-S. Dodam, że nic nie mam podkręcone. Z góry dziękuję.