Gość: rafal
IP: *.dynamic.chello.pl
05.05.14, 18:37
Mam problem z laptopem, Windows 7
Chciałem sobie podpiąć laptopa kablem sieciowym do modemu - nie na stałe, tak czystko teoretycznie, w przypadku kłopotów z WiFi.
Na drugim laptopie z Vistą działa to tak, że jak wyłączam połączenie WiFi, to komputer łączy się z internetem po kablu (automatycznie).
A w Windows 7 wyłączam WiFI i tracę internet całkowicie. Jak zmusić system do łączenia się automatycznie także przez kabel sieciowy?