raf-69
31.12.14, 18:34
Zauważyłem, że dzieci po prostu się niczego w szkole nie uczą, nie wiedza jakie są stolice państw, gdzie leżą, nie znają najprostszych zagadnień z biologi, fizyki, itd.
Dlatego szukam jakiegoś programu, który byłby odpalał się po włączeniu kompa i dopiero po np. odpowiedzeniu na 10 pytań pozwolił uzyskać dostęp do systemu.
Kiedyś dawno widziałem taki program na zasadzie pytań i odpowiedzi do nauki angielskiego, który nie pozwolił przejść dalej jeśli użytkownik nie odpowiedział na wszystkie 10-15 pytań na zasadzie wyboru odpowiedzi.
Takiego rozwiązania bym potrzebował.
Jeśli może mi ktoś pomóc będę wdzięczny.