Gość: wmd
IP: *.brzesko.net.pl
21.09.04, 16:11
konkretnie chodzi o to ze cos jest nie tak z cd rom-em. Gdy wkładam płyte do
napedu gdzie po wlozeniu powinna uruchomic sie instalacja poprostu sie nie
uruchamia. Tak sie dzieje i w DVD i w nagrywarce. Nastepnie gdy w nagrywarce
nie ma płyty, moge otowrzyc naped normalnie jak folder tylko ze jest pusty
(gdy niema płyty) wiecej informacji i szczegółów gg: 6385424 prosze o pomoc