Dodaj do ulubionych

Mam problem z napedem CD

IP: *.brzesko.net.pl 21.09.04, 16:11
konkretnie chodzi o to ze cos jest nie tak z cd rom-em. Gdy wkładam płyte do
napedu gdzie po wlozeniu powinna uruchomic sie instalacja poprostu sie nie
uruchamia. Tak sie dzieje i w DVD i w nagrywarce. Nastepnie gdy w nagrywarce
nie ma płyty, moge otowrzyc naped normalnie jak folder tylko ze jest pusty
(gdy niema płyty) wiecej informacji i szczegółów gg: 6385424 prosze o pomoc
Obserwuj wątek
    • m.gregor Re: Mam problem z napedem CD 21.09.04, 16:14
      Jaki system? Czy masz wlaczone autouruchamianie? To ze jesli w nagrywarce nie
      masz plyty i otworzysz ja jak katalog to normalne. WinXP (o ile takowy
      posiadasz) potrafi nagrywac plyty przez eksploratora. Po prostu przeciagasz tam
      pliki/katalogi do nagrania a potem z menu kontekstowego (prawy na nagrywarke)
      wybierasz nagraj pliki i juz.
      • Gość: awd Re: Mam problem z napedem CD IP: *.brzesko.net.pl 21.09.04, 16:23
        mam windows xp. amatorsko: wkładam płyte z CDaction do napedu DVD i nagrywarki
        i nic sie nie dzieje, zadna instalacja nic. 2. władam płyte do DVD wchodze w
        moj komputer i klikam 2X na G:(dvd) i otwiera mi sie "Otwieranie za
        pomocą".3.Naped CD-RW jest pusty a gdy ja wejde w Moj komputer i 2X na H (cdrw)
        to normalnie otwiera mi sie okno jak w folderze. 3. We właściwościach obu
        napedów Autoodtwarzanie jest ustawione na: Monituj za każdym razem aby wybrać
        akcje :(
        • m.gregor Re: Mam problem z napedem CD 21.09.04, 18:21
          > 4. We właściwościach obu
          > napedów Autoodtwarzanie jest ustawione na: Monituj za każdym razem aby wybrać
          > akcje :(
          No to zes sobie sam odpowiedzial.

          > 3.Naped CD-RW jest pusty a gdy ja wejde w Moj komputer i 2X na H (cdrw)
          > to normalnie otwiera mi sie okno jak w folderze.
          To juz Ci chyba wyjasnilem prawda?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka