Dodaj do ulubionych

pierwszy laptop

05.04.17, 14:42
dla młodego człowieka, który głównie gra maincrafta. Budżet 2000 zł. Na co zwrócić uwagę przy zakupie, może jakieś propozycje?
Obserwuj wątek
    • manhu Re: pierwszy laptop 09.04.17, 12:05
      > Na co zwrócić uwagę przy zakupie
      Na to by to nie był laptop.

1. Laptopy są podatne na uszkodzenia (szczególnie upuszczenia i zalania).
      2. Są mało wydajne (wydajność jak 3-4-letni komputer, np. u mnie laptop na komunię miał wydajność mojego PC mimo i5 itd), często 2x mniej rdzeni mimo podobnych oznaczeń.
      3. Minecraft to nie wszystko, u mnie też tak było, a wkrótce potem zero dotykania tej gry a za to dużo innych o większych wymaganiach.

Tu masz kompy: forum.pclab.pl/topic/864086-FAQ-Jaki-komputer-do-gier-Polecane-zestawy-komputerowe-na-KWIECIE%C5%83-2017-Wysy%C5%82ka-GRATIS-z%C5%82o%C5%BCenie-lub-pendrive/ - jak widać tanio (nie zapomnij dodać monitor!), grafa GTX 1050! nieosiągalne dla laptopów!

W przypadku laptopa trzeba zwiększyć budżet na ok. 3000 zł (musi być niezła grafika - żadna zintegrowana!, dużo pamięci i mocny procesor - mocniejszy niż się wydaje, bo te do laptopów są cienkie).
    • student_zebrak Re: pierwszy laptop 18.04.17, 14:30
      google - laptops gaming
      kosztuja drugie tyle, co normalne
      i7, RAM 8-16 GB, karta graficzna!!! GT940MX to minimum, ekran TVHD 1920 na 1080 pixeli
      nie jestem zwolennikiem gier na lapkach, bo sie mocno grzeja i zwalniaja. Na jalowym maja 60°C, a w grze dochodzi do 100.
      O ile jest mozliwosc, wybieraj Win 10 Pro.
    • astre17 Re: pierwszy laptop 27.08.17, 20:05
      Witam
      Nagłe problemy z dźwiękiem na laptopie, tzn, jego brak
      Co mogłoby być powodem?
      Diagnostyka trwa zbyt długo, nie mam cierpliwości czekać, aż przestanie latać zielony pasek
    • f.a.n.t.a Re: pierwszy laptop 17.09.18, 11:48
      Warto przeglądać oferty sprzedaży poleasingowej, na przykład na allegro lub olx albo bezpośrednio na aukcjach typu efl. W tym budżecie na pewno znajdziesz jakiś naprawdę fajny egzemplarz.
    • kalasznikowa22222 Re: pierwszy laptop 04.11.18, 15:49
      Bardzo fajną ofertę ma sklep korzystneit.pl, ciekawe jest to, że przy kupowaniu laptopa możesz dostosować niektóre parametry pod siebie np. dołożyć RAM , przez to kupisz laptopa dokładnie jakiego potrzebujesz :)
    • nowy177 Re: pierwszy laptop 22.03.19, 15:11
      Zajrzyj sobie do sklepu www.komputerpoleasingowy.pl/ tam na pewno doradzą Ci odpowiedni sprzęt dla dzieciaka i i nie przepłacisz. Komputery mają bardzo dobre w jeszcze lepszej cenie. Wszystkie oczywiście na gwarancji. Ja też tak kupiłem komputery dla dzieci i okazało się że mają lepsze niż ja.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka