Dodaj do ulubionych

chłodzenie

IP: *.cache.iB1.rudanet.com / *.rudanet.pl 31.12.04, 00:36
jaki wiatrak i radiator zastosować do efektywnego chłodzenia Semprona 2500+.
ten z wersji box nie daje rady niestety i temperatura osiaga 60 st.C

i jeszcze jedno pytanie. dodatkowy wentylator w tyłu obudowy ma wtłaczać
powietrze do śrdoka czy wytłaczać cipełe powietrze na zewnątrz
Obserwuj wątek
    • Gość: niktabc@vp.pl Re: chłodzenie IP: *.toya.net.pl 31.12.04, 01:04
      DOSATKOWY Z TYŁU wyciągać powietrze

      polecam PENTAGRAM FREEZONE
      np QC -92 Cu
      np QC -80 Cu
      • Gość: śpikul Re: chłodzenie IP: *.cache.iB1.rudanet.com / *.rudanet.pl 31.12.04, 08:36
        dzieki
    • sugar77 Re: chłodzenie 03.01.05, 16:03
      najlepiej zeby jeden wtłaczał (przedni) dugi wyciągał (tylni)
      dobrze się do tego nadają arctic TC Fan pro - niedrogia a ciche
      www.4speed.pl/sklep.php?stan=opis&id_towaru=618&PHPSESSID=dc6279f5838a7e18cecd7b5ee7988147
      co do coolera na procka - to tu znajdziesz duzy wybór
      www.4speed.pl/sklep.php?kategoria_1=+Ch%26%23322%3Bodzenie+procesor%26%23243%3Bw&stan=pokaz_towary_kategorii&PHPSESSID=dc6279f5838a7e18cecd7b5ee7988147

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka