Dodaj do ulubionych

Mój pierwszy raz - czyli 5 moich pierwszych gier

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.09, 13:53
F-19 Stealth Fighter, SEAL Team, Jagged Alliance, UFO Enemy Unknown! Fuck yeah!
For the Emperor!
Obserwuj wątek
    • Gość: Goldix Re: Mój pierwszy raz - czyli 5 moich pierwszych g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.09, 13:54
      ja pamiętam tylko red alert 2 ;d
    • Gość: Acardul Mój pierwszy raz - czyli 5 moich pierwszych gier IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.09, 13:55
      Moja pamięć jest straszna ale wiem że jedna z pierwszych gier na poważnie które pamiętam był Age of empire II chyba, w każdym razie pamiętam że kiedyś grałem w lwa leona i pirata barnabe big_grin czy jakoś tak xd
    • Gość: pops Re: Mój pierwszy raz - czyli 5 moich pierwszych g IP: *.chello.pl 28.07.09, 13:56
      pong, latający kwadrat do którego się strzelało z pistoletu, river raid, bruce lee, road race
    • Gość: pops Re: Mój pierwszy raz - czyli 5 moich pierwszych g IP: *.chello.pl 28.07.09, 13:57
      z PieCa nie pamiętam
    • bialygolabek Re: Mój pierwszy raz - czyli 5 moich pierwszych g 28.07.09, 14:01
      Jumping Jack, Knight Lore, Saboteur, Bomb Jack, Raid over Moscow na Spektrumnie.
    • Gość: ddk Re: Mój pierwszy raz - czyli 5 moich pierwszych g IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.07.09, 14:01
      knights and merchants
      earth 2130 (?)
      quake 2 (chyba 2)
      codename: outbreak (?)
      colin mcrae rally 2

jestem młodym graczem, starsze gry dopiero nadrabiam ;P
    • hisname44 Mój pierwszy raz - czyli 5 moich pierwszych gier 28.07.09, 14:02
      to chyba były: Arkanoid, Pinballe wszelakiej maści, Dyna Blaster i inne zręcznościówki, a z "legend" to Wolfenstein, HOM&M, Civ, Sim City 2000, Theme Park, Theme Hospital, LBA, Warcraft, Duke Nukem 3D, Transport Tycoon, przygodówki Lucasarts, Kajko i Kokosz!! big_grin (czy ktoś oprócz mnie miał problem z orzechem wielkości piksela?) ... dużo tego było a chronologii nijak nie pamiętam smile
    • Gość: tomtom Re: Mój pierwszy raz - czyli 5 moich pierwszych g IP: *.icpnet.pl 28.07.09, 14:04
      River Raid, Bulder Dash, Xenon 2, Metal Mutant
      noi oczywiście Electro Body big_grin

pierwszy PC to 386SX 1mb ramu ... i rozdawanie ulotek
      żeby ukulać na 4mb i odpalić Mortala

P.S. Fifa Int Soccer można było strzelić gola zaraz po pierwszym podaniu z przerzutki smile
    • Gość: Tofik Re: Mój pierwszy raz - czyli 5 moich pierwszych g IP: *.toya.net.pl 28.07.09, 14:06
      Sim city na dyskietkachbig_grin
      potem panmietam destruction derbybig_grin to byłdopiero szałbig_grin
      potem fifa 96 road to world cup i tomasz wacikabig_grin
    • Gość: sex Re: Mój pierwszy raz - czyli 5 moich pierwszych g IP: *.serv-net.pl 28.07.09, 14:06
      sex
    • unk1nd Re: Mój pierwszy raz - czyli 5 moich pierwszych g 28.07.09, 14:11
      Cywilizacja I \o/
      Settlers I
      Age of Empires
      Supaplex
      Prince of Persia
    • Gość: znubi Re: Mój pierwszy raz - czyli 5 moich pierwszych g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.09, 14:20
      ja chodzac jeszcze do przedszkola grałem w red alerta :] nawet dawałem sobie radę big_grin
    • Gość: plunio7 Re: Mój pierwszy raz - czyli 5 moich pierwszych g IP: *.4web.pl 28.07.09, 14:27
      Wolfenstein, Faraon+Kleopatra, NFS2 i jakieś inne dziwadła.
    • j_uk_dev Re: Mój pierwszy raz - czyli 5 moich pierwszych g 28.07.09, 14:28
      Chyba Commando, Bruce Lee, Bubble Bobble, River Raid, Boulder Dash mogę uznać za pierwszę. Nie liczę tej śmiesznej konsolki z pongiem wink. W tytuły z artykułu grałem parę lat później. Kurcze, staro się poczułem jak czytam, że inni zaczynali od "nowości" wink
    • Gość: OldSkull Re: Mój pierwszy raz - czyli 5 moich pierwszych g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.09, 14:35
      Po kolei: u kuzynek w wolfensteina 3D, na Commodore64 jakieś wyścigi formuł (była ta gierka kiedyś nawet wspomniana w GC), piłkarzyki i jakaś gra akcji (nie pamiętam tytułów), w szkole Lotus 2 oraz SimFarm.
      A na własnym PieCu: Starcraft, Diablo, Prince of Persia (nigdy nie ukończyłem), Warcraft2 i chyba Civilization2.
    • Gość: pietro Re: Mój pierwszy raz - czyli 5 moich pierwszych g IP: *.wroclaw.mm.pl 28.07.09, 14:37
      o kurde, ale ja stary jestem
      moje pierwsze gry na PC (AT286, 12MhZ, 1MB Ram, Hercules!) to były Prince of Persia, Test Drive, F19... komu się wtedy śnił Wolfensteinbig_grinbig_grin
    • don_wroc_love Re: Mój pierwszy raz - czyli 5 moich pierwszych g 28.07.09, 14:44
      moja pierwsza gra na pc ? - QUAKE 2 smile

pierwsza gra ever.. łoooo zupełnie inna historia - PONG, w 1980któryśtam (dawno) na jakimś ruskim automacie podpiętym do Rubina (chyba), na stare, żółte pięciozłotówki :]
    • Gość: Dawid N Re: Mój pierwszy raz - czyli 5 moich pierwszych g IP: 212.76.37.* 28.07.09, 14:48
      Prince of Persia o tak też grałem i jeszcze taka gra Lotus big_grin. Ogólnie to zaczynałem zabawet od Atrii 2600, ale w materiale chodzi mi o PCsmile
    • Gość: Worinberg Re: Mój pierwszy raz - czyli 5 moich pierwszych g IP: *.lubin.dialog.net.pl 28.07.09, 14:53
      Na PC moje pierwsze gry to Dune 2, Riders of Rohan i legendarny X-Wing.
    • Gość: AVF Re: Mój pierwszy raz - czyli 5 moich pierwszych g IP: *.devs.futuro.pl 28.07.09, 14:53
      Ja wypadnę dość nowo, bo własnego pieca miałem w okolicach 2000 roku. A giercowało się w NFS 3: hot pursuit, NFS Porsche 2000, Simcity 3000, Motocross i Midtown Madness 1 oraz 2, F/A-18 Hornet (rany, ale się cieszyłem jak pierwszy raz udało mi się wylądować na lotniskowcu), jeszcze Croc z tego co najbardziej pamiętam.
    • Gość: el Re: Mój pierwszy raz - czyli 5 moich pierwszych g IP: 212.76.37.* 28.07.09, 14:56
      na pc to był królik roger i life & death
    • Gość: Gość: Amen Re: Mój pierwszy raz - czyli 5 moich pierwszych g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.09, 15:01
      pierwsza gra w ktora gralem to bylo dark forces 2 i pozniej quake , half life, GTA 2, jedi outcast
    • Gość: Niesmak Re: Mój pierwszy raz - czyli 5 moich pierwszych g IP: 212.160.234.* 28.07.09, 15:04
      Sensible World of Soccer
      Settlers
      Flashback
      Lotus
      Crazy Football
    • Gość: PanKapelusz Re: Mój pierwszy raz - czyli 5 moich pierwszych g IP: *.inowroclaw.mm.pl 28.07.09, 15:05
      Moja 1 to (mam tylko 9 lat) Jazz Jack Rabbit.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka