Dodaj do ulubionych

Internet explorer

11.04.05, 18:38
Jak moge usunąć explorera z sytemu niema go w dodaj/usuń programy. czy muszę
go usuwać ręcznie?
Obserwuj wątek
    • gray Re: Internet explorer 11.04.05, 18:41

      IE jest zintegrowany z systemem windows w sposób, który uniemożliwia jego
      odinstalowanie zatem pozostaje jedynie nie używać.
      • m.gregor Re: Internet explorer 11.04.05, 19:08
        Ja dodam tylko "bezpieczne odinstalowanie". Po usunieciu silowym z systemu (sa
        do tego programy) przestaja dzialac Outlook Express, Gadu-Gadu, Tlen i wszytkie
        inne programy ktore chociaz w ulamku korzystaly z silnika IE.
        • amon-ra Re: Internet explorer 11.04.05, 20:01
          To prawda. Można się co prawda pokusić o zmianę wartości "IsInstalled" z 1 na 0 w kluczu HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Active Setup\Installed Components\{89820200-ECBD-11cf-8B85-00AA005B4383}, ale robi się to wyłącznie w celu awaryjnego przeinstalowania IE (lub OE), zatem nie polecam...
    • Gość: robert Re: Internet explorer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.05, 22:06
      Witaj,
      jest wszak w "dodaj/usuń składniki łindołs" ;o)
      • Gość: lis Re: Internet explorer IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 12.04.05, 22:23
        poszukaj

        Xplite & 2000 Lite Pro 1.5.0273
        xpy 0.8.7
        • m.gregor Re: Internet explorer 12.04.05, 22:33
          ...zapomniales dodac o problemach z uruchomieniem na takich 'lajt łindołsach'
          aplikacji takich jak Gadu-Gadu, Tlen, Outlook Express, MS Office i wszystkich
          innych ktore przynajmniej w minimalnym stopniu korzystaja z silnika IE...
      • m.gregor Re: Internet explorer 12.04.05, 22:31
        Tyle tylko ze usuniecie go stamtad usuwa tylko skroty. Sam program pozostaje na
        dysku.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka