adrian0206 11.04.05, 18:38 Jak moge usunąć explorera z sytemu niema go w dodaj/usuń programy. czy muszę go usuwać ręcznie? Link Zgłoś Obserwuj wątek
gray Re: Internet explorer 11.04.05, 18:41 IE jest zintegrowany z systemem windows w sposób, który uniemożliwia jego odinstalowanie zatem pozostaje jedynie nie używać. Link Zgłoś
m.gregor Re: Internet explorer 11.04.05, 19:08 Ja dodam tylko "bezpieczne odinstalowanie". Po usunieciu silowym z systemu (sa do tego programy) przestaja dzialac Outlook Express, Gadu-Gadu, Tlen i wszytkie inne programy ktore chociaz w ulamku korzystaly z silnika IE. Link Zgłoś
amon-ra Re: Internet explorer 11.04.05, 20:01 To prawda. Można się co prawda pokusić o zmianę wartości "IsInstalled" z 1 na 0 w kluczu HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Active Setup\Installed Components\{89820200-ECBD-11cf-8B85-00AA005B4383}, ale robi się to wyłącznie w celu awaryjnego przeinstalowania IE (lub OE), zatem nie polecam... Link Zgłoś
Gość: robert Re: Internet explorer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.05, 22:06 Witaj, jest wszak w "dodaj/usuń składniki łindołs" ;o) Link Zgłoś
Gość: lis Re: Internet explorer IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 12.04.05, 22:23 poszukaj Xplite & 2000 Lite Pro 1.5.0273 xpy 0.8.7 Link Zgłoś
m.gregor Re: Internet explorer 12.04.05, 22:33 ...zapomniales dodac o problemach z uruchomieniem na takich 'lajt łindołsach' aplikacji takich jak Gadu-Gadu, Tlen, Outlook Express, MS Office i wszystkich innych ktore przynajmniej w minimalnym stopniu korzystaja z silnika IE... Link Zgłoś
m.gregor Re: Internet explorer 12.04.05, 22:31 Tyle tylko ze usuniecie go stamtad usuwa tylko skroty. Sam program pozostaje na dysku. Link Zgłoś