Dodaj do ulubionych

winamp - media library

IP: 83.238.161.* 19.04.05, 17:20
Spsociłam cos strasznie i Winamp (wersja 5) nie wyświetla mi biblioteki
mediów, mimo, że w opcjach zaznaczone jest jej wyswietlanie. Co
najdziwniejsze, zmieniając skórkę z modern na klasyczna okno biblioteki ni z
tad ni z owąd sie pojawia, nie działa tylko na modern skin. Moje pytanie: co
mam zrobić, gdzie to okno się schowało????
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka